DZIŚ JEST:   11   SIERPNIA   2020 r.

NMP Świętolipskiej
Św. Klary, dziewicy
Św. Zuzanny, męczennicy
 
 
 
 

Sprzeciw wobec homoseksualizmu to terroryzm? Wstrząsająca wypowiedź ważnego polityka

Sprzeciw wobec homoseksualizmu to terroryzm? Wstrząsająca wypowiedź ważnego polityka
By Daniel Schwen (Own work) [CC BY-SA 4.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)], via Wikimedia Commons

Były wiceprezydent i zarazem kandydat Partii Demokratycznej na prezydenta USA, Joe Biden podczas niedawnej debaty prezydenckiej zaproponował stworzenie listy terrorystycznych organizacji sprzeciwiających się promocji homoseksualizmu.

 

Chodzi o napiętnowanie jej członków i pozbawienie możliwości pozyskiwania funduszy. Lista miałaby być podobna do katalogu Departamentu Stanu dotyczącego organizacji terrorystycznych.

Służyłaby do monitorowania organizacji przeciwnych „małżeństwom osób tej samej płci i tożsamości osób transseksualnych”. Biden nawiązał do oskarżeń Southern Poverty Law Center (SPLC), organizacji prawniczej, uznającej, że ​główne konserwatywne organizacje chrześcijańskie są „grupami nienawiści przeciwko LGBT” na równi z Ku Klux Klanem.

 

Zapytany o to, jak miałby walczyć z „przestępstwami z nienawiści” wobec gejów, lesbijek, biseksualistów i „transów”, Biden opowiedział się za trzema rzeczami: uchwaleniem ustawy o równości, monitorowaniem grup podobnych do grup terrorystycznych oraz ponownej interpretacji federalnego prawa dotyczącego praw obywatelskich w celu zapobiegania dyskryminacji ze względu na „orientację seksualną i tożsamość płciową”. Są to kwestie obecnie rozpatrywane przez Sąd Najwyższy.

 

- To, jak zajmowaliśmy się przestępstwami z nienawiści wcześniej polegało na tym, że mieliśmy stanowisko w naszej administracji - zarówno w Departamencie Sprawiedliwości, jak i w Departamencie Bezpieczeństwa Wewnętrznego - wskazujące na potrzebę czuwania nad grupami, o których wiemy, że są podobne do organizacji terrorystycznych, by móc je monitorować, bez naruszania ich praw do Pierwszej Poprawki. Chodziło o to, by można je było śledzić, sprawdzać, co robią i reagować na pojawiające się zagrożenia – mówił Biden.

 

Były wiceprezydent za rządów Baracka Obamy, powtarzał argumenty SPLC, które demonizuje konserwatywne organizacje chrześcijańskie, takie jak Alliance Defending Freedom (skupia prawników, wygrała wiele spraw w Sądzie Najwyższym), D. James Kennedy Ministries oraz Family Research Council (członek SPLC dokonał zamachu w jej siedzibie).

 

SPLC poprzez swoje działania doprowadziła do utraty dostępu do kart kredytowych niektórych przedstawicieli organizacji konserwatywnych. Zablokowała także ich starania o fundusze za pośrednictwem stron takich jak: GoFundMe i Eventbrite itp.

 

W marcu SPLC wstrząsnął skandal na najwyższym szczeblu władzy w związku z molestowaniem seksualnym i dyskryminacją rasową. Organizacja ma wytoczonych setki spraw o zniesławienie, które przegrywa.  

 

 

Źródło: pjmedia.com.,

AS


DATA: 2019-10-11 22:24
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

,,Demokracja bez wartości przeradza się w jawny lub ukryty totalitaryzm''.Pamiętamy jeszcze papieża?
9 miesięcy temu / panda
 
Do czego to prowadzi połączenie protestantyzmu z talmudyzmem ?!
9 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
Najważniejsze wybory dla świata odbędą się w 2020 roku w USA. Czy Amerykanie wybiorą ponownie Trumpa i obronią wolność? Oto jest pytanie.
9 miesięcy temu / Gość
 
Wolność słowa po amerykańsku.
9 miesięcy temu / sp
 
SPLC to organizacja skupiająca żydowskich prawników i aktywistów
9 miesięcy temu / Pmp
 
w usa nazywaja go creepy biden. na internecie jest mnostwo filmikow z jego oblesnym zachowaniem. jak wącha włosy dziewczynce, caluje w rozne czesci ciala dyskutowali to nawet na foxnews.
9 miesięcy temu / Stułbia
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.