Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Gerarda, męczennika
Bł. Hermana Kaleki
 
 
 
 

Środowiska żydowskie zwiększają nacisk na Polskę. Robert Bąkiewicz o raporcie USA ws. 447


Odtwórz w YouTube
 

Departament Stanu USA ogłosił raport w sprawie ustawy 447. Wiele miejsca poświęcono w nim Polsce. Amerykanie nie wahali się ganić naszego kraju za rzekomy brak starań w sprawie żydowskiego mienia bezdziedzicznego. O dokumencie mówił Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Roty Marszu Niepodległości, w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.


DATA: 2020-08-02 11:57:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Mamy walczących jak lwy w sprawie Polski prezydenta, premiera, ministrów,???/ Co w tej sprawie z ... zrobili 3 byli żyjący prezydenci W., Kw, Kom..??
1 miesiąc temu / Dariusz
 
Jesli sa spadkobiercy to powinno sie oddac co zostalo zagrabione lub zajete. I to Polska robila. Moze as za bardzo, szczegolnie w Wawie. Tu jest mowa o mieniu bezspadkowym. Lech Kaczynski sprzeciwial sie the ostatniej formie. Sa na to dowody na Leaks. Prosze sprawdzic I nie klamac.
1 miesiąc temu / [email protected]
 
second bajdoku! obejrzyj sobie na YT co kaczynski mowił zdom w jerozolimie i nie bredź!!!
1 miesiąc temu / odp
 
Wedlug Wikileaks I ambasadora Asha tylko Lech Kaczynski sprzeciwial sie prywatyzacji Lasow. Czy macie trudnosc w znalezieniu odpowiednich cytatow? Wpiszcie Komorowski Forests
1 miesiąc temu / Second
 
wypowiada się umowy międz a nie deklaracje! dlaczego bakiewicz usiłuje przemycic zydowską narrację że deklaracja terezinska NIE odnoszaca sie do wszystkich uczestikow spotkania co podkreslił nawet bartoszewski jest wazną umową?! wikileaks to dokumenty usraelitanskie opublikowane, więc nie ponoć panie bakirwicz ale na pewno komor knuł ze swojakami!!!! kiedy skoinczy się wasz niedojdyzm?!
1 miesiąc temu / kiedy?
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 154 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.