DZIŚ JEST:   24   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Tran An Dung i towarzyszy
 
 
 
 

Stań w obronie niszczonych świątyń. Wejdź na obronakosciola.pl i zobacz jak działać!

Stań w obronie niszczonych świątyń. Wejdź na obronakosciola.pl i zobacz jak działać!
#OBRONAKOSCIOLA.PL    #WIARA    #KOŚCIÓŁ    #ATAKI    #OBRONA    #KATOLICY    #FEMINISTKI    #AGRESJA    #OCHRONA

Przewalające się przez ulice polskich miast protesty zwolenników nieograniczonej aborcji są dla nich okazją do ataków fizycznych na kościoły i niszczenia budynków świątyń, pomników, krzyży. Nie można pozostać biernym wobec tej agresji. Podpowiadamy jak skutecznie i w zgodzie z prawem stawić czoła feministycznej nienawiści. Podsuwamy formularz do ZGŁOSZEŃ ATAKÓW, które posłużą do pociągania do odpowiedzialności ich sprawców. Wejdź na obronakosciola.pl i zobacz jak skutecznie przeciwstawić się fali zła.

 

Z inicjatywy Stowarzyszenia „Polonia Christiana" powstała strona obronakosciola.pl, na której zgromadzono wszelkie informacje dotyczące tego jak się zorganizować i skutecznie bronić kościołów niszczonych przez feministyczne hordy opowiadające się za aborcją bez ograniczeń. Jako Polacy i katolicy musimy sprzeciwiać się tym działaniom i stanąć razem w obronie atakowanych obiektów kultu, ale i Kościoła jako instytucji, wspólnoty i wielkiego dziedzictwa duchowego naszej Ojczyzny.

 

Strona obronakosciola.pl w dziale JAK REAGOWAĆ zwiera niezbędne informacje o tym jak należy reagować na ataki. To zestaw praktycznych podpowiedzi oraz porady prawników, które pomogą zorganizować obronę i przeprowadzić ją w taki sposób, by nie naruszać obowiązujących norm prawnych. To także porady jak nie dać się sprowokować czy jak zadbać o swoje maksymalne bezpieczeństwo.

  

Na stronie znalazły się też MATERIAŁY PROMOCYJNE – to gotowe do wydrukowania plakaty pro life idące w kontrze do wulgarnej i proaborcyjnej narracji feministek.

 

Wejdź na stronę obronakosciola.pl i pobierz wybrane grafiki

 

ZGŁOŚ ATAK przez stronę obronakociola.pl

Co ważne, za pośrednictwem strony obronakosciola.pl można w prosty sposób (za pomocą formularza zgłoszeniowego) przekazać informacje o dokonanych atakach. Twoje informacje pomogą w ściganiu sprawców przestępstw i aktów wandalizmu. Tylko nasze skuteczne i sprawne działanie może postawić tamę kolejnym uderzeniom wymierzonym w nas, katolików i naszą kulturę.

 

Współpracujemy ze sztabem najlepszych prawników, a dostarczenie jak najbogatszej dokumentacji, zdecydowanie ułatwi im pracę i przyczyni się do surowego ukarania najbardziej agresywnych jednostek spośród lewackich aktywistów i przewodzonych przez nich wandali.

 

Na stronie obronakosciola.pl publikowane są też aktualne informacje i filmy na temat aktualnych wydarzeń, komentarze i najciekawsza publicystyka przygotowana przez Redakcję PCh24.pl.

 

Zachęcamy też do zapoznania się z Oświadczeniem Stowarzyszenia Polonia Christiana, które zachęca do działań w obronie wiary i świątyń.

 

„Dla wszystkich katolików, niezależnie od stanowisk rozmaitych partii i liderów politycznych, z którymi sympatyzują, winno być oczywiste, że ich obowiązkiem jest stanąć w obronie zagrożonych kościołów. Przede wszystkim nie możemy dopuścić do profanacji wnętrz naszych świątyń, w tym narażenia na zbezczeszczenie Najświętszego Sakramentu. Bronimy również samych obiektów sakralnych należących do wspólnoty, której jesteśmy członkami, przed realną groźbą dewastacji. O tym, że stosunkowo niegroźne ataki pojedynczych wrogów Kościoła, jeśli nie zostaną w porę powstrzymane, przeradzają się w plądrowanie i palenie świątyń, przekonują nas przykłady licznych rewolucji, choćby wydarzeń ostatnich miesięcy w Chile” – czytamy w oświadczeniu.

