DZIŚ JEST:   20   KWIETNIA   2019 r.

Wielka Sobota

Św. Agnieszki z Montepulciano
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Nienawiść skłoniła do rewolucyjnej eksterminacji mieszkańców Wandei. Dziś też mamy naśladowców, którym niewiele brakuje, by powtórzyć krwawą jatkę, w imię "postępu" oczywiście.
4 miesiące temu / Niki
 
PIS następne wybory może przegrać bo uczciwi ludzie obietnic wyborczych dotrzymują STOP ABORCJI
4 miesiące temu / pol
 
Pro laiferzy i zwolennicy ochrony życia poczętego, ale nie tylko, powinni wytoczyć taka samą broń, jak ten Saramonowicz - a zatem bojkot jego dotychczasowej produkcji zwanej twórczością oraz petycje do Rrądu RP o dozywotnie pozbawienie go jakichkolwiek dotacji z kasy Polaków.
4 miesiące temu / odszkodowania
 
Coraz bardziej jestem przekonany do tego iż niektóre media i spora grupa tzw celebrytów to szczerze nienawidzą Polski, to nasi wrogowie. Choćby, co bardzo wyraźnie widać, jak niszczą polski sport i sportowców. Na tym temacie można najlepiej zidentyfikować kto jest kto.
4 miesiące temu / Dor
 
Bardzo trzymam kciuki za inicjatywą "Podkarpacie rejonem prolife", oby wam się udało !
4 miesiące temu / Ireneusz
 
Niech sobie zamówi "dobre" jedzenie w Niemczech to będzie postępowy! A na wakacje niech sobie jedzie do Paryża, tam sawsze jest "action"!
4 miesiące temu / Janusz z Kolonii
 
Mam nadzieję i modlę się aby tak się stało!!!Małej iskierki nam trzeba!!!
4 miesiące temu / podkarpacki tubylec
 
Oby cała Polska była strefą życia a nie jego zabicia.
4 miesiące temu / Baca
 
"Nie słyszałam nigdy od sąsiadów ani rodziny takich ciemnych poglądów o których Pan pisze" Autor powyzszego artykulu cytujac odpowiedz czytelniczki na "swiete OBURZENIE Saramowicza" sugeruje wiec, ze "obrona zycia - to przejaw CIEMNOTY"
4 miesiące temu / piotr78
 
Brawo Podkarpacie. Oby nastepne wojewodztwa wziely przyklad.
4 miesiące temu / Ewa
 
Mama może go jeszcze WYSKROBAĆ...!!!!!!co za różnica, czy ma dwa miesiące czy 60 lat
4 miesiące temu / iksi
 
Szkoda czasu dla takich "mędrców". Alleluja i do przodu. Brawo PODKARPACIE!!!
4 miesiące temu / ORM
 
A gdyby tak wezwać do bojkotu twórczości pana Saramonowicza? Osobiście nie obejrzałam żadnego filmu tego pana i to bynajmniej nie z powodu uprzedzeń.Powiedzmy,że nie podzielam poczucia humoru...
4 miesiące temu / siostra
 
Widać pan Saramonowicz bez aborcji, in vitro, mówienia o dżender, mniejszościach seksualnych i bez jakiejkolwiek edukacji seksualnej nie może spędzić nawet krótkiego urlopu. Załączam wyrazy współczucia dla pana Saramonowicza.
5 miesięcy temu / ziemianka
 
Biedny człowiek, boi się nawet własnego cienia.
5 miesięcy temu / normal
 
Ksawery i Nea, dzięki. Podkarpacie pozdrawia.:)
5 miesięcy temu / Mieszkanka Podkarpacia
 
Do pięt nie dorósł tym ludziom z Podkarpacia!!Czyż nie mają więcej rozumu w małym palcu u nogi niż cała zgraja Saramonowiczów, Hollandów, Jandów , Swarowskich, Środów i in...?
5 miesięcy temu / Xavery
 
tak dla strefy zycia w podkarpaciu -won od normalnych ludzi- i rodzin
5 miesięcy temu / nea
 
Też to zauważyłam. Poza tym wyrazy są używane w zupełnie innym znaczeniu niż pierwotnie. Uczciwość nazywana jest głupotą, przywiązanie do pozytywnych wartości- ciemnotą, obrona życia- odbieraniem wolności, zło- dobrem. To, co normalne budzi zdziwienie, promuje się wszelkie negatywne zachowania. Wszędzie manipulacja. Strach pomyśleć, co się będzie działo na świecie za np. 10 lat. Jeśli ten świat jeszcze będzie wtedy istniał.
5 miesięcy temu / D Puchatka
 
