DZIŚ JEST:   04   SIERPNIA   2020 r.

Św. Jana Marii Vianneya
Św. Rajnera ze Splitu, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Te sprawy sa bardzo trudne to nie jest łatwo osądzać, a gdy para zdecyduje się przyjąć wszystkie zarodki?tak aby in vitro nie oznaczało niszczenia? adopcja w Polsce to koszmar, to jest dopiero poniżenie dla ludzi czują się śmieciami. I tutaj nikt jakoś nie dba o godność człowieka... Od niemal 20 lat staramy się o unieważnienie małżeństwa mojego męża cywilnego, ale niestety trzeba było dużo zapłacić, a my nie mieliśmy, i jesteśmy białym małżeństwem...od tych niemal 20 lat i co szanowny portal poradzi? iść do psychologa?
1 miesiąc temu / Marta
 
Badania prowadzone wiele lat temu nad małpami w Afryce wykazały,że przywódczynie stada nie miały potomstwa,
2 miesiące temu / Bogdan
 
Ale samotni to nie to samo co wdowcy/rozwodnicy, po prostu nie wierzę, że nie byłoby problemów. Choć znam wiele samotnych kobiet i paru mężczyzn, którzy zdecydowaliby się na adopcję, gdyby była prostsza formalnie, bo czują powołanie i twierdzą, że to nie egoizm, ale nie chcą mieć mężów/żon, to nie sądzę, aby Kościół to pochwalał.
2 miesiące temu / pola
 
A czemu nie, jeżeli dobrze wychowa i będzie kochać to dziecko to jakie są przeciwskazania? Są samotne matki i ojcowie, jakoś kościół nie każe im od razu oddawać dziecka bo małżonek umarł albo odszedł
2 miesiące temu / @pola
 
Nawet gdyby procedura adopcyjna była prostsza, to wg nauki Kościoła samotna osoba chyba nie może sobie adoptować dziecka bez posiadania małżonka, tylko dlatego, że czuje powołanie do rodzicielstwa, nie?
2 miesiące temu / pola
 
Grupy przestępcze które spełniają marzenie ludzi o posiadaniu dziecka? Tyle par chce mieć dziecko, są bezpłodni, a procedury adopcyjne są zdecydowanie zbyt surowe. Komu przeszkadza że np samotna osoba chce adoptować, bo nie ma szansy na znalezienie partnera albo że dzieci będą się wychowywać w jednym pokoju, albo że osoba starająca się o adopcje jest "za stara" czyli nawet po 35 roku życia gdzie matki dają radę rodzić i wychowywać w tym wieku? Jeżeli in vitro ma być rzadsze to trzeba najpierw zmniejszyć wymagania adopcyjne
2 miesiące temu / @Andrzej
 
Nie ulega watpliwosci, ze to grupy przestępcze. In vitro to tez grupy przestepcze nawet jesli w bialym kitlu, krawacie, z usmiechem
2 miesiące temu / Andrzej
 
Tylko ciekawe, kto będzie miał gorzej na Sądzie: ktoś, kto zdecydował się na surogację, bo chciał dziecko za wszelką cenę, czy ktoś, kto na dzieci się nie zdecydował, bo nie czuł np. do tego powołania?
2 miesiące temu / ciekawe
 
Do czego prowadzi ludzi nędza.
2 miesiące temu / Ryś
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.