DZIŚ JEST:   06   LIPCA   2020 r.

Św. Marii Goretti, męczennicy
Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


...co innego Rosjanie, ktorzy tak samo sa zmanipulowani jak Polacy...a co innego waadza w obu krajach. Ostatnio w Polsce pojawily sie glosy, zeby ci u wladzy wykazywali sie polskoscia...gdyby sie to przyjelo to i Rosjanie poszli by za Polska.
4 miesiące temu / Teodor...
 
Co robi Rosja, aby te stosunki były lepsze? Po prostu wysyła swoich obywateli, aby zwiedzali naszą piękną Ojczyznę. A co robi nasza piękna Ojczyzna?Nie jest w ogóle zainteresowana, aby jej obywatele odwiedzali Rosję.Obustronny ruch turystyczno-kulturowy, indywidualny i zbiorowy mógłby te stosunki uczynić lepszymi. Lepszymi ich nie uczynią noty dyplomatyczne, wymiana przeciwstawnych opinii.
4 miesiące temu / Lemur
 
?Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić?
4 miesiące temu / Teodor...
 
...z tej odpowiedzi tez wynika, ze to ZSRR byl tylko winnien stacjonowania swoich wojsk Polsce...bo Stany i Brytania to juz nie w swej nieswiadmosci - a moze swiadomie zstawili Polske; biorac pod uwage, ze nasi sojusznicy nie dopuscili Polski do defilady zwyciestwa.
4 miesiące temu / Teodor...
 
Nie chcę wybielać katów z Armii Czerwonej, NKWD i innych, wciąż anonimowych kanalii ze wschodu. Przypominam tylko, że to USA sprzedało Polskę w Jałcie, de facto odbierając Polakom władzę nad Rzeczpospolitą. Teraz też aparat USA trzyma nad nami pałkę w postaci ustawy 447, dla odmiany sprzedając nas Żymianom.
4 miesiące temu / Dante
 
Niezla odpowiedz, tak jakbysmy byli partnerem, a nie poddanym - wielkiego tego swiata.
4 miesiące temu / Teodor...
 
@Darius udaje jakąś tepotę umysłową. Trzeba być wyznawca PiS, żeby nie widzieć jak PiS i PO zgodnie dążą do wojny z Rosją. Czyny, nie słowa. Wojna jest w interesie USA, Izraela i Niemiec. PiS i PO realizują rozbiór Polski i Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym.
4 miesiące temu / gp
 
Co do utrzymania ziem zachodnich bez pomocy Sowietów. Proszę się zastanowić z kim graniczyliśmy od zachodu i czy sojusznik tego kogoś pozwoliłby na zjednoczenie dwóch państw niemieckich. Proszę naprawdę nie opowiadać peerelowskiej propagandy.
4 miesiące temu / Zouave
 
Najwięcej Polaków zabili rosjanie o żydowakich korzeniach ,rosjan zresztą też np.niejaki Dzierżyński ,Trocki i inni
4 miesiące temu / itd jest złe
 
@ ala wilk. Można także postawić pytanie. Ilu Polaków uratowali Amerykanie a ilu Rosjanie. Jak bardzo Amerykanie spieszyli się by odbić Polskę rąk Niemców?
4 miesiące temu / taki 1
 
Trzeba porównać ilu Polaków zabili Rosjanie a ilu Amerykanie.
4 miesiące temu / ala wilk
 
@- od kiedy, i ile milionów Polaków wymordowali Rosjanie a ile Amerykanie, ofiaro pełowskiej nauki historii....o logice nie wspominając
4 miesiące temu / Darius
 
Czy wobec obecności amerykańskich wojsk na naszym terytorium stosunki polsko-amerykańskie są gorsze niż polsko-rosyjskie? I jak sobie polska ambasada wyobraża utrzymanie przez Polskę Ziem Odzyskanych bez obecności na naszym terytorium wojsk sowieckich tuż po wojnie?
4 miesiące temu / Ryszard Kubaszk
 
Są wojska amerykańskie. Jak w związku z tą wypowiedzią mamy to rozumieć?
4 miesiące temu / :(
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.