Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   03   SIERPNIA   2020 r.

Św. Lidii z Tiatyry
Św. Nikodema
 
 
 
 

Stanisław Michalkiewicz dla PCh24TV komentuje wynik wyborów prezydenckich [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Ze Stanisławem Michalkiewiczem rozmawia Paweł Chmielewski.


DATA: 2020-07-13 20:27:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Myślę,że po tym jaką postawę zaprezentował przed 2.turą,pan Stanisław nie ma moralnego prawa się wypowiadać
19 dni temu / Krzysztof Sciep
 
Bosak nigdy nie powiedział, że bliższy jest mu Trzaskowski. Sugeruję wyspowiadać się z oszczerstwa. Rozumiem, że część komentujących chciałaby zabronić niekatolikom i światopoglądowym centrystom głosowania na Konfederację, żeby ją rozbić, a rozbicie Konfederacji to na 99% samodzielne rządy Lewicy i PO w Polsce już za kilka lat.
19 dni temu / BP
 
PS. @Iskierka - mam bardzo podobne odczucia. Jeden z cytatów jaki zasłyszałem w wRealu24.tv od prowadzącego rozmowę samego Marcina Roli kilka dni temu to: "Kampania Dudy skupiała się na rzeczach kompletnie nieistotnych, takich jak LGBT". Marcin Rola i być może Konfederacja mogą być zarzewiem młodej lewicy, noszącej na ustach i w klapach marynerek emblematy prawicy. Wystarczy popatrzeć na rynsztok materiałów jakie produkuje wRealu24 - np. temat aborcji, sensacje, a w czacie na boku głupawe żarty, przepychanki słowne, czasem pyskówki, a wszystko to skąpane w pysze. Uważam iż ten kanał to diabelska maszynka do mielenia młodych.
20 dni temu / Anonim
 
Bardzo niepokojące jest to, że ponownie o wyniku wyborów przesądza tzw. 'exit poll', którego bardzo mała próbka głosów w stosunku do reszty przy 20,047,000 wydanych kart wyborczych, więc przy, załóżmy, 20,000 głosów próbkowych w 'exit poll', byłoby to 0,001%, a więc realny margines błędu w stosunku do końcowych danych wydaje się być kolosalny głosów zadziwiająco przekłada się na ostateczny wynik, w wyborach końcowych, niemalże co do jednego procenta. Kandydat już po ogłoszeniu wyników 'exit poll' świętują wygraną, mimo iż przewaga wynosiła jedynie 0.5%, i nie powinna była świadczyć o wyniku. Ze względu na tą zadziwiająco dokładną korelację przy stosunku próbki do końcowych głosów 0,001%, podejrzewam iż 'exit poll' są używane do manipulacji świadomością rozemocjonowanej opinii społecznej, i ustawiające ostateczny wynik. PS. @Tom - Czytałem bodajże na tym portalu, iż 50% Konfederacji głos. za RT, a więc lewicową opcją. Żle to świadczy o tej 'prawicowej' partii.
20 dni temu / Anonim
 
Myślę, że nadszedł naturalny kres twórczości Michalkiewicza... Trzeba wiedzieć kiedy odejść.
20 dni temu / DNA
 
Kochani; wejdźcie na stronę PKW i niech każdy zsumuje sobie wyniki Dudy i Bosaka z pierwszej tury w swoim regionie i zsumujcie wyniki z pierwszej tury: Trzaskowskiego, Hołowni, Kosiniaka i Biedronia a potem porównajcie wyniki z drugiej tury. Sprawdziłem 5 województw i wynika z tego że 90% wyborców Bosaka musiało głosować na Dudę bo inaczej nie uzyskałby swoich wyników. Przestańcie się nabierać na propagandę PiSu który gra na rozbicie Konfederacji.
20 dni temu / Tom
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 148 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.