DZIŚ JEST:   02   LIPCA   2020 r.

NMP Kodeńskiej (diec. siedlecka)
NMP Licheńskiej (diec. włocławska)
Św. Bernardyna Realino
Bł. Eugenii Joubert
 
 
 
 

Stop dyktaturze LGBT! Stań w obronie naukowca zwolnionego za wykład Homoseksualizm a zdrowie

Stop dyktaturze LGBT! Stań w obronie naukowca zwolnionego za wykład Homoseksualizm a zdrowie

Cenzurowanie treści w internecie, wyrzucanie organizacji o poglądach prawicowych z murów uczelni, utrudnianie im działalności w przestrzeni komercyjnej – to tylko część prawdziwego oblicza „tolerancyjnej” lewicy. Dyktatura LGBT jest coraz mocniej widoczna. Za sprzeciw wobec lewicowych poglądów czy wskazywanie prawdy o homoseksualizmie można dziś stracić pracę.

 

Czas powiedzieć STOP dyktaturze LGBT! Dołącz do protestu.

 

Na platformie protestuj.pl uruchomiona została petycja w obronie zwolnionego z Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykładowcy.  Kobieta straciła pracę tylko dlatego, że „ośmieliła” się wejść w polemikę ze środowiskami LGBT wygłaszając wykład „Homoseksualizm a zdrowie”. Jak się okazało, władze uczelni zamiast bronić niezależności naukowej, łatwo uległy sugestiom środowisk lewicowych, najwyraźniej niezadowolonych z faktu prowadzenia debaty naukowej na temat wpływu zachowań homoseksualnych na zdrowie.

 

Jak czytamy, wykład oparty był na „badaniach naukowców z różnych stron świata i przedstawiał niewygodną dla lewicowych aktywistów prawdę o możliwych medycznych – i nie tylko – konsekwencjach praktyk homoseksualnych”. Widać zatem, że decyzja o zwolnieniu pracownika naukowego jest sygnałem, że „polskie uniwersytety zostały zdominowane przez lewicową propagandę, która w żaden sposób nie zamierza tolerować jakiegokolwiek sprzeciwu”. Poprzez takie działanie i całkowite blokowanie merytorycznych argumentów drugiej strony, cała idea szkolnictwa wyższego zatraca swój pierwotny cel.

 

Jak wskazują inicjatorzy akcji, nie możemy pozwolić na dyktaturę lewicowej propagandy w murach polskich uniwersytetów. Poparcie akcji wzmocni głos sprzeciwu kierowany do przedstawicieli polskich władz: premiera Mateusza Morawieckiego, Ministra Jarosława Gowina oraz prof. Przemysława Jałowieckiego, Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, który uległ naciskom tęczowych aktywistów.

 

„Od wieków Uniwersytety były areną ścierania się idei w procesie poszukiwania prawdy. Dlatego z wielkim bólem przyglądam się sytuacji, kiedy na merytoryczną debatę nakłada się kajdany sztucznie wykreowanej poprawności politycznej. Dlatego zwracam się do Panów z apelem o przywrócenie do pracy wyrzuconego wykładowcy oraz o pozostawienie polskich uniwersytetów wolnych od lewicowej propagandy” – czytamy w apelu.

 

Dołącz do akcji, podpisz protest i zatrzymaj dyktaturę LGBT!

 

Lewicowe środowiska działają coraz śmielej. Pamiętamy sprawę zwolnionego z Ikei pracownika za katolickie poglądy, pamiętamy sprawę prof. Aleksandra Nalaskowskiego szykanowanego za krytykę środowisk LGBT, pamiętamy hejt wylany na abp. Marka Jędraszewskiego za słowa o zagrożeniu ideologicznym ze strony tęczowej zarazy. Dyktat LGBT idzie dalej. To utrudnianie organizacji spotkań - także PCh24.pl - wspomnieć tu wystarczy historię spotkania Łukasza Karpiela w Opolu (przekładanego z uwagi na protesty środowisk lewicowych) czy w Rybniku - gdzie właściciel wynajątego na spotkanie lokalu zrezygnował z umowy po osobistej interwnecji europosła oraz posła na Sejm RP. Widać wyraźnie, że nie można stać bezczynnie.

 

Dołącz do akcji, podpisz protest i zatrzymaj dyktaturę LGBT!

MA


DATA: 2019-12-04 15:15
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
20
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ludzkie pierdolenie o szopenie. Bog powiedzial jasno - wspolzycie osob tej samej plci jest obrzydliwstwem i kropka. Wiecej nic nie potrzeba.
3 miesiące temu / espada
 
Ludzie naprawdę Wam to przeszkadza, że nienawiści i nietolerancji nie można już tak łatwo szerzyć jak kiedyś? Nauka idzie do przodu i nie da się jej zatrzymać tupaniem nogami
6 miesięcy temu / Moriarty
 
Homoseksualizm został dopiero niedawno wykreślony z listy zaburzeń chorób - widać więc, że świat nauki się waha, a zatem debata jak najbardziej zasadna, bo może nie chodziło o naukę a względy ideologiczne. Twoja postawa - deoeukujcie się, ale o tym to nie wolno mówić - to totalitaryzm i cenzura, nie żadna nauka. A sam doucz się o średniowieczu, bo traktowanie go jako zarzut stawia twoje zdolności intelektualne pod wielkim znakiem zapytania.
6 miesięcy temu / @Natan
 
No tak, jak widziałeś kilka slajdów, to wiesz co było... Czasem warto milczeć.
6 miesięcy temu / @ollek
 
Bardzo dobrze, że została zwolniona! Na uniwersytecie medycznym powinna przedstawiać fakty, a nie im przeczyć. Homoseksualizm nie jest chorobą, więc wykład pt. "Homoseksualizm, a zdrowie" jest nie na miejscu. Ktoś w komentarzy poniżej użył przykładu, że to tak jakby zrobić wykład pt. "Kopernik, a płaska ziemia" i kłócić się z Kopernikiem. Czas otworzyć oczy i się doedukować, moi drodzy, bo jeśli tak dalej pójdzie to świat się rozwinie, a Polska zostanie w średniowieczu.
6 miesięcy temu / Natan
 
Widziałem kilka slajdów z tej prezentacji. Same ogólnikowe hasła, żadnego rozwinięcia.
6 miesięcy temu / ollek
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.