 

Wejdź na stronę obronakosciola.pl, kliknij, przeczytaj i działaj!

 


DATA: 2020-11-03 11:06
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
28
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

W Dzień Zaduszny, w okresie nieprzytomnych napaści na Kościół i Polskę, telewizyjna "jedynka" nadaje podły i skandalicznie oszczerczy spektakl Teatru Telewizji "Pielgrzymka" sprzed chyba kilkunastu lat. Dzieło, utrzymane w stylu "Nie" Urbana, przedstawia "polskich katoli" jako bandę kłótliwych prymitywów i kłamców. Byłem na wielu pielgrzymkach, takiej nie widziałem nigdy. Jedyną pozytywną postacią jest tu emerytowany esbek. Udział w tym spektaklu był przed laty hańbą dla występujących w nim aktorów, nie mówiąc o autorze scenariusza Próchniewski i reżyserze Dejczer. Dzisiaj ten paszkwil na polski katolicyzm - prezyzyjnie wstawiony do ramówki w tym właśnie czasie - przynosi wtyd polskiej telewizji. Znów zobaczyliśmy znane od lat podlizywanie się wrogom polskości, gesty z ktorych oni tylko się śmieją!
21 dni temu / Tom B.
 
Snują się jak ziombi
22 dni temu / Linkc
 
Coz ta oszukana mlodziez ktora bierze udzial w tych proaborcyjnych marszach to poklosie tych LGBT marszow ktore mialy przyzwolenie wladz, ktore byly przez te wladze chronione. Wychodowaly one cale pokolenie ludzi ktprzy mysla ze tolerancja na zboczenia to cos dobrego. teraz zbieramy owoce ? Czy KK jasno i wyraaznie mowil ze LGBT to grzech , ze wspieranie tej ideologi to grzech ? Skad ci mlodzi maja to wiedziec od rodzicow co ogladaja sitcomy i pija tanie piwo do nawalonej antybiotykami karkowki z grila ? Czy moze z facebooka ktory jest kolejnym organem neomarksistowskiej rewolucji.
22 dni temu / gosc
 
Okazuje się, że polscy kapłani i biskupi nie potrzebują obrońców kościołów, uważając, że kościoły obronią się same ?. Ot i taka siurpryza.
23 dni temu / już
 
Można powiedzieć nareszcie - nareszcie zaczyna docierać do ludzi, że tylko samoorganizacja może nas uratować i nie ma co liczyć na służby państwowe i władze, których zadaniem było i jest wyłącznie usypianie czujności prawicowego elektoratu. Im szybciej oraz im więcej ludzi się obudzi tym większe mamy szanse dać odpór zdziczałej bolszewii kolejny raz z furią atakującej Polskę. Módlmy się też do naszej Królowej żeby zechciała nas wesprzeć w tej walce chociaż jesteśmy marnymi grzesznikami.
24 dni temu / abc
 
Walka odbywa się jeszcze w jednej bardzo ważnej przestrzeń tj. ekonomicznej. Proszę PCH24 o promowanie wśród chrześcijan kupowanie u przedsiębiorców o poglądach chrześcijańskich i nie kupowanie u firm, przedsiębiorców wspierających dewiacje, bolszewików i nazistów. Musimy być także silni ekonomicznie. Lewactwo ma dostęp do wielkich zasobów finansowych. Nie wspierajmy ich swoimi środkami. Wspierajmy siebie. Oni lubią nasze pieniądze, jak ten lewacki pajac w czerwonych spodenkach od róbta co chceta i widać to na ulicach, ale nas i nasze poglądy nienawidzą. ZATEM CZAS NA PATRIOTYZM GOSPODARCZY I WSPÓLNOTĘ GOSPODARCZĄ CHRZEŚCIJAŃSKĄ. WIARA NADZIEJA MIŁOŚĆ BRACI I SIÓSTR W WIERZE. Niech nas wszystkich Pan nasz Jezus Chrystus prowadzi i strzeże!
24 dni temu / NASZE PIENIĄDZ
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.