Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   15   STYCZNIA   2021 r.

Św. Pawła, pustelnika
Św. Arnolda Janssena
 
 
 
 

Surogacja. Haniebny handel nienarodzonymi. Marta Kowalczyk (Ordo Iuris) dla PCh24 [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

O rozgrywającym się tuż za naszymi wschodnimi granicami procederze legalnej surogacji, współczesnym niewolnictwie i wykorzystywaniu ludzi rozmawialiśmy z Martą Kowalczyk, członkiem Centrum Analiz Prawnych Instytutu Ordo Iuris.

Czytaj także:
DATA: 2020-06-04 11:25:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Te sprawy sa bardzo trudne to nie jest łatwo osądzać, a gdy para zdecyduje się przyjąć wszystkie zarodki?tak aby in vitro nie oznaczało niszczenia? adopcja w Polsce to koszmar, to jest dopiero poniżenie dla ludzi czują się śmieciami. I tutaj nikt jakoś nie dba o godność człowieka... Od niemal 20 lat staramy się o unieważnienie małżeństwa mojego męża cywilnego, ale niestety trzeba było dużo zapłacić, a my nie mieliśmy, i jesteśmy białym małżeństwem...od tych niemal 20 lat i co szanowny portal poradzi? iść do psychologa?
7 miesięcy temu / Marta
 
Badania prowadzone wiele lat temu nad małpami w Afryce wykazały,że przywódczynie stada nie miały potomstwa,
7 miesięcy temu / Bogdan
 
Ale samotni to nie to samo co wdowcy/rozwodnicy, po prostu nie wierzę, że nie byłoby problemów. Choć znam wiele samotnych kobiet i paru mężczyzn, którzy zdecydowaliby się na adopcję, gdyby była prostsza formalnie, bo czują powołanie i twierdzą, że to nie egoizm, ale nie chcą mieć mężów/żon, to nie sądzę, aby Kościół to pochwalał.
7 miesięcy temu / pola
 
A czemu nie, jeżeli dobrze wychowa i będzie kochać to dziecko to jakie są przeciwskazania? Są samotne matki i ojcowie, jakoś kościół nie każe im od razu oddawać dziecka bo małżonek umarł albo odszedł
7 miesięcy temu / @pola
 
Nawet gdyby procedura adopcyjna była prostsza, to wg nauki Kościoła samotna osoba chyba nie może sobie adoptować dziecka bez posiadania małżonka, tylko dlatego, że czuje powołanie do rodzicielstwa, nie?
7 miesięcy temu / pola
 
Grupy przestępcze które spełniają marzenie ludzi o posiadaniu dziecka? Tyle par chce mieć dziecko, są bezpłodni, a procedury adopcyjne są zdecydowanie zbyt surowe. Komu przeszkadza że np samotna osoba chce adoptować, bo nie ma szansy na znalezienie partnera albo że dzieci będą się wychowywać w jednym pokoju, albo że osoba starająca się o adopcje jest "za stara" czyli nawet po 35 roku życia gdzie matki dają radę rodzić i wychowywać w tym wieku? Jeżeli in vitro ma być rzadsze to trzeba najpierw zmniejszyć wymagania adopcyjne
7 miesięcy temu / @Andrzej
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.