DZIŚ JEST:   07   GRUDNIA   2019 r.

Pierwsza Sobota
Św. Ambrożego, Doktora Kościoła
Św. Marii Józefy Rosello
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Czy też jesteś bezmyślna? Bo sprzeciwiasz się rzekomo bezmyślnemu rozmnażaniu ludzi, a sama żyjesz i zużywasz zasoby środowiska.
10 miesięcy temu / do egoistki i hipokrytki
 
Właściwie to dobrze zrobili. Pomyślmy, gdyby nasi do tego okrycia doszli nie byłoby kolejnych resortowych potomków, a te dwa i resztkę pierwszych matrioszek jakoś kraj by udźwignął wiedząc, że następnych nie będzie.
10 miesięcy temu / banita
 
Wypowiadające się tu osoby zapominają że Bóg dał nam planetę piękną, czystą, pełna zwierząt i roślinności. Z czasem jednak ludzie zaczęli popełniać grzech niszczenia tego daru. Wykorzystują go egoistycznie nie dbając o to by inne pokolenia mogły się cieszyć pięknem świata. I jeżeli uważacie że Bóg chce by na świecie było tyle ludzi by połowa z nich była głodna, a cała roślinność którą nam podarował wycięta by postawić nowe budynki to macie bardzo płytkie myślenie - Bóg jest pięknem, dobrem i miłością. A nie bezmyślnym rozmnażaniem którego skutkiem będzie szybkie zniszczenie
10 miesięcy temu / Miłośniczka Bożych darów
 
PRZECIEZ JEST WIADOME ZE MIEDZYNARODOWA MASONERIA USTALILA ILOSC LUDZI CZYLI PODLUDZI NA ZIEMI I TA CZESC OTUMANIONYCH NIEWOLNIKOW MA UTRZYMYWAC KASTE WYBRANCOW
10 miesięcy temu / ZBIGNIEW
 
Chore, ja nie moge gdzie tu mowa o rozumie ludzkim i jakiejkolwiek logice.
10 miesięcy temu / Erty
 
Dla mnie znak, że zło osobowe jako Lucyfer musi istnieć, skoro ludzie zaczynają nienawidzieć siebie samego i jako "pezeszkodę" życia ziemi....
10 miesięcy temu / X
 
Każde uzasadnienie egocentryzmu, unikania obowiązków i jakiejkolwiek odpowiedzialności jest dobre.Nie chce się poświęcać wychowywaniu dzieci,karmienia ich,ubierania,prowadzania do lekarzy,na kinderbale,do przedszkoli,szkoły,chodzić na wywiadówki,rozmawiać z dziećmi by je wprowadzać w życie i świat,pomagać w odrabianiu lekcji,wstawać w nocy i utulać płacze,to idzie na okaleczenie.Bo przecież ten czas,który "pożerają dzieci"można poświęcić na coś bardziej pożytecznego:na podróże,spotkania z przyjaciółmi,wyjścia do kina,dyskoteki czy zwyczajne lenistwo.Tylko te młode osoby jeszcze nie wiedzą co to starość w samotności,bez życzliwej osoby obok,która poda ciepły koc,lek,szklankę z wodą,albo zwyczajnie potrzyma za rękę.Tego nie zapewni zakład pracy pod nazwą domu spokojnej starości.Kiedyś takie miejsca zwano przytułkami i chyba jest ta nazwa bliższa prawdy.I o tym mogą się takie osoby jak w/w przekonać,ale będzie dla nich za późno.
10 miesięcy temu / ech ta moda
 
Ależ to w sumie doskonały pomysł - niech ci chorzy psychicznie ludzie się depopulują, czas najwyższy już przerwać na tym etapie tę spiralę głupoty.
10 miesięcy temu / pga
 
Póki to jest dobrowolne, nie widzę problemu. W końcu to ślepa uliczka w teorii ewolucji Darwina
10 miesięcy temu / rm
 
@Dziobak. Po pierwsze, oni chcą odebrać dzieci innym i deprawować je tak samo jak zdeprawowali siebie. Po drugie, nie ma powodów do radości że "zostaną tylko ci z dziećmi" gdy w demografii przodują nie-katolicy.
10 miesięcy temu / rozwagi
 
Bóg odebrał rozum.
10 miesięcy temu / Tomb84
 
Polacy powinni realizować program Pobudki Brauna. Kościół, Szkoła, Strzelnica, Mennica. Czasu jest coraz mniej. szaleństwo postępuje
10 miesięcy temu / emk
 
No i nara. Nie ma potomków, nie ma komu przekazywać cennych nauk. Zostaną tylko ci z dziećmi.
10 miesięcy temu / Dziobak
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.