DZIŚ JEST:   11   SIERPNIA   2020 r.

NMP Świętolipskiej
Św. Klary, dziewicy
Św. Zuzanny, męczennicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Chrześcijanie w Polsce są jak Wojsko Polskie w 1939r. Brak było dowództwa i generałów do prowadzenia walki z najeźdźcą. Prawie wszyscy zwiali z Polski. Podobnie teraz Episkopat Polski i Prymas Polski. Ani me, ani be, ani kukuryku. Jeden coś tam bąknął w obronie arcybiskupa Marka Jędraszewskiego ,ale bardzo nieśmiało. Reszta stosuje "europejską" zasadę poprawności politycznej i się nie odzywa. Autor artykułu powinien raczej zaapelować do tych obleczonych w złote ornaty i filakterie o publiczną obronę naszych wartości chrześcijańskich. Chyba, że oficerowie prowadzący im nie pozwalają. Chyba najwyższy czas na lustrację.
11 miesięcy temu / oj tam
 
Czy zastanawialiście się czym jest "tęczowa zaraza"? To nie tylko gremia lgbt, których jest 2-3%. 40% Polajków wogóle nie chodzi do kościoła. 30% nie ma lub nie chce mieć dzieci, żyje bez kościelnego ślubu. Prawie 50% małżeństwn rozpada się. W niektórych miastach 50% licealistów nie chodzi na religię. 70% Polaków nie wyobraża sobie służby w wojsku. Pytem zatem - gdzie jest granica tęczowej zarazy?
11 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
@ WC - 5 minut Jesli Gramsci = Trump lub Trump = Gramsci, to w porządku.
11 miesięcy temu / Ryś
 
CZYŻBY ARCYBISKUP JĘDRASZEWSKI JEST OWĄ ,,ISKRĄ,KTÓRA WYJDZIE Z POLSKI,,? DAJ BOŻE!!!!
11 miesięcy temu / [email protected]
 
Dobrze, ze Polska w tym trudnym historycznie dla jej dziejow czasie otrzymala od Boga meza opatrznosciowego, jakim jest ksiadz arcybiskup Jedraszewski. Powiedzial PRAWDE, a PRAWDA W OCZY KOLE. Male zaangazowanie niektorych katolikow w zycie Kosciola jest niepokojace. Buduja oni swoj wirtualny swiat, zdala od problemow. Swiat budowany na piasku, ktory przeciez sie zawali. A przebudzenie bedzie GORZKIE.
11 miesięcy temu / CH
 
Tak, Pan Jezus w każdym człowieku widział bliźniego. Tylko że, Maria Magdalena upadła do stóp Chrystusa i prosiła o ratunek nie tak, jak ta tęczowa zgraja, która obraża i szydzi z Chrystusa i Jego Matki. Ot, różnica!
11 miesięcy temu / @katolik
 
"Zapewne również ci spośród katolików, którzy wybierają dziś hańbiący pokój z tęczową zarazą, nie potrafią wybrać wojny, gdyż ta źle komponuje się z sentymentalną duchowością posoborowego Kościoła. Ale wojnę i tak będą mieli." Przede wszystkim źle się komponuje z polityką wyludnienia świata prowadzoną przez USA. Oczywiście, wojnę i tak BĘDZIEMY mieli.
11 miesięcy temu / Ryś
 
@ Katolik\\ Czy Maria Magdalena popisywała się swoimi sukcesami, czy raczej opłakwała swoją przeszłość?
11 miesięcy temu / Ryś
 