Szanuję ludzi którzy trwają przy prawdziwych wartościach społecznych i religijnych. Gdzie to się wszystko podziało? Przez 54 lata żyłam w normalnym katolickim kraju. Jednak kolejne dwa lata/może więcej/widzę jak mój KRAJ przestaje normalnie funkcjonować. Okazuje się że moja prawda w której żyłam i się wychowałam staje się kłamstwem, Prawdą staje się gender, homoseksualizm itd... Polacy to jak zombi- idą bez zastanowienia za tym wszystkim co przyjdzie z Brukseli, USA ...jak by zapomnieli o swoich korzeniach. Ludzie - otrząśnijcie się- nie macie własnego ROZUMU?! To taki Pan Saramonowicz ŚMIE wzywać do bojkotu NORMALNYCH LUDZI! a kimże ten Pan jest. Jeżeli Mu przeszkadzają rzeczywiste prawdy to WON do Brukseli. Życzyła bym sobie aby prawdziwą sferą Życia stała się cała Polska nie tylko Podkarpacie.
5 miesięcy temu / Puchatka
 
A może tak twoja rezygnacja z dopłat z lewackiej UE? Np. do bezmyślnego trollowania?
5 miesięcy temu / do ale kwik
 
A czy Polska nie zasila budżetu UE także z podatków mieszkańców Podkarpacia?
5 miesięcy temu / Lu
 
A może tak rezygnacja Podkarpacia z dopłat z lewackiej UE? Np. do rolnictwa?
5 miesięcy temu / ala wilk
 
Gratuluję Podkarpaciu tych mądrych odważnych decyzji! I zazdroszczę. Moja, niegdyś słynąca z trwania przy wartościach i patriotyzmu, Wielkopolska gnije w swej nowoczesności. Cudowne Podkarpacie, wytrwaj w tej walce, jesteś wzorem dla wielu wielkopolan, wierzę, że kiedyś i ten "nowoczesny" region Polski przejrzy na oczy. Prosimy Was o modlitwę.
5 miesięcy temu / Margo
 
rozśmieszył mnie ,Podkarpackie zawsze radziło sobie samo i nigdy nie liczyło na władze z Warszawy ,bo zawsze było traktowane jako Polska B chociaż to te tereny zawsze były w granicach Polski a zabór Austriacki się zbytnio nie wtrącał,mieszczuch grzeszący pychą
5 miesięcy temu / chichot
 
Ogarnia mnie zachwyt. Jakie to proste. Polska deklaruje ?strefę życia? i ten pan z kolegami cierpiąc męki wyjeżdżają. A serio: tak, to jest ta droga. O to chodzi w Intronizacji i wszędzie tam, gdzie rządzi Bóg, a człowiek aktem woli wybiera Jego panowanie. Demony wyją, syczą i znikają tam, gdzie jest ich miejsce. Ten pan reaguje prawidłowo.
5 miesięcy temu / Antymodernista
 
On takich co ukradli ksiezyc juz slyszalem...POwazny rezyser POwinien miec zmysl swiatlosci, a nie sieczke w glowie.
5 miesięcy temu / Bartek
 
Pycha wychodzi uszami. Za kogo ten człowiek się ma, żeby nawoływać do bojkotu województwa?! Za chwilę zechce zbojkotować cały kraj, bo mu w każdej części coś nie będzie pasowało. Jeśli ktoś zostawia w Podkarpackiem pieniądze, to chyba za jakieś towary i usługi, a facet pisze, jakby komuś jałmużnę dawał. Nie chce, niech nie przyjeżdża, jego strata. Pozdrawiam serdecznie cudowne Podkarpacie i jego mieszkańców.
5 miesięcy temu / Lu
 
Podkarpacie to nie tylko zdrowa żywność i Bieszczady, ale również zagłębie przemysłu lotniczego. A panu reżyserowi produkcji klasy Z polecam nie latać samolotami, bo wiele z nich napędzane jest silnikami Pratt&Whitney, z których większość będzie miała komponenty lub wręcz wyprodukowana będzie na Podkarpaciu. W ramach bojkotu.
5 miesięcy temu / @PM
 
