DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Uważam że przyszedł czas aby bronić nasze korzenie ,mieszkam daleko od Jasnej Góry ale mimo to mam zamiar stanąć w obronie świętej Matki Bożej to my młodzikreujemy przyszłą Unię Europejską i powinniśmy ją utożsamiać z silną Europą nie zislamizoana i bez kręgosłupa. już teraz moi znajomi organizują się w Niemczech w obronie swoich dzieci wychodzących ze szkół bojąc się tzw uchodźców cześć Niemców wyjeżdża w rejony mniej zagrożone napadami przemocą i gwałtem z obawy o swoich bliskich
ponad 1 rok temu / Mariusz
 
@Edu nazizm i faszyzme likwidowany z urzędu? To dlaczego wpuszczacie ONR do kościoła i organizujecie im Msze specjalnie dla nich?!
ponad 1 rok temu / endryju
 
Pozdrawiam i dziękuję obrońcom Jasnej Góry za przeciwdziałanie demoralizacji i profanacji wizerunku Matki Najświętszej.
ponad 1 rok temu / kazimierz
 
Chorzy z nienawiści do do wiary tylko pytam jak ktoś z bliskich umrze dlaczego proszą księdza z skąd tyle jadu zapewne co drugi uczestnik tego spedu kolorowych był u 1 komuni a dzisiaj wyzeka się wiary smutne to i szkoda rodziców że nie wiedzą w co i gdzie brną ich dzieci opamietajcie sie
ponad 1 rok temu / Dik
 
Sądy i rząd wykonują nadrzędne nad polskim prawo unijne. Ale polaczki chcą być w Unii. Powodzenia.
ponad 1 rok temu / adieu
 
Antymodernista... zadziwiająca jest twoja wiara w moc przepisów.. .chyba że na myśli masz zamordyzm ustawowy. Manifestacja to powinna być po sądami aby stosowały prawo o obrażaniu uczuć religijnych tak jak ochoczo bronią dewiantow. To sądokracja interpretacją prawa dokonuje rewolucji moralnej....reszta to już efekt
ponad 1 rok temu / Życzliwy
 
mnie zastanawia czemu policja nie interweniowała kiedy wyjęto sprofanowany obraz który obrażał uczucia religijne ?
ponad 1 rok temu / qwe
 
zboczency i degeneraci chcieli sprofanowac sanktuarium, naszczescie znalezli sie odwazni i madrzy ludzie, ktorzy staneli im na drodze!!! Dziekuje Wam za to!!! Bede sie za was modlic, by przybywalo odwaznych aby pohamowac rozpuszczonych zboczencow i degeneratow, aby zakonczyc raz na zawsze ta bezsensowna nagnonke i ataki na KOSCIOL CHRYSTUSA!!!!
ponad 1 rok temu / okirex
 
Tak jak poprzednik o nicku Gość : Z całego serca dziękuję tym , którzy mieli odwagę bronić Częstochowy przed ohydnym wylaniem brudu. Dziękuję . Staliście tam i modliliście sie także w moim imieniu. Niech Bóg Wam błogosławi.
ponad 1 rok temu / Brochwicz
 
LGBT GENDER - JAKO IDEOLOGIA NEOMARKSISTOWSKA powinna być ZWALCZANA Z URZĘDU TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!!
ponad 1 rok temu / Edu
 
Ann: obrona Jasnej Góry przed Szwedami czym innym była. Teraz nie ma woli politycznej, by to zatrzymać. Jest milcząca zgoda. Jeden podpis załatwiłby wszelkie demonstracje degeneratów w przestrzeni publicznej. Wszelkie. To bitwa o to, kto będzie ostatecznie rozdawał karty oraz marsz przez instytucje. Na czyją stronę przechyla się szala zwycięstwa, widzimy. Teraz są demonstracje uliczne ?pokojowe?. Potem nie będą już potrzebne. Modlimy się o porządek Boży cierpiąc, gdy piekło wyłazi na ziemię. Nasz Pan uprzedzał, ze tak będzie. Nie obiecywał szczęścia na tym świecie. Trzeba robić wszystko, co w naszej mocy i opowiedzieć się po stronie Najwyższego, aż do krwi. Pod sztandarem Niepokalanej wygramy Niebo, co do przywrócenia ładu Bożego na ziemi nie mam pewności.
ponad 1 rok temu / Antymodernista
 
