Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Stanisław Michalkiewicz o ataku UE na suwerenność Polski! Polexit? Nie tak szybko...


Odtwórz w YouTube
 

Atak na suwerenność Polski? Dokładnie tak - i weto jest bardzo potrzebne. Grożenie Polexitem nie ma jednak sensu, bo do Polexitu... nie jesteśmy gotowi. Dlaczego? O tym mówił red. Stanisław Michalkiewicz w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.


DATA: 2021-01-12 13:09:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Do tvpis nie zaprasza się takich dziennikarzy jak np p Michalkiewicz,Gadowski dziennikarze Gazety Warszawskiej,itd itd gdyż są niepoprawni i krytykują PiS co jest niedozwolone,tam jest miejsce głównie dla dziennikarzy W Sieci,Gazety Polskiej,i wszelkiego lewactwa
1 miesiąc temu / Kazimierz
 
@ t A czy jest jakiś wybór?
1 miesiąc temu / Ryś
 
Pan Michalkiewicz mądrze mówi, szkoda, że TVP info nie raczy go zapraszać, zamiast gościć lewackich posłów, którzy tylko obrażają Polaków.
1 miesiąc temu / Michu.
 
nie tak latwo opuscic pieklo
1 miesiąc temu / troiden
 
Lewactwo rozumie tylko argument siły - jak najbardziej p. Michalkiewicz ma rację - niepokoi tylko kondycja dużej części elektoratu, że tacy " mądrzy inaczej " wybierani są do parlamentu gdzie dzieje się realna polityka.
1 miesiąc temu / t
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.