DZIŚ JEST:   04   GRUDNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Barbary, męczennicy
Św. Jana Damasceńskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Lampart ma polskie korzenie narodowe???
9 dni temu / Sok
 
Dawid, czemu tu się szwęndasz ? Straż Narodowa jest ok. Ale dla marksistów spod znaku falangi to aj-waj. Może chodzi ci o tancerzy z antify-"dojczland, dojczland iber ales?"
13 dni temu / 0101
 
Po obejrzeniu materiału TVN sam się przestraszyłem. Rozumiem, że Homokomando jest odpowiedzią na Straż Narodową. TVN jest mistrzem manipulacji zaraz po TVP. Telewizja kłamie.
13 dni temu / Strażnik
 
@Dawid - obserwuję twoje wpisy od pewnego czasu i zastanawiam się dlaczego chcesz wszystkich przekonać do ateistycznych poglądów. Dzisiaj mnie olśniło: uległeś całkowicie narracji antykatolickich mediów, które czynią wszystko aby odwrócić ludzi od Wiary. Tacy ludzie szukają poparcia u innych bo czują się osamotnieni. A dlaczego regularnie bywasz na katolickim portalu? powody mogą być następujące: albo szukasz sensacji i chcesz je upublicznić gdzie indziej -albo masz wewnętrzne wyrzuty sumienia o których sam nie wiesz, i czujesz wewnętrzny niepokój . Moja propozycja jest taka: poproś o pomoc któregoś kapłana egzorcystę i odmień swoje życie dopóki jeszcze masz trochę czasu. Jeżeli nadal będziesz tkwić w swoim jestestwie to kierujesz się w przepaść z której nie ma już powrotu. Posłuchaj rady obcego człowieka któremu też ktoś podał rękę i wyprowadził z zaślepienia.
13 dni temu / Marek
 
Pomny nauki red. Grzegorza Górnego, że żyjemy w bańkach informacyjnych - każdy we własnej - pracując włączyłem sobie w tle transmisję z marszu feminazistek z 18tego. Tak, żęby przyjrzeć się z pierwszej ręki temu, co się tam dzieje. Mi wygląda na to, że organizatorzy tego przedsięwzięcia próbują wywrócić nasz kraj do góry nogami i dążą do rewolucji. Młodzież, która tam przychodzi czuje potrzebę buntu i chce się wyszaleć. Jeśliby zamiast Lempart była to wędrowna impreza taneczna, to myślę, że nie zrobiłoby to im różnicy. A organizacyjnie wygląda to na ustawkę z policją - która jest obecna, ale nie manifestuje swojej obecności. A organizatorzy marszu twierdzą, że ich jest więcej, a policjanci są niegodni munduru....
13 dni temu / Michał
 
@Dawid- co tam nazwa- tak musiały wygladać polskie ulice w 20 roku gdy sowiecko- mongolska dzicz nas najechała...
13 dni temu / Ironia
 
Ludzie, przestańcie promować tę babę. Wali w rogi urzędy skarbowe. Robi kasę z tatuśkiem jak HGW. ,,Strach się bać!" Kogo się mamy bać Autorze tekstu? To jakieś jaja.
13 dni temu / m.
 
Co za bzdury, nazwa jest tylko nazwą. Proszę obejrzeć Fakty TVN i zobaczyć czym jest tzw. straż narodowa - skóra cierpnie!
13 dni temu / Dawid
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.