DZIŚ JEST:   20   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Jana Kantego
Bł. Jakuba Kerna
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Wiadomo, że klimat na tej planecie zmieniał się wielokrotnie nawet bez istnienia człowieka. Ludzie są chorzy psychicznie i mają kompleks bogów przekonanych, że na wszystko mają wpływ. Magazyn TIME wspierał w latach 70-tych eko histerię na rzecz? globalnego ochłodzenia. Wg. prognoz powinniśmy żyć już w arktycznych warunkach. To oczywiście były bzdury oparte na krótkotrwałych i selekcjonowanych szczątkowych danych, i podobnie jest z globalnym ociepleniem.
ponad 1 rok temu / Nick
 
Uważam, że trzeba zacząć dbać o środowisko, ale bez takich nagłych i radykalnych zmian. Ograniczenie hodowli, rezygnacja z paliw kopalnych i samochodów ? Przecież trzebaby wtedy przebudować cały przemysł i zajęło by to kilkadziesiąt lat. Ale zapewne i tak wielu uczniów protestuje, żeby nie mieć lekcji.
ponad 1 rok temu / User
 
Zaczęło się od przymusowej, państwowej edukacji.
ponad 1 rok temu / Leaf427
 
Zaczęło się to kiedyś od likwidacji kar cielesnych w szkołach i kodeksu praw ucznia...
ponad 1 rok temu / Antymodernista
 
Mobilizacja niedojrzałk?w otumanionych lewackim dymem.
ponad 1 rok temu / Zbigniew
 
Dziadkowie tarzali się w błocie na Woodstock, rodzice bawili w yapiszonów a dzieci z komsomolskim zapałem sobie protestują bo to takie modne mieś selfie z pobazgranym kartonem. Mięso armatnie światowej masonerii. 40% Amerykanów nie potrafi wskazać swego państwa na globusie. Państwo rozległe na pół kontynentu + Alaska.Amerykanie to duże dzieci.
ponad 1 rok temu / Leaf427
 
W dwudziestym wieku do rewolucji światowej chciano zaprzęgnąć "gnębiony" i "upodlony" proletariat miast i wsi, gdy okazało się, że proletariusze wybrali bułkę z szynką miast utopii komunistycznej; to sięgnięto po dzieci i młodzież których otumanić najłatwiej, z powodu naiwności i niedojrzałości. Manipulatorzy ludzkiej świadomości, inżynierowie dusz ludzkich, bez skrupułów sięgnęli po tych, których trzeba chronić - do osiągnięcia dojrzałości psychicznej i fizycznej oraz doświadczenia życiowego - przed fałszywymi ideologiami świata dorosłych. Jest to nikczemne i niegodziwe postępowanie, gdy pomysł użycia do rewolucji tarana w postaci dewiantów seksualnych i innych anarchistów nie wypalił, to sięgnięto po bezbronną pod względem intelektualnym dzieci i młodzież. A propos, może nie byłoby od rzeczy, gdyby koryfeusze światowego postępu, wezwali dzieci i młodzież do strajku przeciw prawom natury w tym śmierci człowieka ? A może Pan Bóg ugiąłby się przed terrorem idiotów ?
ponad 1 rok temu / Druh Ryszard
 
Na swoją zgubę młodzi ulegają wpływom....
ponad 1 rok temu / Inka
 
Dziewczyna po lewej na zdjeciu ma napis na bluzie luther college- i wszystko jasne.
ponad 1 rok temu / Alessandra
 
pożyteczni idioci w kolejnym etapie rewolucji marksistowskiej
ponad 1 rok temu / lolo
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.