DZIŚ JEST:   12   LIPCA   2020 r.

XV Niedziela zwykła
Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
Św. Jana Gwalberta, opata
 
 
 
 

Komentarz przesłany przez czytelnika na skrzynkę [email protected]

Swąd szatana na warszawskiej gender-konferencji

Swąd szatana na warszawskiej gender-konferencji
Fot. EdwinP/sxc.hu

Swoje prelekcje na konferencji „Gender: błogosławieństwo, czy przekleństwo” wygłosiły Dominika Kozłowska ze „Znaku”, Agnieszka Graff z „Krytyki Politycznej” oraz Zuzanna Radzik z „Tygodnika Powszechnego”. Wszystkie trzy mówiły jednym głosem.

 

Przedstawiam w punktach główne problemy poruszone na wykładzie:

 

Ideologia gender była prezentowana tak, aby człowiek, który się nie orientuje został przekonany, że to nic groźnego, w gruncie rzeczy Graff sprowadziła zagadnienie tej ideologii de facto do troski o „prawa kobiet” w zatrudnieniu, zarobkach itp., taktycznie przemilczała swoje znane poglądy na temat „prawa” do mordowania nienarodzonych, Graff kłamała, że lewaccy deprawatorzy z „Pontona” nie deprawują, tylko mają bardzo wyważone „podręczniki”. Kłamstwo to zdemaskowała pani prof. Maria Ryś pokazując tę książkę o wulgarnym tytule, z pornograficznymi, bluźnierczymi ilustracjami, mówiąc o ilustracji profanującej Pana Jezusa i Krzyż. W odpowiedzi pewna niemłoda już działaczka lewacka stwierdziła, że „pani Ryś mija się z prawdą, bo tam tylko jest kobieta na krzyżu” (sic!) – pokazuje to cynizm i jednocześnie głupotę lewaków. Graff domagała się powszechnej deprawacji seksualnej młodzieży w szkołach (powołując się na jakieś sobie znane badania stwierdzające, że 90 proc. Polaków tego chce). Na przykłady przymusowej deprawacji w szkołach w wielu krajach łaskawie przyznała prawo opornym rodzicom do nie posyłania swoich dzieci. Odnośnie podanych przez pytających przykładów deprawacji genderystów już w przedszkolach całą sprawę skwitowała, że to są tylko urojenia „Naszego Dziennika” (wielokrotnie dawała upust swojej wrogości do tej gazety wraz z Radzik z „Tygodnika Powszechnego”). Radzik w sposób niedwuznaczny opowiedziała się za antykoncepcją  twierdząc, że dziewczęta w Polsce są biedne, bo bez wiedzy rodziców nikt im „w aptece nic nie sprzeda” (sic!). Graff i Radzik broniły dokumentu WHO, który domaga się obowiązkowej deprawacji przedszkolaków. Graff obśmiała rodziców, którzy się tych zagrożeń obawiają kwitując, że to tylko „Nasz Dziennik” postraszył. Z pomocą przyszła Kozłowska, która powiedziała, że ona co prawda nie ze wszystkim się zgadza, ale w sumie to niezły dokument. Graff bezwstydnie deprawowała młodzież podając za wzór Izrael, gdzie „to jest normalne, że pary jednopłciowe wychowują dzieci”! „Teolożka” z TP, Radzik nawiązała do ulubionej lewackiej mantry czyli „kapłaństwa kobiet”. Gdy jedna z osób zwróciła uwagę, że tu ex catedra kwestia jest zamknięta, bezczelnie stwierdziła, że można dyskutować! Ponadto Radzik stwierdziła, że często źle się czuje w Kościele, „ma kłopoty z Benedyktem XVI, z biskupami, wstydzi się za księdza Oko” (sic!). Ponadto oceniła, że cały kłopot z hierarchią Kościoła bierze się stąd, że „biskupi czytają „Nasz Dziennik”, a nie czytają moich artykułów” Graff wyrażała się z nienawiścią o Marszu Niepodległości, o tym, że „homogeniczna Polska” prześladuje mniejszość, którą uosabia spalona tęcza. Na okrzyk z sali o profanacji krzyży i kościołów nie powiedziała nic. Stwierdziła natomiast, że w Polsce „dzieci są przymuszane do uczęszczania na lekcje religii” i ateistom jest ciężko. Aż strach pomyśleć jak wyglądałaby rzeczywistość gdyby ateiści dostali takie przywileje jakich sobie życzą!

Wszystko to odbyło się u Dominikanów w ramach duszpasterstwa akademickiego!!!