Dobrze że są jeszcze normalni ludzie gotowi bronić prawdziwych wartości. Dziękuję Wam za odwagę i modlitwę różańcową!!!! Z całego serca Popieram!!! Szczęść Wam Boże????
ponad 1 rok temu / Gość
 
Jeszcze jedno mnie zastanawia. Co w głowach mają mieszkańcy , żeby w Częstochowie wciąż rządziła postkomuna.
ponad 1 rok temu / Michu.
 
Bojówkarzy LGBT zwozi się z wielkich miast całej Polski. Z plecaczkami na ramionach wojują z normalnością i religią.
ponad 1 rok temu / Zbigniew
 
Co sie w tej Polsce dzieje? Sodomickie marsze we wszystkich prawie duzych miastach,w niektorych powiatowych tez.Zgroza.Wyroilo sie to jak szarancza.Pewnie na wszystkie jezdza ci sami,by zrobic wrazenie ze jest ich w Polsce pelno.A PIS nadal nie chce przeswietlac finansow organizacji pozarzadowych,bez pieniedzy by siedzieli w domu.Jakiej PIS chce Polski,jesli policja chroni dewiantow a normalni musza chronic sie sami?
ponad 1 rok temu / Pol
 
Przekroczysz dozwoloną prędkość zmierzoną radarem przez policjanta. Przekraczasz prawo. Dostajesz odpowiednią karę. Łamiesz prawo obrażając miliony ludzi. Policja stoi, gapi się, nic nie robi. Prokuratura udaje, że się nic nie dzieje. Sądy nie widzą szkodliwości społecznej. Więc jak to jest z tym prawem, państwem prawa ? A może nadal mamy państwo teoretyczne i żyjemy w prawnym Matrixie ?
ponad 1 rok temu / west
 
Biedni ludzie... Parę lat życia, a potem piekło, przed którym przestrzega sam Zbawiciel i Jego Apostołowie ze św. Pawłem na czele...
ponad 1 rok temu / Krakusik
 
Homoseksualizm zawsze jest demoniczny! Homoseksualiści są trudni do uwolnienia, bo zwykle nie chcą całkowicie wyrzec się homoseksualizmu ze swego serca. A że demony zwykle chodzą parami, nie dziwi mnie obrażanie innych a w szczególności tych ?złych? chrześcijan. Chrześcijaństwo nie potępia homoseksualistów, a ich czyny powiem więcej- chrześcijaństwo jest najbardziej przyjazne religia dla nich, podobnie jak kobieta w chrześcijaństwie ma najlepszą pozycję. Prawdziwym wrogiem kobiet, homoseksualistów i jest islam i hinduizm. Walczcie z prawdziwym wrogiem.
ponad 1 rok temu / fgdsxd
 
Prezydent Częstochowy Matyjaszczyk SLD celowo na konflikty pozwala, a policja go słucha. Na demonstracje zjeżdzają się zboczeńcy z różnych stron.
ponad 1 rok temu / Zbigniew
 