Wszystko to piękne i budujące, tylko mam wrażenie, że zadęcie w surmy bojowe nastąpiło przysłowiowe 5 minut za późno. Porównywanie wystąpienia JE abp. Marka Jędraszewskiego do słynnego "non possumus" kard. Wyszyńskiego jest trochę nieuprawnione i przesadzone. Zaraza jest już w Grenadzie. A gdzie reszta naszych Pasterzy, którzy powinni prowadzić swoje hufce na bój, cokolwiek pod tym terminem rozumiemy? może to być bój modlitewny. Gdzie Prymas Polski, który stwarza wrażenie przestraszonego i zagubionego? A idąc w drugą stronę, gdzie proboszczowie, którzy wraz ze swoimi wikarymi powinni w trakcie kazań pouczyć swoje owieczki w męskich słowach o komuchu Gramscim i jego teorii pełzającej rewolucji. Ale wikarzy wolą "haratać w gałę" z ministrantami, niż pełnić rolę szeregowców i podoficerów w Bożych Hufcach. Dixi
11 miesięcy temu / WC - 5 minut
 
Nie chcemy neomarksistowskiej okupacji ideologicznej w Polsce. Nie chcemy się utopić pod falą indoktrynacji. Katolicy, MOBILIZACJA w każdej sferze życia!
11 miesięcy temu / Czytelniczka
 
"Można więc pokusić się o przypuszczenie graniczące z pewnością, że również z morza grzechu, w jakim tonie współczesny świat, Pan Bóg wyprowadzi jakieś dobro.." Nie po to jest dana ludziom WOLNOŚĆ aby sobie folgowali i jej nadużywali licząc NA TO , że Pan Bóg "posprząta" całe ZŁO po nich i obdarzy ich "miłosierdziem". Dlatego ROZTROPNIEJ jest NIE KUSIĆ się o PRZYPUSZCZENIA wynikające ze ZŁUDNYCH MYŚLI i NADZIEI CZŁOWIEKA uformowanego przez błedne katechezy zreformowanego kościoła.
11 miesięcy temu / iskierka
 
Pan Jezus nawet, a może przede wszystkim, w Marii Magdalenie zobaczył człowieka, bliźniego. Nie emanował nienawiścią.
11 miesięcy temu / Katolik
 
Dziękuje za Prawdę,Potrzebne to jest Polsce aby się opanowała i nie wchodziła znowu w niewolę już wystarczy dwie wojny swiatowe i komunizm .Dosyć zniewolenia przez okupanta czy to uzbrojonego w karabin czy to uzbrojonego w tolerancje dla grzechu to jest wszystko to samo jedno dzieje się z karabinem drugie pod płaszczykiem dobra tzn tolerancji ale tylko jednej strony jedno i drugie zabija wolność i
ponad 1 rok temu / Magdalena Anna
 
Iskra wychodzi z Polski... Kard Duka dołącza się do poparcia dla Abpa Jędraszewskiego i wzywa do tego episkopaty Słowacji oraz Węgier!
ponad 1 rok temu / sp
 
Do- Robert. Prawda!
ponad 1 rok temu / Gosc
 
rekatolizacja już nastąpiła "spostrzegawczy"
ponad 1 rok temu / @ Spostrzegawcz
 
Byłoby jeszcze piękniej, gdyby prowadzący zaczynali od 'Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus", zamiast poprawnego " Szczęść Boże". O "Laudetur"nawet już nie marzę...
ponad 1 rok temu / ena
 
jak chcesz to zrobić ? będziesz wpadał do ludzi nocą czy montował kamery w sypialniach ,bycie przeciwko to jedno ale takie metody to już gorzej od państwa policyjnego opamiętajcie się
ponad 1 rok temu / @Najlepszą ob
 
Łask murem za Ks. Arcybiskupem Jędraszewskim .Byliśmy obecni.
ponad 1 rok temu / andrzej
 
Piękny tekst. Mamy szczepionkę na tęczową zarazę - różaniec.
ponad 1 rok temu / Robert
 
