DZIŚ JEST:   26   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Dymitra z Tesaloniki
Bł. Celiny Borzęckiej
 
 
 
 

Suski: dalsze losy koalicji będą omawiane w poniedziałek

Suski: dalsze losy koalicji będą omawiane w poniedziałek
Fot. Polsat News

Jutro może zapaść decyzja. Nie jestem w stanie przewidzieć jaka ona będzie, ale na pewno nie będzie to decyzja: nic się nie stało, więc koalicja trwa nadal. Niestety nie trwa nadal. Jeżeli nic nasi koalicjanci nie zrobią, to będą musieli swoje rzeczy spakować i wyprowadzić się z resortów – powiedział w niedzielę poseł Marek Suski (PiS).

 

 

- Na dzisiaj tej koalicji nie ma. My w tej chwili nie prowadzimy rozmów, bo uznaliśmy, że nasi koalicjanci zerwali koalicję bez zapowiedzi i mimo umów, że będą popierać pewne ustawy – powtórzył „Śniadaniu w Polsat News” Marek Suski.

 

Podczas piątkowego głosowania projektu nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt, zakazującej m.in. hodowli zwierząt na futra, przeciw niej wystąpiło 38 posłów klubu PiS, w tym wszyscy reprezentanci Solidarnej Polski oraz dwóch parlamentarzystów Porozumienia. 15 innych posłów partii Jarosława Gowina wstrzymało się od głosu.

 

- Ci, który nie głosowali za tą ustawą, zadeklarowali jednomyślność w głosowaniu przeciw, co jest decyzją polityczną, bo nie wierzę, że w obu tych małych ugrupowaniach, wśród naszych byłych koalicjantów, wszyscy są za obdzieraniem zwierząt ze skóry i zamordowaniem ich w okropny sposób. To była ich decyzja i swoiste wypowiedzenie koalicji – powiedział w niedzielę Suski.   

 

- To będzie decyzja jutrzejszego posiedzenia władz PiS. Jutro może zapaść decyzja. Nie jestem w stanie przewidzieć jaka ona będzie, ale na pewno nie będzie to decyzja: nic się nie stało, więc koalicja trwa nadal. Niestety nie trwa nadal. Jeżeli nic nasi koalicjanci nie zrobią, to będą musieli swoje rzeczy spakować i wyprowadzić się z resortów – dodał przedstawiciel PiS.

 

 

Źródło: Polsat News

RoM

 

 


DATA: 2020-09-20 12:55
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A drzewa dzięki kolesiom zdążyłeś pan wyciąć?
1 miesiąc temu / Raróg
 
Kolejny taktyk. Panie Suski, żeś pan tak epatował z mównicy sejmowej zdjęciami zwierząt, a zdjęcia dzieci zamordowanych w aborcji to pan widziałeś? To też pokazuj.
1 miesiąc temu / Linkc
 
co za buźka nie skalana myśleniem...żołnierz prezesa, naczelnika
1 miesiąc temu / lolo
 
to ten,co domaga się emerytur dla zwierząt
1 miesiąc temu / marek
 
Do grona świeckich ewangelistów - Łukasza Szumowskiego i Mateusza Morawieckiego - dołączył teraz nowy ewangelista. Marek Suski :
1 miesiąc temu / Człowiek
 
Panie Suski! Czy pan ma Polaków za skończonych durni?! Przecież każdy rozumny człowiek wie że chodzi o takie sprawy. Kasa nie popłynie z Uni jak wszyscy jednomyślnie nie będą się płaszczyć przed Unią. Tutaj wyłamuje się Ziobro i to nie pasuje. Oczywiście w grę wchodzi biznes. Polacy nie mogą się wzbogacać. To przywile dla Niemców, Duńczyków,etc.! Oczywiście Lobby pozarządowe tzw.organizacje "zwierząt chroniące" przejmą prywatny biznes schronisk dla zwierząt i ich adopcji. A to jest już milionowa sprawa.!!!
1 miesiąc temu / Polonus
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.