?Parady? te w coraz większym stopniu przypominają szydercze antychrześcijańskie demonstracje urządzane w sowieckiej Rosji przez Związek Wojujących Bezbożników. Na jej czele stał agent OGPU później NKWD Miniej Izraeliewicz Gubelman, używający pseudonimu ?Jemielian Jarosławski?, którego polskim odpowiednikiem był profesor Jan Woleński, który tak naprawdę nazywa się Hertrich i za komuny był działaczem Stowarzyszenia Ateistów i Wolnomyślicieli, a w ramach transformacji ustrojowej wylądował w Zakonie Synów Przymierza, który zrzesza osobników posiadających ?tożsamość żydowską? . Okazuje się, ze historia zatacza koło i że teraz, kiedy rewolucja komunistyczna ponownie wkracza w etap surowości, w jej awangardzie tradycyjnie mamy żydokomunę, która w charakterze mięsa armatniego posługuje się również sodomitami, byle tylko doprowadzić do rozkładu organicznych więzi społecznych i historyczne narody europejskie przerobić na kompost Historii, który użyźni izraelskie pardesy. Stan
ponad 1 rok temu / ada
 
Zupełnie jakby sodomici chcieli pokazać dzieciom: już tu jesteśmy i idziemy po was. Nikt zboczeńców nie ostrzegł, że z Madonną się nie walczy? To się o tym sami rychło przekonają - i niejednemu raz na zawsze odechce się pedałowania. Sub Tuum praesidium confugimus, Sancta Dei Genitrix...
ponad 1 rok temu / Marcin
 
TO TEZ JEST TAK ZE WSZYSCY POLACY SA TESTOWWANI W SPRAWACH BOZYCH OJCZYZNY PRZYSZLOSCI NASZYCH DZIECI WNUKOW RODZZIN TO NA KOGO GLOSUJEMY CZY GLOSUJEMY WOGOLE CZY MAMY POSTAWE A CO MNIE TO OBCHODZI BO GDYBY W TYCH MIASTACH RZADZIL PIS TO SPRAWA BYLABY JASNA ALE W TEJ STUACJI JAK SLUCHAMY PATRIOTOW Z NIEMIEC ROSJI ANGLI GROSOW SOROSOW itp to co sie dziwimy ale jedno jest pewne dla wszystkich bedzie ROZLICZENIE
ponad 1 rok temu / ZBIGNIEW
 
Sodomicka zaraza chciała upodlić Jasną Gorę. Znowu profanacja Matki Bożej. Kiedy za to odpowiedzą? Czemu facet wymachujący obrazem Matki Bożej z teczową aureolą i w koszulce z teczowym orłem nie został zatrzymany? Perwersyjno demoniczni dewianci będą coraz bardziej zuchwali, skoro nie spotyka ich żadna kara. Wyrazy uznania dla ludzi, którzy nie dopuścili łotrów na Jasną Gorę.
ponad 1 rok temu / Michu.
 
przeciez sa w konstutucji jakies paragrafy regulujace dlaczego jeszcze niezistali ci ludzie przyciagnieci do odpowiedzialnosci karnej przeciez to przestepstwo w stosunku do..flagi narodowej godla panstwowego i isobidttch wartosci teligijnych wyznaniowych i tolerancji do innych pogladow ludzi. jakby kibice sportowi cos takiego zrobili....??? byliby ukarani brinmy NASZYCH praw i godnosci chronmy dzie ci i nasza wiare i nasza rzeczywietosc to sie pieklo otworzylo to atak na nas!!!.BOG DLUGO NA TO NIEBEDZIE PRZYGLADAL SIE
ponad 1 rok temu / czuje sie napaf
 
Jak homospacer wyruszył to zaczęło dość mocno padać i nawet grzmiało dobre 30 minut. Bardzo fajnie się złożyło. Przed i po marszu ładna pogoda.
ponad 1 rok temu / XY
 
No tak, jak LGBT bluźni to twierdzą że to nic a jak o nich coś źle się powie to wielkie ajwaj. Oto ich tolerancja
ponad 1 rok temu / ie
 
Samo LGBT jest przejawem Sodomy i Gomory więc działania złego ducha. To ich czyny tym bardziej. Profanacja wszystkiego co święte jest satanizmem.
ponad 1 rok temu / Jadwiga
 
