DZIŚ JEST:   18   CZERWCA   2018 r.

Św. Elżbieta z Schönau
Św. Amand, biskup Bordeaux
 
 
 
 

Stań w obronie Mary Wagner! Stań w obronie życia!

Stań w obronie Mary Wagner! Stań w obronie życia!
Źródło: YouTube/lifesitenews.com
#ABORCJA    #MARY WAGNER    #PROTESTUJ.PL    #SĘDZIA    #LIST    #PROCES    #SĄD    #ONTARIO    #POPARCIE    #OBRONA ŻYCIA    #KANADA    #POPIERAM.PL

Mary Wagner oczekująca na wyrok kanadyjskiego sądu potrzebuje naszego wsparcia. Głosy uznania i wdzięczności za jej działalność kierowane do sędziego Erica N. Libmana mogą wpłynąć na jego decyzję i odsunąć od obrończyni życia widmo kary więzienia. Nie stójmy obojętnie, gdy w majestacie prawa tłamszony jest głos chrześcijan mówiących „tak” każdemu życiu.

 

Za pośrednictwem platformy popierajmy.pl w ciągu zaledwie kilku dni działania Mary Wagner wsparło ponad 14 tys. osób. Wciąż można dołączyć do akcji, ale czasu nie zostało wiele. Ta niezłomna obrończyni życia już 12 września może zostać po raz kolejny skazana na więzienie za to, że pojawiła się w klinice aborcyjnej z ulotkami i różami, rozmawiała z matkami i próbowała je przekonać, by nie zabijały swoich nienarodzonych dzieci, ale przyjęły je z miłością. Za to, że... przekazywała im aktualną wiedzę medyczną, wskazywała na inne niż zagłada własnego dziecka rozwiązania i oferowała im pomoc.

 

Taka działalność tej skromnej kobiety niezwykle razi przedstawicieli przemysłu aborcyjnego w Kanadzie, którzy pod płaszczykiem m.in. utrudniania przez Wagner prowadzenia działalności gospodarczej, kierują przeciwko niej sprawy do sądów i próbują kneblować jej usta. Sądy – do tej pory – za działalność obrończyni życia osadzały ją w areszcie. Łącznie Mary Wagner spędziła w celi już niemal pięć lat.

 

Już niebawem zapaść ma kolejny wyrok w sprawie Mary Wagner, ale pojawiła się szansa, by wpłynąć na decyzję sędziego. Eric N. Libman obiecał bowiem, że ogłaszając werdykt weźmie pod uwagę głosy poparcia oskarżonej. Te mają być kierowane na adres fundacji Campaign Life Coalition. Można to uczynić właśnie za pośrednictwem platformy popierajmy.pl. Podpisane listy wsparcia zostaną wydrukowane i dostarczone do sądu.

 

„Droga Mary Wagner, przyjmij moje wyrazy wdzięczności za ogrom pracy, cierpienia i poświęcenia, które ofiarujesz dla obrony życia w Kanadzie i na całym świecie” – czytamy w liście wyrażającym podziw dla niezłomności tej dzielnej kobiety. „Twoja ofiara jest dla mnie etycznym wzorcem postępowania w codziennym życiu i zarazem dowodem na to, że walka z plagą aborcji – gorszą niż niewolnictwo na przestrzeni wieków – jest możliwa i przynosi efekty”.

 

Szturmujmy wymiar sprawiedliwości

Równolegle na platformie protestuj.pl właśnie uruchomiona została zbiórka podpisów pod petycją w obronie Mary Wagner, która trafi na adresy majlowe sędziego Libmana, Prokuratora Generalnego Ontario oraz do Ambasadora Kanady w Warszawie. W ciągu kilkunastu godzin protest wsparło prawie 6 tys. osób. W stanowisku sygnatariusze listu podkreślają, że obowiązkiem każdego wykształconego człowieka jest dzielenie się swoją wiedzą, w szczególności jeżeli ma ona wpływ na życie człowieka. „W konsekwencji Mary Wagner była zobowiązana do występowania w obronie nienarodzonych dzieci, mając świadomość tego, że często brak wiedzy, a nie zła wola stanowią dla nich śmiertelne zagrożenie” – czytamy.