Cóż, nawet Bóg nie przekona go do strefy życia jeżeli z uporem woli trwać w strefie śmierci
5 miesięcy temu / zyx
 
Proponuję bojkotować "moje" miasto Poznań, które przed wojną było bastionem narodowców a teraz stało się miastem dewiantów.
5 miesięcy temu / PrPr
 
Święty Andrzej Bobola,mocarz Chrystusowy pilnuję spraw polskich a tym bardziej podkarpackich.Rozpowszechniaj kult wielkiego Patrona Polski.łap dusze tak jak on łapał nosząc imię duszochwata.
5 miesięcy temu / Dardilly
 
znany reżyser - odważna teza? brawa dla Podkarpacia.
5 miesięcy temu / sergiusz
 
Przecież to wspaniały pomysł, więc nie ma się co oburzać. Jeżeli wszelkie lewactwo będzie omijać Podkarpacie szerokim łukiem, to może się ten region stać zupełnie normalną enklawą, wręcz oazą w zwariowanej rzeczywistości. To region produkujący wysokiej jakości produkty spożywcze, więc jestem jak najbardziej za tym, aby lewactwo ich nie spożywało. Niech kupują nafaszerowaną chemią żywność w lidlach i biedronkach . Efekt końcowy takiego bojkotu powinien być bardo korzystny dla społeczeństwa.
5 miesięcy temu / PM
 
Ostatnio, tzw. "artyści" straszyli że wyjadą z Polski, bo nie dostają odpowiednich dotacji na te gnioty o tematyce LGBTQTVNGW i coś tam jeszcze. Czekam z utęsknieniem aż spełnią te "straszne" decyzje i wyjadą. Niechaj zostaną już tam na stałe i "tworzą, tworzą, tworzą"
5 miesięcy temu / taki 1
 
Poprostu chory człowiek!
5 miesięcy temu / Non
 
No, to dopiero tuz ambitnego kina, gigant reżyserii! Lejdis, Testosteron - tytuły mówią same za siebie! Prawdziwy MISTRZ, ARTYSTA! Autorytet lumpeninteligencji!
5 miesięcy temu / pga
 
ej no,,, toż to doskonała reklama dla Podkarpacia !!! mieszkają tu prawi uczciwi pracowici zdolni ludzie,,, chcesz odpoczywać żyć pracować uczyć się,,, w regionie wolnym od lewackiego szamba to zapraszamy na Podkarpacie !!!
5 miesięcy temu / antykosmita
 
@Patryk Naucz się najpierw "cebulaku" pisać poprawnie po polsku. Doskonale ilustrujesz swoje środowisko: mniemanie o sobie macie wygórowane jak mało kto, ale jak się bliżej przyjrzeć, to wyłazi słoma z butów - niewiele wiecie, niewiele potraficie, a jedyna powód do pychy to bycie w stadzie podobnych ignorantów wyznających te rzekomo postępowe mody. Doprawdy, żałośni jesteście. Właśnie tacy jak ty pracują na opinię o Polakach.
5 miesięcy temu / zgred
 
Strefą życia powinna być cała Polska!
5 miesięcy temu / sp
 
Panie Saramonowicz, a co to, przymus wyznawania gender? Tak wielbicie demokrację, ciągle się na nią powołujecie to o co pretensje. Lud tak wybrał i tak chce. Jak Pan chcesz 3x dziennie chodzić do domu publicznego, czy żyć w orientacji z 40 "rozbójnikami" to kto Panu broni? A tak w ogóle to po śmierci dowie się Pan co należało robić. Tylko wtedy na tę wiedzę to już za późno.
5 miesięcy temu / ma
 
No niestety, średniowiecze dawno się skończyło i nastała .Nowoczesność w której niewinnych nienarodzonych ludzi morduje się setkami milionów, a degeneraci są z tego powodu zachwyceni.
5 miesięcy temu / do Karol
 
Niech idzie kolokwialnie mówiąc w kapustę.
5 miesięcy temu / umcus
 
Wszędzie są świry, ten jest szczególny bo ma poczucie misji. Szczęśliwie nie dorzuciłem mu grosza do jego majątku gdyż nie obejrzałem żadnego filmu jego autorstwa. Nie będę nadrabiał zaległości :) w oglądaniu, teraz na pewno
5 miesięcy temu / Rob
 