Organizują kłótliwe czy sporne sytuacje i sondują jak ludzie zareagują. Oto lista prezydentów Częstochowy na przestrzeni lat 1945-2019: Prezydenci w okresie 1945?1950 Stanisław Langier 20 stycznia 1945 ? 30 marca 1945 Tadeusz Jan Wolański 30 marca 1945 ? 18 czerwca 1947 PPR Stanisław Wieczorek 18 czerwca 1947 ? 1949 PPR Marian Kucharzewski 1949 ? 1950 Przewodniczący prezydium Miejskiej Rady Narodowej Antoni Larys czerwiec 195011 ? 195? PZPR ? Stanisław Maladyn 1952-1956 PZPR ? Bolesław Baranowski PZPR Stanisław Pilawka ? ? 195812 PZPR Tadeusz Kowalski luty 195812 ? 1968 PZPR Kazimierz Spałek 7 maja 1968 ? lipiec 1973 PZPR Prezydenci w okresie PRL 1973-1990 Ryszard Matysiakiewicz lipiec 1973 ? 19 listopada 198013 PZPR Jacek Paciorkowski marzec 198114 ? 1987 Wiesław Brągoszewski 1987 ? 1990
ponad 1 rok temu / Maksymilan
 
Spoko. Spoko. Matka Boża, swojego czasu, poradziła sobie ze szwedzkimi wojskami, to i ze zbokami sobie poradzi.
ponad 1 rok temu / hehehe
 
Właśnie dlatego bronię Zofię Klepacką. Co teraz powiedzą te osoby z celebryckiego świata. Mają dyskoteki, kluby, jakieś prywatne miejsca do zabawy a oni organizują teatry pod klasztorem na Jasnej Górze.
ponad 1 rok temu / Maksymilan
 
Czas armaty odpalać. Jak na Szwedów. Niebo pozwala. Z Panem Bogiem+
ponad 1 rok temu / Em
 
DZIEKUJE OBRONCOM JASNEJ GORY WSZYSTKIM Z RUCHOW NARODOWYCH PRZERAZONY JEDNAK JESTEM ZE TO POLICJA POLSKA PRZEBIJALA DROGE ZBOCZENCOM NA JASNA GORE I GDYBY NIE BYLO OBRONCOW TO DIABOLISCI PRZY POMOCY PANSTWOWYCH SLUZB TRYUFOWALIBY NA CALY SWIAT POKONANIE JASNEJ GORY NA POHYBE POLSCE WIEC KTO JEST MINISTREM POLICJI ? KOMU POLICJA CZESTOCHOWSKA PODLEGA CZY TO JUZ JEST ROZBICIE DZIELNICOWE HAOS BEZPRAWIA
ponad 1 rok temu / ZBIGNIEW
 
W głowie się nie mieści. Chcesz być inny, bądz sobie. Żądacie tolerancji a co robicie ? Uszanujcie nasze Święte miejsca kultu, szanujcie Nas.Idzcie wreszcie po rozum do głowy.
ponad 1 rok temu / Wierząca
 
to jawny atak sorosa i innych filantropow w chrzescijanstwo w Polsce !
ponad 1 rok temu / xyz
 
Dzięki Panu Bogu! To nie koniec. Zło dalej niszczy i jeszcze nieraz zaskoczy. Daj Panie żeby w Polsce DOBRO WYGRAŁO!!
ponad 1 rok temu / GOŚĆ
 
Nawet Szwedom nie udało się zdobyć Jasnej Góry a LGBT myśli że się tam dostanie... Koń by się uśmiał hahhaaa....
ponad 1 rok temu / Ann
 
Kiedy doczekamy czasów, że wszelakie praktyki dewiacyjne będą karane sądownie? W interesie państwa jest by rodziło się jak najwięcej dzieci, a nie by promowano zachowania sodomickie.
ponad 1 rok temu / Izydor Oracz
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.