DZIŚ JEST:   07   LIPCA   2020 r.

Bł. Benedykta XI, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


na Słowacji wczoraj wprowadzili obowiązek noszenia maseczek i rękawiczek po wyjściu z domu. dlaczego nasi południowi sąsiedzi są zawsze pierwsi w podejmowaniu mądrych decyzji? najpierw Czesi kupili tydzień temu z Czech cały sprzęt dla służby zdrowia i narodu !!! a teraz Słowacy wprowadzają prosty temat. my się cieszymy bo kupiliśmy 1,9 mln maseczek! Czesi dużo mniejszy naród zakupił w pierwszej transzy 5mln!
3 miesiące temu / markos
 
PRAWNIK. Racja 100%.
3 miesiące temu / jar558
 
Jakby nie czytać i nie interpretować, w żadnym przypadku stanu nadzwyczajnego władza nie ma prawa ograniczać kultu religijnego. biorąc pod uwagę autonomiczność działania kościoła na podstawie konkordatu, wydaje się, że specustawa ograniczająca wolność wyznania i ingerująca w inne wolności obywateli narusza konstytucję. Stąd w konsekwencji zarówno posłowie, jak i ministrowie powinni stanąć za to przed Trybunałem Stanu. Co do KEP i biskupów oraz nuncjusza, należy ubolewać, że zgodzili się na wszystko bez mrugnięcia oka, a niektórzy vide: dekrety biskupa gliwickiego, poszli jeszcze dalej. Oni również powinni ponieść konsekwencje na gruncie prawa kanonicznego za przekroczenie uprawnień i sprzeniewierzenie się powołaniu.
3 miesiące temu / Prawnik
 
Proste pytanie: Jak epidemia, czyli chyba jest to, bez wątpienia, Klęska Żywiołowa!!! - może zagrażać KONSTYTUCJI???! O zgrozo, to właśnie działania Rządu, pod pretekstem walki z Żywiołem \WIRUSEM\, jawnie gwałci to co niby chcą bronić - KONSTYTUCJĘ!!! To nawet już jednokomórkowe Ameby rozpoznały . . .
3 miesiące temu / AndrzejBR
 
Słyszeliście jakie orędzie wygłosił Globalista Bill Gates, twierdzi on, że już jest za późno na wszystko... Harari też nie lepszy, jak na geja, lewaka i żyda wydaj się być uczciwy w swoich wypowiedziach i ostrzega ludzkość przed wielkim zniewoleniem i inwigilacją. Każdy katolik powinien przeczytać trzy książki Harariego lub odsłuchać na youtube.
3 miesiące temu / iamsrodkowy
 
Hunger Games kłania się. Każdy przypisany do swojego miejsca, stanowiska, wszystko wymaga zezwolenia, całkowita kontrola. Czy do tego prowadzona jest ludzkość? Jak stado owiec?
3 miesiące temu / naxa
 
Stan wojenny juz wprowadzili - bumagami, ktore beda obowiazywac i po zarazie...
3 miesiące temu / Teodor...
 
Nie siej paniki.
3 miesiące temu / @dobra rada
 
Wpiszcie w YT. Odyn. Koleś wrócił z Włoch przez małe przejście graniczne. Nie ma żadnych kontroli na takich przejściach!! Rząd wam nie pomoże a główne media kłamią Zróbcie zapasy i nie wychodźcie z domu bo to was zabije
3 miesiące temu / dobra rada
 
Jerzy Milewski, lekarz i członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie Rzeczypospolitej, odnosi się do tezy zawartej w stworzonym przez siebie dokumencie, iż obecnie stosowana metoda powszechnej izolacji w obliczu epidemii koronawirusa jest błędem i nie doprowadza do zakładanych celów. Stwierdza, że nie ma szans zatrzymania transmisji SARS-CoV-2 w sytuacji, w której ok. 80% zarażonych przechodzi infekcję bezobjawowo, będąc tym samym poza wszelkimi działaniami systemowymi. Zdaniem lekarza przedłużająca się powszechna kwarantanna doprowadzi do skutków znacznie tragiczniejszych niż infekcja koronawirusowa. Będą nimi rozmontowanie państwa i zatrzymanie gospodarki. Członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie Rzeczypospolitej wprost nazywa działania podejmowane na całym świecie w związku z epidemią ?historycznym przykładem na to, jak można zrobić olbrzymie decyzje o zasięgu globalnym praktycznie bez danych?. Jeśli prawdziwe są statystyki, które są we Włoszech publikowane, to nie nastąpił
3 miesiące temu / Crusader
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.