Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2021 r.

Niedziela Słowa Bożego
Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Strach się bać! Homokomando broni „strajku Lempart” || BEZ ŻADNEGO TRYBU #10


Odtwórz w YouTube
 

Ten uczuć, gdy trąbisz na prawo i lewo, że piorun stanowiący logo feministycznych manifestacji nie ma nic wspólnego z austriackim akwarelistą, a tu nagle na strajku pojawia się Homokomando. Piotr Relich i Michał Wałach zapraszają na program „Bez żadnego trybu”.

 

 

Na miniaturze wykorzystano m.in. skreen z TVP Info/YouTube

 

 


DATA: 2021-01-12 13:00:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Lampart ma polskie korzenie narodowe???
1 miesiąc temu / Sok
 
Dawid, czemu tu się szwęndasz ? Straż Narodowa jest ok. Ale dla marksistów spod znaku falangi to aj-waj. Może chodzi ci o tancerzy z antify-"dojczland, dojczland iber ales?"
2 miesiące temu / 0101
 
Po obejrzeniu materiału TVN sam się przestraszyłem. Rozumiem, że Homokomando jest odpowiedzią na Straż Narodową. TVN jest mistrzem manipulacji zaraz po TVP. Telewizja kłamie.
2 miesiące temu / Strażnik
 
@Dawid - obserwuję twoje wpisy od pewnego czasu i zastanawiam się dlaczego chcesz wszystkich przekonać do ateistycznych poglądów. Dzisiaj mnie olśniło: uległeś całkowicie narracji antykatolickich mediów, które czynią wszystko aby odwrócić ludzi od Wiary. Tacy ludzie szukają poparcia u innych bo czują się osamotnieni. A dlaczego regularnie bywasz na katolickim portalu? powody mogą być następujące: albo szukasz sensacji i chcesz je upublicznić gdzie indziej -albo masz wewnętrzne wyrzuty sumienia o których sam nie wiesz, i czujesz wewnętrzny niepokój . Moja propozycja jest taka: poproś o pomoc któregoś kapłana egzorcystę i odmień swoje życie dopóki jeszcze masz trochę czasu. Jeżeli nadal będziesz tkwić w swoim jestestwie to kierujesz się w przepaść z której nie ma już powrotu. Posłuchaj rady obcego człowieka któremu też ktoś podał rękę i wyprowadził z zaślepienia.
2 miesiące temu / Marek
 
Pomny nauki red. Grzegorza Górnego, że żyjemy w bańkach informacyjnych - każdy we własnej - pracując włączyłem sobie w tle transmisję z marszu feminazistek z 18tego. Tak, żęby przyjrzeć się z pierwszej ręki temu, co się tam dzieje. Mi wygląda na to, że organizatorzy tego przedsięwzięcia próbują wywrócić nasz kraj do góry nogami i dążą do rewolucji. Młodzież, która tam przychodzi czuje potrzebę buntu i chce się wyszaleć. Jeśliby zamiast Lempart była to wędrowna impreza taneczna, to myślę, że nie zrobiłoby to im różnicy. A organizacyjnie wygląda to na ustawkę z policją - która jest obecna, ale nie manifestuje swojej obecności. A organizatorzy marszu twierdzą, że ich jest więcej, a policjanci są niegodni munduru....
2 miesiące temu / Michał
 
@Dawid- co tam nazwa- tak musiały wygladać polskie ulice w 20 roku gdy sowiecko- mongolska dzicz nas najechała...
2 miesiące temu / Ironia
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.