Przy wejściu do Tatrzańskiego Parku Narodowego jest informacja, że co rok po sezonie na szlakach turystycznych Tatr "turyści " wyrzucają 20 ton śmieci. Koszty zbierania wyrzucanych tam śmieci są bardzo duże. Faktycznie na każdym szlaku widać te wyrzucone/pozostawione opakowania, puste plastikowe butelki,puszki po pepsi,piwie i in. Jaki zatem jest poziom p.Saramonowiczu tych pozostawiających "kupę naszego szmalu"?
5 miesięcy temu / Migas
 
Czy Słowa = strefa wielkomiejskiego bezeceństwa i rozpusty - powinniśmy tam przestać jeździć na wakacje letnie i zimowe. Zostawiajmy kupę naszego szmalu poza "strefą życia" po prostu- nie wskazują ,że ma co najmniej w depresji lub pijany? Czy uważa,że robi komuś zaszczyt,że tam jeździ i powinie np. być przyjmowany go za darmo???
5 miesięcy temu / Upadek, Upadek
 
Róbmy dokładnie odwrotnie. Kupujemy produkty z Podkarpacia i odwiedzamy je. Niech im Bóg błogosławi za świadectwo wiary
5 miesięcy temu / Toni
 
Prawda że trochę szkoda? Przecie sentyment do przeszłości to modna rzecz. Nawet rodzimowiercy się pokazują.
5 miesięcy temu / @Karol
 
Nie dziwi stosunek do życia reżysera znanego z kina feministycznego. Natomiast zachęcanie do niekupowania czegoś to jednocześnie promowanie swoich rzeczy. Może trochę więcej wolności w kraju.
5 miesięcy temu / Andrzej
 
Ale ale o chodzi? Popieracie członkostwo Polski w UE, byliście zadowoleni z pani premier Szydło, która w marcu 2016 podpisała w Waszym imieniu traktaty zjednoczeniowe przedstawione później w Białej Księdze UE. Nie wiecie na co się zgodziliście i co poparliscie? Poparliście dokładnie to co mówi Saramonowicz i wiele innych takich rzeczy. Mowi i pisze o tym K.Karoń na blogu, w skrócie przedstawia Marek Matecki "Zmusimy was do tolerancji! Nowa rezolucja Parlamentu Europejskiego. Koniec wolności!". Tak tak. Na to cały czas głosujecie i tego właśnie chcecie. Nawet jutro zagłosujecie na PiS a PiS jedynie realizuje waszą wolę. Zrównoważony rozwój jest w konstytucji i w programie PiS. Skąd oburzenie i niesmak?
5 miesięcy temu / mata_co_chceta
 
Światła i tolerancyjna "elyta"...
5 miesięcy temu / Frondo z Krainy Deszczowców
 
Tak sobie myślę,że awans społeczny w latach powojennych nie każdemu wyszedł na dobre.Pogarda wyrażana przez tych,którym "się udało" i od pokolenia siedzą w mieście,dla tych którzy zostali na ojcowiznach,nie jest dobrą wizytówką dla pana artysty.Pieniądze sobie wydawaj gdzie indziej,jeśli takie masz życzenie panie reżyserze,ale szacunku ludzkiego za nie nie kupisz!Pamiętaj,panie reżyserze,że to jest jedno,które pozostanie potomnym po tobie:szacunek dla ciebie.A jeśli na niego nie zasłużysz,to na nic twoje pieniądze.O nich nikt nie będzie pamiętał.Tylko spadkobiercy będą się o nie ciągać po sądach.
5 miesięcy temu / miastko
 
Zacytowane tytuły filmów świadczą o poziomie tego pana.
5 miesięcy temu / xbo
 
Możemy o nim powiedzieć ....pełny ducha i mądrości.............?????????????? Te wspaniałe rodziny Podkarpackie mają w większości Boga w sercu i dlatego najgroźniejsze przestępstwa tu nie występują ale w innych częściach Polski. Do zzz i Patryk: z taką wiedzą i rozumieniem rzeczywistości nie da się obronić siebie, rodziny, Ojczyzny.
5 miesięcy temu / Cóż dodać
 
Ten pan i jemu podobni gnają owczym pędem do samounicestwienia ,a taką Strefą Życia powinna być Nasza Ojczyzna.
5 miesięcy temu / niecierpliwa 36
 
Podkarpacie i Podlasie do jednego worka?są nie do porównania
5 miesięcy temu / do Karol
 
