DZIŚ JEST:   06   SIERPNIA   2020 r.

Przemienienie Pańskie
Św. Hormizdasa, papieża
Bł. Oktawiana, biskupa
 
 
 
 

Sprzedawali dzieci do „domów publicznych” dla homoseksualistów. Sąd był dla nich delikatny

Sprzedawali dzieci do „domów publicznych” dla homoseksualistów. Sąd był dla nich delikatny
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com

Wrocławski sąd wydał wyrok w sprawie Mariusza M., Piotra C. i Artura P., którzy handlowali polskimi dziećmi i wysyłali je do „domów publicznych” dla homoseksualistów w niemieckim Essen.

 

Zwyrodnialcy zostali skazani za przestępstwa dokonane w latach 2003-2007 we Wrocławiu, Poznaniu, Zielonej Górze i w innych miejscowościach w Polsce, Niemczech i Holandii. – Ofiary to małoletni, którzy byli łatwowierni lub wprowadzano ich w błąd, albo znajdowali się w krytycznym położeniu, co wykorzystywali oskarżeni. Wywozili chłopców do Niemiec i zmuszali ich do uprawiania homoseksualnej prostytucji. Oskarżeni czerpali z tego korzyści – zaznaczył sędzia Marek Poteralski w uzasadnieniu wyroku.

 

Z całej trójki przestępców tylko Mariusz M. został skazany na karę 6 lat bezwzględnego więzienia. Dwaj pozostali bandyci – Piotr C. i Artur P. zostali skazani na dwa lata więzienia w zawieszeniu na trzy lata.

 

Piotr C. był najpierw sam zmuszany do prostytucji, a potem zdobył zaufanie tej grupy przestępczej i tam na miejscu w Essen odbierał pieniądze od klientów agencji towarzyskiej. Jednak nie znęcał się nad tymi młodocianymi z Polski, nie oszukiwał i wprost mówił, po co ich tam sprowadzono – powiedział sędzia uzasadniając zaskakująco niski wyrok dla oskarżonego. Z kolei Artur P. nie pójdzie do więzienia ze względu na… zły stan zdrowia.

 

Sąd zwrócił uwagę na fakt, że główny organizator grupy przestępczej handlującej ludźmi i „właściciel” domu publicznego dla homoseksualistów w Essen Hans M. nadal pozostaje na wolności. Mało tego, w ocenie sądu Niemiec najprawdopodobniej wciąż prowadzi swoją przestępczą działalność. – Niestety, Hans M., główny organizator procederu, wciąż jest na wolności i niewykluczone, że wciąż również we Wrocławiu odbywa się ten sam proceder handlu ludźmi, sprowadzania i nakłaniania do prostytucji. Zmieniają się tylko osoby. Ci, którzy wcześniej byli ofiarami, stają się oprawcami dla innych – powiedział sędzia Poteralski.

 

Z kolei prokurator Tadeusz Potoka poinformował, że Polska zwróciła się do strony niemieckiej o doprowadzenie Hansa M. do wrocławskiej prokuratury. – Wydano za nim europejski nakaz aresztowania, ale strona niemiecka odmówiła współpracy. Sprawę Hansa M. wyłączyliśmy do osobnego postępowania – powiedział prokurator.

 

Źródło: nczas.pl, Radio Wrocław

TK


DATA: 2018-07-26 13:21
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Trzeba bronić dzieci! Potrzeba Ruchu Narodowego!
ponad 2 lata temu / Komcio
 
Kolejny dowód jak blisko homoseksualizmowi do pedofilii.
ponad 2 lata temu / taka prawda
 
degeneracji jest tyle samo tylko w dobie internetu wiemy o tym
ponad 2 lata temu / do Grazyna
 
Ciekawe czy zarówno oskarżeni jak i sędziowie są tego samego pochodzenia "nadzwyczajnej kasty"? To wiele by tłumaczyło. Także to, że te dzieci w oczach tej "grupy trzymającej władzę" są bydłem na sprzedaż.
ponad 2 lata temu / ma
 
To kpina ze sprawiedliwości. Tacy sędziowie ośmieszają swoje środowisko. Pozostaje tylko Boża sprawiedliwość
ponad 2 lata temu / Toni
 
Gdzie nas jest więcej?W Niemczech,Polsce,we farncji w Holandii czy w Belgii?Więcej to jest innych,a biały człowiek się nie rozmnaża,bo rodzina to chłop z chłopem,bo dzieci przeszkadzają w pracy,bo za ciasne jest mieszkanie mieszkanie,albo progenitura jest zwyczajnie upierdliwa,bo ją trzeba karmić,myć,ubierać,wozić do szkoły i na kinderbale,bo choruje albo trzeba chodzić na wywiadówki.Degeneracji jest więcej bo jest na nią przyzwolenie,bo istnieje relatywizm moralny i aborcja.Nie nazywa się już zła złem,a dobra dobrem ponieważ przekręcono te pojęcia i nienormalność staje się normą.
ponad 2 lata temu / @grazyna
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.