 

Wnioski:

 

Prelegentka Graff (a właściwie wszystkie trzy) były wściekłe, że hierarchia Kościoła – Ojciec Święty, biskupi demaskują i zwalczają totalitarną, antyboską i antyludzką ideologię gender i demaskują zło. Graff była zdziwiona, że jeszcze 10 lat temu spokojnie nikt im nie przeszkadzał w pracy, a tu nagle katolicy obudzili się i dostrzegli zastawiane na nich sidła. Bezczelnie stwierdziła, że to „próba odwrócenia przez Kościół uwagi od problemu pedofilii w Kościele” (sic!). Oczywiście o realnym problemie pedofilów w jej środowisku nie wspomniała nic! Propagandyści genderowi najbardziej boją się zdemaskowania i ukazania prawdy czym jest ich obłędną ideologia! Genderyści przyjęli taktykę (podobnie jak komuniści w latach 60-tych i obecnie promotorzy islamu) dwutorową:

a)      infiltracja, wykorzystywanie piątej kolumny w Kościele w postaci „TP”, „Znaku”, „Więzi” itp. środowisk modernistycznych, oraz pożytecznych idiotów, wzywanie do „dialogów”, na spotkaniu było kilka rozanielonych panienek, które z lubością powtarzały słowo „pluralizm”, że to „niemal cud”, że się w wielu punktach zgodziliśmy (ten „niemal cud” trzy panie sobie dobrze zaplanowały...). Ponadto uśpienie czujności katolików, aby nie przeszkadzali w budowie totalitarnych, lewackich struktur.

 

b)      bezpardonowe zwalczanie tych, którzy rozumieją o co chodzi i bezkompromisowo bronią prawa naturalnego i Bożego (prelegentki nie umiały ukryć złości do „Naszego Dziennika”, Benedykta XVI, Abp. Michalika).

 

Wiele osób było zdumionych i zgorszonych, że reprezentantki lewackich ideologii prezentowały temat katolickiej młodzieży akademickiej, a w charakterze strony „katolickiej” obecne były dwie osoby, które na każdym kroku brały stronę ateistycznej agitatorki. Ponadto znane są z poglądów sprzecznych z tradycyjnym nauczaniem Kościoła i tak naprawdę reprezentują liberalny protestantyzm, a nie rzymski katolicyzm. Całość pod  patronatem Dominikanów... a biedna zagubiona młodzież usłyszała od zaproszonych prelegentek wszystko oprócz prawdy (słowo to na spotkaniu nie padło, ani razu jeżeli nie liczyć okrzyku z sali „może będziemy mówić o prawdzie, a nie pluralizmie”).

Co na to wszystko powie prowincjał Dominikanów?

 

Tomasz


DATA: 2013-11-20 16:13
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

To jest skandal! Mam nadzieję że przeor zostanie poproszony o wyjaśnienia, jak mogło dojść do takiego incydentu w murach klasztoru.
ponad 5 lat temu / Łukasz
 
"Bezczelnie stwierdziła, że to ?próba odwrócenia przez Kościół uwagi od problemu pedofilii w Kościele? (sic!). Oczywiście o realnym problemie pedofilów w jej środowisku nie wspomniała nic!" Bardzo bezczelnie... fakty są takie że nikt o tym całym genderze na wsi polskiej nie słyszał, dopóki biskup Michalik nie wskazał go jako rzekomego sprawcy tego, że księża bywają pedofilami... co samo w sobie jest groteskowe.
ponad 6 lat temu / mmt
 
Niestety od lat dzieje się coś niedobrego z zakonami Dominikanów i Jezuitów. Te dawne twierdze ortodoksji katolickiej w końcu padły pod naciskiem agentury (m.in. demoralizującej-homoseksualizm).Obecnie duszpasterstwa młodzieży to raczej towarzyskie kółka konformistów.
ponad 6 lat temu / Vera
 
Polowanie na czarownice i wiedzimy na uczelniach to tylko narzucanie koncepcji H. Marcuse?a o "Tolerancji Represyjnej" ? "tolerancji ruchów lewicowych, a nietolerancji prawicowych" - wymuszanej na studentach oraz członkach skontaminowanych instytucji. Max Horkheimer pisał: "Logika nie jest niezależna od zawartości" Zamierem jego "Teorii Krytycznej" jest upolitycznienie logiki jako takiej i radykalna zmiana "przewrócenie wszystkiego do góry nogami". A to jest sednem politycznej poprawności. Tak oto argument jest TYLKO wtedy logiczny jeśli pomaga przy niszczeniu kultury zachodniej (promocja dewiacji, masowa aborcja, multikulti: czyli niekontrolowana imigracja z dar al-islam, reedukacja seksualna: gender mainstreaming) i nielogiczny jeśli ją wspiera (tradycje, rodzina, religia, szacunek dla własnego narodu) ---> Tym samym jakakolwiek dyskusja z przedstawicielami Nowej Lewicy - marksizmu kulturowego, a tym samym genderlobby jest kontraproduktywna, kompletną stratą czasu
ponad 6 lat temu / Tiberias
 
Przykro stwierdzić, ale w powyższym artykule opowiadacie mnóstwo bredni. Przede wszystkim takich jakoby Polak = Chrześcijanin oraz że istnieje coś takiego jak bóg. Boga nie ma, nie wszyscy Polacy to chrześcijanie i nie mają takie obowiązku się nimi stawać. Poza tym to Chrześcijanie zawłaszczają całą przestrzeń publiczną, nawet niezgodnie z obowiązującym w Polsce prawem ale w swoim oku belki nie widzicie. Oczywiście tego komentarza w tej postaci nigdy nie umieścicie, chociaż nie narusza on poniżej zamieszczonego regulaminu.
ponad 6 lat temu / HH
 
ot właściwa opinia dla zaistniałej sytuacji: https://www.youtube.com/watch?v=KANQMyoVRro
ponad 6 lat temu / nick
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.