@Edu - błąd. Po pierwsze to zboczenie. Ale ok - ich sprawa bo to sfera intymna. No i właśnie - intymna a nie na parady! Jak można manifestować dumę ze zboczenia seksualnego? To typowa i celowa na masową skalę deprawacja. Deprawacja polega na tym żeby dzieci zaszczepic czymś co może w życiu by im do glowy nie przyszło. Tu chodzi o dopływ tzw "mięska". Nie dociera ze tym mięskiem mają byc nasze dzieci? Masz w ogóle dzieci? Nie rozumiesz? Czego zyczysz tym dzieciom Chcialbyś mieć np córkę aktorkę porno? Gdzie macie rozum i sumienie?
ponad 1 rok temu / Jot
 
Wszystko się zgadza, tylko jedna nielogiczność. Czy sobór przeprowadzili biskupi posoborowi, czy przedsoborwi? Za to Abp Marek Jędraszewski jest właśnie biskupem posoborowym.
ponad 1 rok temu / sp
 
To piekna rzecz modlitwa i wsparcie tego co dla wierzacych jest oczywiste. LGTB jest grozna dla dzieci i mlodziezy na calym swiecie!!! Ulec tej propgandzie to istna tragedia.
ponad 1 rok temu / tak niewiele po
 
@Spostrzegawczy Pomysł super, ale jak to wykonać? JAK?
ponad 1 rok temu / Elle
 
- jak mawiał klasyk. Czy powstanie grupa ds inicjatywy ustawodawczej w sprawie wprowadzienia karalności czynnego homoseksualizmu? 100 000 podpisów i do sejmu. I do skutku.
ponad 1 rok temu / Najlepszą obro
 
Bóg ze złego wyprowadza dobro? Ktoś tu sugeruje że fajnie czynic zło? Że to wręcz niezbedne? Judasz wcale nie był niezbedny. Nie był bo Chrystusa chcieli zabić wielokrotnie ale robił ich w wała. Pan sam zdecydował kiedy.
ponad 1 rok temu / Jot
 
nie róbcie ideologii z czyjegoś pociągu fizycznego LGBT to zrzeszenie osób innych niż hetero którzy chca nie musiec sie ukrywać ,tyle
ponad 1 rok temu / @Edu
 
Powinniśmy jak najszybciej repolonizowac i rekatolicyzowac wszystkie władze, urzędy, media w Polsce !
ponad 1 rok temu / Spostrzegawczy
 
Niech Bóg błogosławi Katolikom, którzy dziś w Krakowie dali świadectwo wiary i prawdy w obliczu postępującej rewolucji przeciw normalności i Bogu. Jesteśmy teraz na pierwszej linii frontu
ponad 1 rok temu / Klasyk
 
Chwała Bogu serce się raduje !!
ponad 1 rok temu / Zosia
 
Tradycja Apelu Jasnogórskiego powstałą jako odpowiedź na uwięzienie Prymasa Tysiąclecia prześladowanie Kościoła przez czerwoną zarazę. Modlitwa do dziś gromadzi tysiące Polaków. Bóg potrafi ze zła wyprowadzić dobro.
ponad 1 rok temu / Aaa
 
@ Edu Niewiele ma wspólnego z marksizmem, ale dużo z ambasadą USA w Polsce, i neokolonialną polityką amerykańską.
ponad 1 rok temu / Ryś
 
LGBT GENDER bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! ZEJDŹMY Z KANAPY I DZIAŁAJMY NIE DAJMY NASZYCH DZIECI NA POŻARCIE BOLSZEWIKOM - WYWIESZAJMY BANNERY NA SZKOŁACH - "SZKOŁA WOLNA OD LGBT-GENDER" - MY RODZICE RZĄDZIMY W SZKOŁACH - NIE BĄDŹMY BIERNI - RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI - NIKT NIE MA PRAWA DEPRAWOWAĆ NASZYCH DZIECI !!!!!!!!!!!!!!!!!! WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2019 r. POLSKA URATUJE ŚWIAT PRZED ZALEWEM GENDER, LGBT itp. BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
ponad 1 rok temu / Edu
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.