DZIŚ JEST:   17   SIERPNIA   2019 r.

Św. Jacka Odrowąża
Św. Klary od Krzyża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Łatwo dysponuje się nie swoja własnością. Skoro D. Tramp jest tak życzliwy dla Żydów powinien im przekazać władzę nad Kalifornią, lub Teksasem, to byłby prawdziwy gest przyjaźni.
4 miesiące temu / Miki
 
14 grudnia 1981 roku izraelski parlament Kneset przyjął uchwałę o objęciu Wzgórz Golan izraelskim systemem prawnym i administracyjnym. Wzgórza Golan zostały wcielone do państwa Izrael. Rada Bezpieczeństwa ONZ nie uznała tej decyzji. I o ile mi wiadomo nic się nie zmieniło w tej kwestii.
4 miesiące temu / Airam
 
@Sec: W Iranie żydzi mają swoją reprezentację w parlamencie.
4 miesiące temu / del
 
Ale mają przywileje. Polowa rezolucji ONZ była skierowana przeciwko Izraelowi. Do 26 muzułmańskich krajów nie mogą pojechać. Wygnali ich z większości krajów arabskich, gdzie pozostawili majatki. Wszyscy sąsiedzi przeklinaja ich. Mają ponad miliard islamskich wrogów, a wy ciągle i ciągle mówicie, że oni chcą podbić świat. Nawet Jerozolimy nie mogą zdobyć.
4 miesiące temu / Sec
 
@Sec. A co do tego ma prezydent USA? I jak jakiś szczyl chwali się swoimi przemyśleniami na tt? Wielokrotnie w historii zdobywca się cofał. Patton mógł zająć Pragę, aby daleko nie szukać. A swoje sekciarskie odzywki to sobie zachowaj
4 miesiące temu / Skanderbeg
 
@emk Nie może wać pan darować tego czego nie posiada. Słuchajcie Słowa, a nie diabła, który podpowiada nienawiść.
4 miesiące temu / Sec
 
Bycie sojusznikiem USA staje się obciachem ..... .
4 miesiące temu / observer
 
Jest mnóstwo takich przypadków. Kilkanaście km od Hongkongu jest Macau oddane Chinom przez Portugalczyków. A po drugiej stronie Izraela niż wzgórza Golan jest półwysep Synaj.
4 miesiące temu / @sec
 
Izrael jako żydowstwo nigdy nie było wstanie wytrzymać na jednym miejscu bez wytworzenia u swoich sąsiadów atmosfery wrogiej wobec siebie. Nie ma w tym ludzie umiejętności wytworzenie racjonalnej państwowości opartej na zdrowych relacjach ze swoimi sąsiadami. Ich tradycja polage na przekupstwie i przwrotności. Którtko mówiąc lobbingu polegającym na wytworzeniu o sobie wizerunku uciemiężonej ofiary w ten sposób wyłudzając przywilieje. Czyż nie pod takim pretekstem znaleźli "miejsce odpoczynku" w królestwie polskim?
4 miesiące temu / Krzysiek
 
Polske tez dranie porozdawali
4 miesiące temu / Polak
 
Czy to Trump nadaje ziemie? Czy Wola Boża ? Jak Bóg zechce to Całe Góry Skaliste wrócą do Indian a Alaska do Rosji. Tak, oddaję Alaskę Rosji z wyjątkiem jednej małej wysepki blisko jej brzegów. Było i Jest i Będzie.
4 miesiące temu / Real
 
@ szpulas: Pełna zgoda!
4 miesiące temu / Karol
 
USA Najpierw powinno zacząć od siebie i oddać ziemie Indianom. USA zawsze dzielą nie swoim i chociaż teraz są alternatywą dla naszego rozwoju, to kiedyś nas i tak sprzedadzą jak już raz sprzedali. Albo w geście rekompensaty ogłoszą że należą nasze ziemie do Izraela. USA to fałszywy przyjaciel i sługus żydowski. Trump to biznesmen i jesteśmy dla niego tylko potencjalnym handlowym zyskiem co dobitnie pokazują jego poczynania.
4 miesiące temu / banita
 
Biblia tez przyznaje ten obszar Izraelowi.
4 miesiące temu / Konrad Turzyńs
 
Nie pierwszy raz prezentujesz syjonistyczną propagandę. Powściągnij swoją pychę i módl się pro-izraelski propagandzisto żeby nad obecnym państwem żydowskim nie "zapałda klamka" Bożej Sprawiedliwości, bo sprawiedliwy wyrok za jego czyny byłby straszny.
4 miesiące temu / @ sec
 
Polska jest państwem pokojowo nastawionym wobec wszystkich swoich Sąsiadów i nie ma wobec nich roszczeń terytorialnych. ALE-dla ścisłości przypomnijmy że zgodnie z postanowieniami konferencji w Poczdamie Polska "przesunięta" w swoich granicach na zachód miała zachować powierzchnię własnego terytorium z roku 1939,czyli 389 720 km2 Powierzchnia obecnego terytorium naszego państwa to 312 679 km2 tysięcy km2. Czyli z mocy prawa międzynarodowego należy się nam należy się nam jeszcze 77 041 km2 !. Tyko od którego z Sąsiadów?
4 miesiące temu / 473
 
do @Sec A ja Panu Panie @Sec daruję Inflanty.
4 miesiące temu / emk
 
Szef rządu izraelskiego Benjamin Netanjahu podziękował przywódcy USA akcentując, że dokonuje się to w okresie gdy ?Iran dąży do wykorzystania Syrii w charakterze....... platformy do niszczenia Izraela?.W Polsce też jest ... platforma PO.
4 miesiące temu / Jani
 
No tak, USA rządzi, dzieli i rządzi cudzą własnością. 447, 447, 447 ...
4 miesiące temu / dziel i rządź
 
W takim razie ja przyznaję Krym Rosji, połowe Ukrainy Polsce z zastrzeżeniem że ci co nie mówią po polsku muszą opuścić ten teren. Pozostałą część ukrainy przyznaję Japonii.
4 miesiące temu / Teddy
 
Panowie jakby tak nasi sąsiedzi mieli nam oddawać ziemie to powierzchnia bylibyśmy zaraz po Rosji :
4 miesiące temu / Ciekawe
 
@Sec to raczej niemce muszą oddać Polsce Ziemie Słowian Łużyckich no i Berlin z historycznym miejscem Księcia Jaksy z Kopanicy, obecnie dzielnica miasta Berlin. Obecna Meklemburgia też na Polskich ziemiach leży.No i sporo wysp na Bałtyku i tak dalej
4 miesiące temu / szpulas11
 
Tak przy okazji powiem, że w Biblii Wzgórza Golan to Wzgórza Baszanu.
4 miesiące temu / Sec
 
Oprócz 1 przypadku, który znam nie słyszałem by Państwo oddawalo zagarniete ziemię. Wielka Brytania oddała Hong Kong Chinom po 100 latach. Czy Ruscy bez walki oddadzą Krym, Ukraina Lwów, Polska Wrocław? Niemcy też czasami mówią o zwrocie ziem zachodnich? Oddamy? Tak samo Izrael. Wygrali wojnę i klamka zapadła.
4 miesiące temu / Sec
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.