DZIŚ JEST:   15   WRZEŚNIA   2019 r.

NMP Bolesnej
XXIV Niedziela zwykła
Św. Katarzyny Genueńskiej
Św. Emila z Kordoby
 
 
 
 

Stało się! Europejska komisarz już oficjalnie maszeruje w homo-paradzie

Stało się! Europejska komisarz już oficjalnie maszeruje w homo-paradzie
REUTERS / FORUM

Europejskie homo-lobby od lat zabiegało o uczynienie parad homoseksualistów oficjalną imprezą Unii Europejskiej. Uczyniono ku temu bardzo duży krok. Podczas tegorocznego Euro Pride w Amsterdamie w tłumie „tęczowych” maszerowała także... wysoka urzędniczka UE.


Euro Pride to największa impreza tak zwanego „ruchu ludzi LGBT” w Europie. Parada ta (z niezrozumiałych powodów nazywana przez polskie media „paradą równości”) odbywa się w Europie od 1992 roku. Wtedy to po raz pierwszy homoseksualiści i osoby wspierające ich żądania po raz pierwszy triumfalnie przeszli ulicami Londynu.


W tym roku organizatorem parady był Amsterdam. Uczestniczyli w niej przedstawiciele środowisk LGBT a więc lesbijki, pederaści, biseksualiści i transseksualiści oraz Vera Jourova, unijna komisarz ds. sprawiedliwości, spraw konsumenckich i równości płci.


- Zastanawiałam się nad przyjęciem zaproszenia od organizatorów przez dłuższy czas. Wiedziałam, że czasami te parady są prowokacyjne, ale wiem też, że same parady, choć zwracają uwagę na problemy społeczności LGBT, nie rozwiązują ich. Może to trochę anachroniczne, czy konserwatywne myślenie, ale sądziłam, że znacznie więcej zrobię proponując konkretne rozwiązania ustawodawcze. Ale atak w Orlando [atak na klub dla homoseksualistów – przyp. red] przekonał mnie, wręcz skłonił do okazania i takiego gestu solidarności wobec osób LGBT – cytuje słowa euro-komisarz portal Corrispondenza Romana.


To właśnie z inicjatywy komisarz Jourovej Komisja Europejska wdraża działania mające na celu przyjęcie kolejnej dyrektywy antydyskryminacyjnej, która znacząco rozszerzy zakres obowiązywania zasad prawa antydyskryminacyjnego, w tym odwróconego ciężaru dowodu. Zgodnie z przyjętymi założeniami, w wielu dziedzinach prawa, w tym w istotnej części stosunków cywilnoprawnych pomiędzy równorzędnymi podmiotami, zasady antydyskryminacyjne miałyby stać się nie wyjątkiem, ale zasadą. Eksperci nieskażeni polityczną poprawnością zwracali uwagę, że projektowana dyrektywa może skutecznie ograniczyć wolność słowa, wolność sumienia i wolność gospodarczą.


Co ciekawe, Polska, tak jak wszystkie 28 państw UE, zgodziła się na realizację wytycznych zawartych w dokumencie „Lista działań na rzecz osób LGBT”.


Z okazji Gay Pride w Amsterdamie, Komisja Europejska uruchomiła także specjalną kampanię internetową zatytułowaną: „Podziel się marzeniami” i wyprodukowała film wideo w którym słyszymy następujące wezwanie: „Bez względu na to, kogo kochamy i kim jesteśmy, wszyscy mają te same marzenia! Dyskryminacja ze względu na orientację seksualną i tożsamość płciową nie może mieć miejsca w naszym społeczeństwie”. Słowa te okraszają oczywiście obrazy wesołych par homoseksualnych.

 

 

Źródło: Corrispondenza Romana

malk

   


DATA: 2016-08-11 07:41
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A Bieńkowskiej się nie chciało?
ponad 3 lata temu / Contral
 
Taka Europa musi się rozsypać, żeby na jej gruzach mogło wyrosnąć coś nowego. A Polska powinna realizować własną, niezależną od Brukseli politykę, pozbawioną agresji do sąsiadów - a jednocześnie twardo stojącą na straży własnych interesów.
ponad 3 lata temu / Ślązok
 
Szanowną Panią komisarz atak w Orlando powinien skłonić do pracy nad zwiększeniem dostępu do broni dla obywateli. Tak podziałał na pederastów w Orlando.
ponad 3 lata temu / Flips
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.