4-5 pokolenie ma tam już pozycję ,a łapanie gołębi z biedy tez nie powód do dumy ,a i nie zapraszam choć pozdrawiam :)
5 miesięcy temu / do Patryka
 
ciekawe ilu komentujących było na Podkarpaciu
5 miesięcy temu / oj
 
POWIEDZIAŁ co wiedział .... -ale mądry.
5 miesięcy temu / Stanislavus
 
USA wypowiedziały traktat o broni atomowej średniego zasięgu, III WŚ wisi w powietrzu, a facet plecie jakieś androny o bojkocie własnych rodaków. Tylko modlitwa może nas uratować, a w modlitwie przodują akurat mieszkańcy Podkarpacia. Pozdrawiam !
5 miesięcy temu / Pejot
 
Ludzie których poznałem z Podkarpacia zawsze wydawali mi się dziwni.
5 miesięcy temu / zzz
 
Już 4 pokolenie cebulaków pracuje na opinię o Polakach.Karmienie zanieczyszczaczy ulic przez mocherów to ma być powód do dumy ?
5 miesięcy temu / Patryk
 
Człowiek chory umysłowo z nienawiści
5 miesięcy temu / Zbigniew
 
Kolejny celebryta intelektualny inaczej. Ogarnia człowieka śmiech, gdy myślę o filmowowych gniotach, które ten słabej klasy reżyser wyprodukował. Ludzie lubią kicz stąd i popularność wątpliwej jakości filmów. Ale takie czasy, gdzie brak kultury, konformizm i głupota stają się normą wśród pseudo sfer.
5 miesięcy temu / Krakusik
 
dziękujemy za ten bojkot ,Bieszczady odżyją ,panie reżyser po Bieszczadach się chodzi a nie samochodem na Połoniny
5 miesięcy temu / klik
 
Podkarpacie sobie poradzi ,on w ogóle nie zna tego kawałka Polski ,zawsze traktowany po macoszemu radzi sobie od zaborów to stad jest pierwsza emigracja zarobkowa i tu ludzie maja już 4 pokolenie krewnych w NY i są bardziej obycie w świecie od tego pana i własnie dlatego wybrali tzw konserwatyzm a właściwie rozsadek ,u nas emeryci ciągle karmią w parkach gołębie ,to na Pomorzu wszystkie z biedy są już zjedzone
5 miesięcy temu / :)))
 
Na Podkarpaciu i Poldlasiu jeszcze nie zauważyli, że średniowiecze już dawno się skończyło.
5 miesięcy temu / Karol
 
Słuszna uwaga reżysera. Brawo za odwagę.
5 miesięcy temu / Beko
 
Co on, jeden ma pieniądze i z wielkiego miasta pochodzi? Niech mówi za siebie i za swoich patologicznych znajomków a nie w imieniu całej aglomeracji. Na Podkarpaciu naród dumny i przyzwoity i dzięki Bogu że nie będzie się tam spotykać na swojej drodze takich egzemplarzy jak pan Andrzej. Myśli że łaskę robi bo pieniążki ma, no niestety tylko to ma, swoją drogą Kaszubi takich delikwentów nazywają stonką, nad morzem też takich nie lubią.
5 miesięcy temu / Dariusz
 
Znany reżyser? Znany z totalnych szmir dla przygłupów
5 miesięcy temu / Red
 
Św. MARYJO wstaw się za nami
5 miesięcy temu / Patriota...
 
To zdeklarowany ateista, więc nie dziwota, że "straszą" go pomysły z Podkarpacia!
5 miesięcy temu / Stefan
 
To może zbojkotujmy w rewanżu "tfurczość" pana reżysera Saramonowicza? :)
5 miesięcy temu / Karol
 
Hahaha. Ale mamy elity artystyczne. Jak najbardziej się zgadzam z tym panem (reżyserem), niech nie jedzie na wypoczynek na Podkarpacie. Niech po prostu spędzi wakacje lub długi weekend w klinice aborcyjnej lub w klubie dla homoseksualistów.
5 miesięcy temu / Szem
 
Nawet komentarza szkoda
5 miesięcy temu / X
 
Ten pan niech sie szczerze wyspowiada i nie zacheca innych do grzechu.
5 miesięcy temu / Aga
 
Niech idzie kolokwialnie mówiąc w kapustę.
5 miesięcy temu / umcus
 
takie rezultaty jak element pasował sie na elitę a zbaraniały narod na to pozwala
5 miesięcy temu / efekt
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.