 

List to nie tylko słowa poparcia dla działalności Mary Wagner, ale też prośba do sędziego, by ten wziął pod rozwagę fakt, że właśnie dzięki „postawie reprezentowanej przez Mary Wagner, nasza cywilizacja uniknęła wielu niepotrzebnych cierpień i niesprawiedliwości, dotykających tych, którzy nie mogą bronić się sami. Jaka będzie nasza przyszłość, jeżeli będziemy karać tych, którzy bronią ludzkiego życia?”

 

Nie pozwólmy, by niewinna osoba ponownie trafiła do więzienia za ratowanie ludzkiego życia. Wesprzyj apel do kanadyjskiego sędziego i wyraź swoje poparcie dla działań Mary Wagner. Zostało już niewiele czasu.

 


Marcin Austyn


DATA: 2017-09-08 13:32
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ale to właśnie tacy jak ona zmieniają rzeczywistość. Kropla drąży skałę...
9 miesięcy temu / Reselka do Bak
 
Do @Bak - sędzia sam obiecał, że weźmie pod uwagę głosy poparcia (patrz artykuł). To, że głosy poparcia mogą być z innego kraju, a nawet kontynentu, pewnie sam w swoim być może zadufaniu nie przewidział. Ale słowo dał. Stworzenie organizacji to czas, organizacja, pieniądze, zezwolenia... Patrząc na postawę i poglądy premiera CAN taka organizacja szybko mogłaby się stać nielegalną, lub podlegającą ogromnym ograniczeniom. A tak? wchodzi tam, gdzie każdy może wejść lub staje w miejscu publicznym, gdzie każdy może być i DZIAŁA. Trafia do więzienia nie za przemoc, ale za rozmowę z drugim człowiekiem. Za wręczenie, z dobrego serca, kwiatka. Efektywność? niska. Przykład? znakomity. Naśladowcy? brak lub nic o nich nie wiadomo. Siła wspierająca? modlitwa. Wzorzec postępowania? Jezus. Wsparcie dodatkowe? Maryja. Głową muru nie przebije, bo on się sam w proch rozsypie.
9 miesięcy temu / Pierre_
 
Podpisałem dla pewności 2 razy :) Wszystkiego dobrego Z Panem Bogiem!
9 miesięcy temu / oo
 
Osobiscie podziwiam ta kobiete, ale co byscie powiedzieli gdyby mieszkancy innych krajow probowali miec wplyw na decyzje sedziow w Polsce? Poza tym: Pani Wagner to wspolczesny "Don Kichot". Jej forma protestu nie ma zadnego sensu.To jest tylko jej wybor i jej zycie. Nie ma poparcia kosciola(ow),politykow, mediow itd...Mieszkancy Kanady nie maja o niej i jej protescie zadnego pojecia.Ilu mieszkancow Kanady protestuje przed sadami czy pyta sie swoich przedstawicieli w Parlamencie? A glowa muru sie nie przebije.Wiecej by osiagnela przez stworzenie organizacji i opracowaniu planu ktory pozwolilby jej byc efektywna w swoich dzielaniach.
9 miesięcy temu / Bak
 
A może jakiś czcigodny przedstawiciel Watykanu by sie również ujął bo nic nie słychać żeby któryś (papa Francesco?) zabral glos w tej sprawie. Franci jest chyba bardziej wpływowy niz zwykly szary człowiek. Niech wyjdzie na "peryferie" odnajdzie tam sędziego i spróbuje go przekonać. Żałosne żeby owce musiały pasterzy do pionu przywracać.
9 miesięcy temu / Wnioskującypoprawnie
 
Wypuszczają gwałcicieli morderców a niewinną kobietę chcą zamykać gdzie ta wolność i swoboda wypowiedzi czy tylko dla tęczowych muzułmanów i ateistów im dają prawo indoktrynowania chrześcijańskich dzieci do szerzenia aborcji i zepsucia a nas będą zamykać za wiarę i prawdę będą zabijać dzieci w łonach matek a tych których nie zabiją będą zabierać rodzicom i seksedukować zgroza zgorszenie pedofilia homoseksualizm i wszelka ochyda
9 miesięcy temu / Dana
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.