DZIŚ JEST:   06   KWIETNIA   2020 r.

Św. Piotra z Werony
Św. Wilhelma z Eskill
 
 
 
 

Stop seksualizacji dzieci! Projekt ustawy w parlamencie

Stop seksualizacji dzieci! Projekt ustawy w parlamencie
fot.kriegs/sxc.hu

Obywatelski projekt ustawy, mający zapobiegać demoralizacji dzieci trafił już do parlamentu. Pod ustawą podpisało się 200 tys. osób.

 

Inicjatywa „Stop pedofilii” to zdecydowana kontra wobec inicjatywy aktywistów homoseksualnych, którzy chcą rozwijać współpracę z resortem edukacji w zakresie otwierania szkół na tzw. seksedukację dzieci. Podejmowane są próby wprowadzenia do szkół nowego obowiązkowego przedmiotu: wiedza o seksualności człowieka, który odpowiadałby standardom wytyczonym przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).

 

Obywatelski projekt przeciwko seksedukacji może więc skutecznie powstrzymać edukację seksualną w szkołach, która jest tam sukcesywnie wprowadzany w coraz bardziej odrażającej formie.

 

Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii” w projekcie zmian kodeksu karnego żąda zapisu: „Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2” oraz „Tej samej karze podlega, kto publicznie propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletnich poniżej lat 15 zachowań seksualnych lub dostarcza im środków ułatwiających podejmowanie takich zachowań”.

 

„Standardy Światowej Organizacji Zdrowia nie biorą pod uwagę dobra dziecka. Program edukacji seksualnej nastawiony jest na jedno – dzieci mają się wyzbyć swojej niewinności i wrażliwości, przez co staną się łatwiejszym celem chorych, pedofilskich żądz” – czytamy na stronie stoppedofili.pl.

 

Według Zbigniewa Barcińskiego ze Stowarzyszenia Pedagogów NATAN obywatelski projekt to próba przeciwdziałania uczynienia z polskiej szkoły miejsca promowania pedofilii. – Niektóre standardy edukacji seksualnej, które firmuje Światowa Organizacja Zdrowia, już są obecne w niektórych ustawach – wyjaśnia. – To próba uczynienia z nauczycieli pedofilów, a ze szkół miejsca propagowania pedofilii. A czemuś takiemu trzeba powiedzieć: stop.

 

Światowa Organizacja Zdrowia twierdzi, że dzieci począwszy od 12. roku powinny być objęte „edukacją” seksualną. Jej głównym punktem ma być promocja antykoncepcji.

 

 

Źródło: rp.pl/”Nasz Dziennik”

ged


DATA: 2014-07-03 18:06
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

WHO twierdzi,że dzieci od wieku 0 (noworodki) powinny być objęte edukacją tego typu i przewiduje,np. naukę masturbacji w grupie wiekowej 0-4 lata!
ponad 5 lat temu / salomon
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.