DZIŚ JEST:   19   LIPCA   2018 r.

Św. Symmacha, papieża
Św. Jana Plessingtona
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@ala wilk: od kiedy prawica wychwala chińskich komunistów. Cosik ci się przekręciło w główce.
3 miesiące temu / Niktos
 
Pan redaktor Michalkiewicz w sposób mądry, inteligentny i prosty wypowiedział się o problemie tzw. aborcji. Warto aby ten styl wypowiedzi był rówmież przez innych stosowany. Np przez zwolenników mordowania dzieci nienarodzonych.
3 miesiące temu / J.D.
 
Niech ktoś powie Feministce że wyprawę Kolumba zorganizowano w Średniowieczu. I niech zobaczy listę dzieł sztuki średniowiecznej...
3 miesiące temu / Kazio
 
tak
3 miesiące temu / do trooper
 
Bardzo trafnie spuentowane. Jak jednak przekonać te zmanipulowane kobiety, które w obawie przed wyśmianiem mniej lub bardziej oficjalnie popierają te czarne marsze ? Odwagi Panie ! Jeśli macie wątpliwości to szukajcie bożego rozeznania, wspierajcie jedna drugą i pokażcie, że macie prawo myśleć, a nie bezmyślnie brnąć w te szambo bezmyślnego trendu. To przebiegłość wyjątkowo szatańska ochroną wolności kobiet nazwać rzeź niewiniątek. Nie ustawa lecz konstytucja wymaga zmian aby nikt już przy takich sprawach niczego nie interpretował i jakąś ustawą zmieniał. Tu nie ma miejsca na interpretację. Od pierwszej chwili poczęte dziecko to odrębny organizm a nie jakiś wrzód, czy krosta, którą można sobie wycisnąć.
3 miesiące temu / Andrem
 
Przecież w twojej ukochanej UE aborcja dozwolona a w GB nawet po urodzeniu przymusowa (patrz przypadek Elfiego Evansa). I jakoś to nie powstrzymuje ciebie od bycia hipokrytką :)
3 miesiące temu / do ale kwik
 
Nie ma bowiem żadnego powodu, by zabójstwo człowieka bardzo małego prawo traktowało w sposób uprzywilejowany, bo wtedy konsekwentnie musielibyśmy zacząć różnicować kary za zabójstwo w zależności od wzrostu albo wagi ofiary. Zatem sprawca zabójstwa odpowiadałby aż do kary śmierci włącznie? ? puentuje Stanisław Michalkiewicz. Czyli brak pogrzebu poronionego płodu należy traktować jak zbezczeszczenie zwłok?
3 miesiące temu / trooper
 
Tutaj FemmeNA-Istka wyskoczyła i domaga się prawa do mordowania własnych płodów, bo to już nie średniowiecze. To do Hitlera femme fatalna się zamelduj, on dawał zezwolenia nawet na masowe mordy, ten wasz narodowy socjalista!
3 miesiące temu / Janusz z Kolonii
 
Przecież w Rosji aborcja dozwolona a w Chinach nawet przymusowa. I jakoś to nie powstrzymuje prawicy przed wychwalaniem Putina i chińskich komunistów.
3 miesiące temu / ala wilk
 
Przerwanie życia takiego dziecka NIE jest zabójstwem tylko morderstwem. Zabójstwem jest rozjechanie kogoś niechcący na drodze. To tak nawiasem.
3 miesiące temu / panMarek
 
Podstawowe prawo człowieka do samostanowienia Europa 2018 r. Nie średniowiecze i Basta
3 miesiące temu / Feministka
 
Aborcję wyrośniętych zygot już się stosuje, tylko nazywa się to eutanazją.
3 miesiące temu / ???
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.