DZIŚ JEST:   02   LIPCA   2020 r.

NMP Kodeńskiej (diec. siedlecka)
NMP Licheńskiej (diec. włocławska)
Św. Bernardyna Realino
Bł. Eugenii Joubert
 
 
 
 

Standardy WHO to nie bajka o żelaznym wilku. „Warto Rozmawiać” o dyktaturze LGBT i obronie rodzin

Standardy WHO to nie bajka o żelaznym wilku. „Warto Rozmawiać” o dyktaturze LGBT i obronie rodzin
źródło: TVP INFO

Kiedy przez wiele lat mówiliśmy, że działania podejmowane na Zachodzie w sprawie tzw. nowoczesnej edukacji seksualnej opartej o standardy WHO to, najdelikatniej mówiąc, nic dobrego, większość ludzi uważała, że straszymy ich bajkami o żelaznym wilku. Nagle okazało się, że ten wilk istnieje, ma pazury i wyciąga je po nasze dzieci – powiedział w programie „Warto rozmawiać” Paweł Kwaśniak (Samorządowa Karta Praw Rodzin).

 

Przedstawiciel największej w Polsce inicjatywy wspierającej i chroniącej rodziny przed dyktaturą LGBT podkreślił, że dzięki tego typu działaniom wielu rodziców, nauczycieli i wychowawców zrozumiało, że trzeba powiedzieć zdecydowane „STOP temu szaleństwu”.

 

Kwaśniak przypomniał, że twórcy Samorządowej Karty Praw Rodzin zachęcają samorządy do wyróżniania przedsiębiorców, którzy działają na rzecz rodzin swoich pracowników bądź rodzin swoich klientów. – W Karcie jest zawarta zasada „Family mainstreaming”, to znaczy żeby każdy akt prawa miejscowego był rozpatrywany przez radę danego samorządu pod kątem jej wpływu na rodzinę. Mamy np. do czynienia z radykalnymi podwyżkami cen za odbiór odpadów. Ważne więc, żeby samorządy prorodzinne rozpatrywały te uchwały szczególnie pod kątem tego jak będą wpływały na rodziny wychowujące większą ilość dzieci i zastanowiły się czy w jakiś sposób im tej podwyżki nie zrekompensować – tłumaczył.

 

Biorący udział w dyskusji przedstawiciel samorządu Krzysztof Bieńkowski (starosta przasnyski) odniósł się z kolei m.in. do promowania na Zachodzie i w polskich mediach lewicowych tzw. „Atlasu Nienawiści”, szkalującego polskie samorządy przyjazne rodzinie. – Oczekujemy przeprosin i sprostowania tych informacji, zarówno na forum Parlamentu Europejskiego jak i w Polskiej Agencji Prasowej. Będziemy bronić naszego dobrego imienia – podkreślił.

 

Są samorządy, które już przekazały pełnomocnictwa prawnikom z Instytutu Ordo Iuris. Będą wnoszone w tej sprawie pozwy sądowe – dodał Paweł Kwaśniak.

 

Na koniec programu Jan Pospieszalski poinformował, że 11 marca będzie miała miejsce premiera filmu „To nic takiego” wyprodukowanego przez Centrum Życia i Rodziny. – Film ten pokazuje, do czego prowadzi edukacja seksualna i jak wyglądają doświadczenia krajów zachodnich w tej kwestii – podsumował gospodarz „Warto Rozmawiać”.

 

Źródło: TVP Info

TK


DATA: 2020-03-11 14:18
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

brawo ! Ale napiętnować trzeba postawę PISu, bo konwencja stambulska nadal nie wypowiedziana.
3 miesiące temu / grimm
 
Nie istnieje coś takiego jak "edukacja seksualna" w oderwaniu od miłości małżonków, tylko kobiety i mężczyzny, otwartych na prokreację i przyjęcie każdego poczętego dziecka! Inaczej jest to deprawacja seksualna, w szczególności gdy dotyczy dzieci!
3 miesiące temu / Król Artur
 
Czyli Kaczyńskiego trzeba resocjalizować bo nie założył rodziny?
3 miesiące temu / ala wilk
 
Standarty "who" to szambo! Uczyć trzeba, ale o tym, że założenie rodziny i posiadanie potomstwa jest obowiązkiem, każdego zdrowego człowieka! Obowiązkiem! Polakom w głowie wywróciło się "praw człowieka" Prawa? Tak, ale po spełnieniu obowiązków, o czym było wyżej. A tych z lgbt trzeba resocjalizować.
3 miesiące temu / Izydor Oracz
 
Niech siedzieć leczyć z tej dyktatury
3 miesiące temu / Tch
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.