DZIŚ JEST:   23   KWIETNIA   2019 r.

Św. Wojciecha, patrona Polski
Św. Wojciecha, męczennika
Św. Gerarda,biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Środowiska narodowe podobnie jak obrońcy życia powinni być sojusznikami rządu a są przeciwnikami. Problem jest w prowadzeniu polityki i jest to zła nota dla polityki rządu.
5 miesięcy temu / Pr
 
Postawa władz natomiast jest dziwna. Przypomina podejście do obrony życia tak jakby nigdy nie szło osiągnąć takich celów. Dlatego ich polityka nieraz będzie mijac się z prawda. Dywersyfikuja źródła energii ale polska nie będzie bezpieczna jeśli PiS będzie napuszczal mocarstwa na siebie.
5 miesięcy temu / pr
 
Środowiska narodowe co roku jakby stają się bardziej znaczące i to jest powód do traktowania jako znaczącej siły albo znaczącego wsparcia także w polityce.
5 miesięcy temu / pl
 
Widzę, że nie tylko ja pomyślałam, że ten zakaz marszu był dawno uzgodniony. Tylko mój mąż się jeszcze łudzi, że jest inaczej...
5 miesięcy temu / Anaja
 
Jeśli środowiska narodowe nie przekraczają poprzeczek to jest to wina lenistwa, nieuwagi, niechlujstwa i głupoty Polaków. Nawet gospodyni domowa czy kucharka może rozeznać kto jest kim w polityce, pod warunkiem że tego naprawdę chce. Uważam że brak dekomunizacji jest zasługą AWS-PiS po to, aby dziś trudniej było obronić Polskę.
5 miesięcy temu / kucharka
 
Zakaz Marszu był dawno uzgodniony. Dzięki temu PiS nie postawi zarzutów HGW w aferze reprywatyzacyjnej. Owszem, będzie głośno krzyczał "łapać złodzieja" ale nic poza tym. HGW ma dożywotni immunitet. Okrągłostołowcy trzymają się mocno.
5 miesięcy temu / Cyprian
 
Są środowiska narodowe które są potrzebne za to nie są w stanie przeskoczyć pewnych poprzeczek i jest strona polityczna szukajaca po wyborach sojuszników. Brakuje tu tego co na Węgrzech.
5 miesięcy temu / pl
 
To Duda i Morawiecki ostatecznie zdelegalizowali Marsz Niepodległości zastępując go swoim kradzionym , niezależnie od przyszłej decyzji sądu. To zawłaszczenie było zaplanowane wcześniej przez Kaczyńskiego i dlatego władze organizowały tylko badziewny piknik. Ich plan jest dziś jasny jak słońce. Jeśli Ruch Narodowy pójdzie w nielegalnym MN, zdelegalizowanym wczoraj przez Dudę i Morawieckiego, PiS będzie miał powód do likwidacji RN, MW, ONR. O to chodziło Danielsowi i rabinom oraz komisarzom UE. Duda z Morawieckim świadomie i ostatecznie zlikwidowali niepodległość i to dokładnie w 100-lecie jej odzyskania Przez Polskę.
5 miesięcy temu / gasan
 
Warto >jeszcze raz < sprawdzić jak działają sądy. Najwyraźniej p. G.W. posunęła się w latach i nie pamięta już orzeczeń z poprzednich lat i swoich publicznych wypowiedzi. Nie tylko pełna kompromitacja p. Prezydent ale WSZYSTKICH TYCH włącznie z sądami, którzy POZWALAJĄ aby z nich kpić. Jak mówi red. Michalkiewicz występuje zjawisko POWSZECHNEGO ZDURACZENIA ludzi bez względu na zajmowany stołek w czym rolę >przewodnią< pełnią media. Słowo durak zaczerpnięte z j. rosyjskiego : >głupek, idiota, dureń epidemiii< w Warszawie i okolicach na podobieństwo epidemii chorób / dziś odry.
5 miesięcy temu / iskierka
 
Pytanie do bufetowej; jaki kolor ma agresywny nacjonalizm? Cos jej sie pomylilo POLSKI NACJONALIZM to nie faszyzm i nie wymaga zgody herszta pt.J.D.+ cos tam. Czy POLSKA jest Krajem wolnym czy pod wiadoma okupacja?
5 miesięcy temu / Jara
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.