DZIŚ JEST:   22   LUTY   2020 r.

Katedry św. Piotra Apostoła
Św. Małgorzaty z Kortony
 
 
 
 

Środowiska LGBT+ zakłócają inicjatywę obywatelską „Stop pedofilii”. Jest apel do policji

Środowiska LGBT+ zakłócają inicjatywę obywatelską „Stop pedofilii”. Jest apel do policji
Źródło: youtube.com/ Media Narodowe

Trwa zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „Stop pedofilii”. W ostatnich dniach praca wolontariuszy jest zakłócana przez środowiska LGBT+. To wbrew prawu. W ocenie organizatora zbiórek, nie w każdym przypadku policja reaguje w sposób zdecydowany. Do Komendanta Głównego Policji trafiło pismo w tej sprawie.

 

Projekt „Stop pedofilii” zakłada m.in. zakaz nakłaniania małoletnich do czynności seksualnych, który w szczególności obejmuje szkoły i placówki wychowawcze. Trwająca zbiórka podpisów spotyka się w ostatnim czasie z agresją środowisk LGBT.

 

„W ostatnich dniach agresja ze strony środowisk postulujących rozwiązłość seksualną narasta. Osoby obnoszące się ze swoimi problemami seksualnymi utrudniały zbiórki podpisów na placu pod warszawskim Metrem Centrum, tzw. Patelni, w Poznaniu, Białymstoku i Szczecinie. Na wezwanie uczestników zgromadzeń interweniowała Policja. Niestety, w przypadku Warszawy były to interwencje niezdecydowane. Agresorzy spod znaku LGBT zakłócali zbiórkę podpisów mimo obecności policji, a także zachowywali się prowokacyjnie wobec policjantów. Nie spotkali się z właściwą reakcją” – wskazuje Fundacja Pro – Prawo do Życia.

 

Dlatego też organizator zbiórki zwrócił się do Komendanta Głównego Policji z apelem o „aktywne interweniowanie w stosunku do łamania prawa w przestrzeni publicznej i karanie agresorów”. Jak przypomina Fundacja, zbiórka podpisów ma umocowanie w prawie, a zgodnie z art.19 ustawy o wykonywaniu inicjatywy ustawodawczej przez obywateli, „Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem przeszkadza w wykonywaniu inicjatywy ustawodawczej przez obywateli albo przez nadużycie stosunku zależności wywiera wpływ na jej wykonywanie – podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”.

 

- Ustawodawca uznał zakłócanie inicjatywy za poważne przestępstwo, a w Warszawie popełniający je aktywiści LGBT są bezkarni! – alarmuje Mariusz Dzierżawski, pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii”.

 

Jak ocenił w piśmie do KGP, „lobby LGBT usiłuje zdominować przestrzeń publiczną zastraszając ludzi, którzy nie podzielają entuzjazmu dla dewiacji seksualnych. Widzimy, że strategia zastraszania dotyczy również policjantów i niestety przynosi efekt. Policjanci często tolerują łamanie prawa przez agresywnych zwolenników LGBT. Musi to w konsekwencji doprowadzić do anarchizacji życia społecznego, w którym przemoc stanie się zasadniczym argumentem debaty”.

 

Pełnomocnik zaapelował, by Komendant wydał jasną instrukcję policjantom, aby ci „sprzeciwiali się wszelkim przejawom łamania prawa w przestrzeni publicznej i przykładnie karali agresorów”. – Zero tolerancji dla pedofilii. Zero tolerancji dla przemocy w miejscach publicznych – dodał.

 

Zobacz także: Poradnik dla rodziców i nauczycieli - Jak powstrzymać pedofila?

 

Źródło: stoppedofilii.pl

MA


DATA: 2019-06-05 10:21
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
14
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Stóp propagandzie lgbt-nie mam nic przeciw ludziom,więc nie szerzę mowy nienawiści
6 miesięcy temu / robin
 
do kogo to jest skierowane ? co maja LGBT do pederastów?-to najczęściej są hetero ,no chyba że chodzi o skandale w KK
8 miesięcy temu / ale ale
 
Nie wolno zabronić ludziom tańczyć :D
8 miesięcy temu / Aha
 
Wwybraliście sobie prezydenta, to i ochronę macie taką samą.
8 miesięcy temu / Grotybralisści
 
jeszcze większy prymitywizm
8 miesięcy temu / do Gość
 
Do "do Ola" boisz się że dostaniesz w zęby i tylko dlatego nazywasz kibiców Legii prymitywnymi?? Należy Ci się widocznie.
8 miesięcy temu / Gość
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.