Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   LUTY   2020 r.

Środa Popielcowa
Św. Aleksandra, biskupa
Św. Pauli Montal
 
 
 
 

Stop deprawacji dzieci!


Odtwórz w YouTube
 
#DZIECI    #EDUKACJA    #WYCHOWANIE    #MANIFESTACJA    #WARSZAWA    #SZKOŁA    #GENDER    #PRZEDSZKOLE

Rodzice nie chcą, by pod pozorami "edukacji" ich dzieci były deprawowane. A - tak jak na zachodzie Europy - mają poważne powody do obaw.  Zobacz relację z ogólnopolskiej manifestacji organizacji prorodzinnych!

DATA: 2015-08-31 15:44:00
AUTOR: PCH TV
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

no tak wygląda w praktyce nieznajomość podstawowych faktów historycznych...od dwustu lat stoimy na zimnym deszczu dziwiąc się, że złapaliśmy grypę...na nic się zda najświętsze oburzenie, gdy będziemy tolerować przymus państwowej szkoły, na którą żaden rodzic nie ma wpływu...a jedyny człowiek mający odwagę nazywać rzeczy po imieniu uważany jest w tym biednym kraju za oszołoma....
ponad 4 lata temu / notak
 
Cóż z tego, że ludzie protestują, gdy tymczasem nowokomunistyczna władza i tak wprowadzi to co będzie chciała. Trzeba by chwycić za broń i wyrżnąć tą całą komunistyczno-liberalną swołocz będącą u władzy.
ponad 4 lata temu / Niktoś
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.