DZIŚ JEST:   29   STYCZNIA   2020 r.

Św. Anieli Merici
Św. Walerego, biskupa
 
 
 
 

Stany Zjednoczone: Teksas nie zezwoli na adopcję dzieci przez sodomitów i niechrześcijan

Stany Zjednoczone: Teksas nie zezwoli na adopcję dzieci przez sodomitów i niechrześcijan
Fot. mzacha/sxc.hu

Chrześcijańskie agencje adopcyjne w stanie Teksas będą mogły odrzucać wnioski sodomitów i niechrześcijan, ubiegających się o adopcję dzieci. Zezwoli im na to ustawa stanowa, która ma duże szanse na przyjęcie przez kongres zdominowany przez Republikanów. Demokraci i tzw. organizacje obywatelskie alarmują, że projekt „dyskryminuje wspólnoty LGBT i niechrześcijan”.

 

Demokraci i postępowe organizacje obrony praw obywatelskich stwierdziły, że ustawa może pozwolić prywatnym, opartym na wierze placówkom opieki zastępczej zablokować starania o adopcję dziecka przez osoby, które praktykują inną religię lub są lesbijkami, gejami, bi- lub transseksualistami. Projekt ustawy został poparty przez kilka organizacji chrześcijańskich. Jej obrońcy stwierdzili, że osoby, którym odmówi się przyznania adopcji ze względów religijnych, zawsze mogą iść do „alternatywnych” federalnych instytucji adopcyjnych.

 

Projekt Republikanina Jamesa Franka zakłada, że „dostawcy usług opieki nad dziećmi nie są zobowiązani do świadczenia usług sprzecznych z przekonaniami usługodawcy”.

 

Sodomici już zagrozili, że zaskarżą ustawę, jeśli tyko zostanie przyjęta. – Nie ma miejsca w naszym ustawodawstwie stanowym ani federalnym na dyskryminację w imię religii. To z pewnością nie powinno być wykorzystywane w celu szkodzenia dzieciom – przekonywała Rebecca Robertson, dyrektor ds. prawnych i politycznych American Civil Liberties w Teksasie.

 

Oponenci projektu obawiają się – jak podkreślają – sytuacji „przymusowego” wychowywania dzieci zgodnie z wyznaniami chrześcijańskimi i … odrzucenia stosowania tzw. antykoncepcji awaryjnej w razie napaści seksualnej na nastolatki.

 

W legislaturze stanowej trwają prace nad kilkoma innymi projektami ustaw, które zdaniem sodomitów naruszają ich „prawa”. Jedną z nich jest projekt, który zabrania korzystania przez homoseksualistów i transwestytów z toalet przeznaczonych dla kobiet.

 

Źródło: newsmax.com

AS


DATA: 2017-05-11 14:47
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Czy przykrej prawdy nie wolno opisywać, wymieniając nazwisko sprawcy, pod rygorem odpowiedzialności prawnej w sądzie ?
ponad 2 lata temu / myślący
 
Już kiedyś sodomici robili co chcieli,a lgbt (ale wtedy tej nazwy nie stosowano) też było.Skutek był jeden: cywilizacje,które trwały tysiące lat,albo sięgały od krańców ziemi do krańców ,upadły.Historia zatoczyła koło i jesteśmy świadkami podobnych zdarzeń.Brawa dla Teksasu,który nie zezwala na degenerację.
ponad 2 lata temu / nie efeb
 
"Demokraci i tzw. organizacje obywatelskie alarmują, że projekt dyskryminuje wspólnoty LGBT i niechrześcijan" - a czy istnieje gdziekolwiek na świecie ustawa nie dyskryminująca kogoś w kwestii adopcji? Inaczej, czy jest gdziekolwiek na świecie możliwość adopcji dziecka przez kogokolwiek bez wyjątku? Np. przez pedofila odsiadującego wyrok za gwałt na dziecku?
ponad 2 lata temu / r
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.