DZIŚ JEST:   09   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
Św. Teresy Benedykty od Krzyża
Św. Kandydy Marii od Jezusa
 
 
 
 

Stop ideologicznej cenzurze w internecie. Podpisz protest!

Stop ideologicznej cenzurze w internecie. Podpisz protest!

Serwis YouTube od dłuższego czasu daje się poznać jako internetowa awangarda poprawności politycznej. Nie toleruje treści polemizujących z lewicową wizją świata. Tym razem obiektem cenzorskiej interwencji stał się film produkcji PCh24.pl pt. „Ich prawdziwe cele”. To kolejny już taki przypadek, dlatego portal Protestuj.pl wystosował petycję do administratorów polskiego YouTube’a, w której domaga się przestrzegania prawa. Dołącz do protestu i wesprzyj batalię o wolność słowa!

 

„Ich prawdziwe cele’ to film ukazujący szkodliwe działania szeroko pojętego „środowiska LGBT” oraz druzgocący wpływ jaki ma na polskie społeczeństwo, zwłaszcza młodych ludzi. W produkcji (którą można obejrzeć za darmo) poznajemy mechanizmy funkcjonowania tęczowej rewolucji oraz jej rzeczywiste cele. Odsłaniając prawdę o propagandzie LGBT wywołaliśmy ogromne oburzenie lewicy, z kolei sam film został bezpodstawne usunięty z serwisu i uznany za pełen agresji.

 

W produkcji nie doszukamy się jednak obelżywego języka ani nienawistnych słów skierowanych pod adresem ludzi tworzących ruch LGBT. Wskazanie rzekomej „mowy nienawiści” jest jedynie pretekstem użytym przez serwis YouTube do realizacji ich ideologicznej agendy.

 

Warto wspomnieć, że przez kilka dni film „Ich prawdziwe cele” zdążył przekroczyć 70 tysięcy wyświetleń. Potwierdza to, że polscy katolicy i konserwatyści nie bagatelizują zagrożenia ze strony lewicowych rewolucjonistów i wyrażają wolę sprzeciwu wobec ideologicznej propagandy.

 

Uruchamiając petycję portal Protestuj.pl wzywa do wyrażenia sprzeciwu wobec homocenzury i łamania prawa do wolności wypowiedzi. YouTube nie po raz pierwszy stawia się w roli strażnika pseudomoralności i walczy z konserwatywnymi treściami w imię politycznej poprawności. List protestacyjny można podpisać i wysłać za pośrednictwem serwisu Protestuj.pl.

 

Petycja trafi do polskiej administracji YouTube’a oraz premiera Mateusza Morawieckiego, ministra cyfryzacji Marka Zagórskiego, wiceministra cyfryzacji Adama Andruszkiewicza i ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Przedstawiciele polskiego rządu w ten sposób zostaną poinformowani o cenzurze ważnych dla Polaków treści.

 

Film „Ich prawdziwe cele” jest cały czas dostępny na naszej wewnętrznej platformie VOD, zachęcamy do obejrzenia oraz pomocy w promowaniu naszej produkcji.

 

ws

 

 

 

 

 

 

 

 


DATA: 2020-07-27 12:57
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
23
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Zabawne jak nawet lemingowy Mar przyznał, że Youtube to portal gejowski.
22 dni temu / Husarzowy
 
To jest zabawne, że prawicowe portale, które najgłośniej krzyczą o cenzurze w Internecie, same tę cenzurę stosują u siebie.
29 dni temu / Mar
 
@Gal Anonim - nie tylko twoje komentarze są tu blokowane...
30 dni temu / Kp1na
 
że należy założyć swój własny portal z platformą filmową ale obwarowany własnym regulaminem i kto nie będzie go przestrzegał tego publikacje należy bezwzględnie usuwać tyle w temacie.
1 miesiąc temu / myślę
 
[email protected], który napisał "No dobrze, a teraz zalozmy ze powstaje katolicki youtube. I geje umieszczaja tam film pokazujacy koniecznosc uchwalenia zwiazkow. Czy wowczas taka platforma ma prawo film usunac czy nie?" - Czyli zgadzasz się, że youtube jest wprost LGBT, skoro nie toleruje światopoglądu katolików.
1 miesiąc temu / Justyna
 
Już dwa moje komentarze pod tym artykułem zostały ocenzurowane...
1 miesiąc temu / Gal Anonim
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.