Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Stulecie mordowania nienarodzonych. Stop! || JAKA JEST PRAWDA


Odtwórz w YouTube
 

Na program JAKA JEST PRAWDA? zaprasza Łukasz Karpiel. Rozmowa z Jerzym Wolakiem, redaktorem naczelnym magazynu POLONIA CHRISTIANA.

 

Czytaj także:
DATA: 2021-01-12 12:46:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Tam gdzie swoboda obyczajowa realizowana jest kosztem innych, to trudno mówić o wolności, raczej o totalnym egoizmie jednostkowym. Cecha charakterystyczna dla postępowania Lucyfera. Myślę, że piekło to miejsce ludzi antyspołecznych, którzy nie potrafili kochać, a w imię egoistycznego porzadsnia sexu, pieniędzy, władzy i znaczenia niszczyli życie innych. Jakże więc żałośnie i strasznie zarazem brzmią słowa, że dla wolności ktoś może płonąć, a w uzupełnieniu, w rozpaczy na wieki...
2 miesiące temu / Krakusik
 
Za wolność mogę i płonąć.
2 miesiące temu / ...
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.