DZIŚ JEST:   19   LIPCA   2019 r.

Św. Symmacha, papieża
Św. Jana Plessingtona
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


To tylko jeden z elementów został usunięty, który nie wnosi nic do występu dziewczyn. One i tak będą na żywo śpiewać, także trzymajmy kciuki żeby wszystko się udało. A szukanie winnych jest zupełnie bez sensu, tak samo jak w wytwórni się bez sensu oberwało
3 miesiące temu / majka
 
Dadino- jestem dokładnie tego samego zdania, w ogole... jakas afera sie z tego wszystkiego zrobiła, mysle ze zupelnie niepotrzebnie
4 miesiące temu / kaszmirowa
 
Tak czytam i tylko jedna rzecz mi wpada - wydawca to jedno, a producent teledysku drugie. Wytwórnia nawet nie ma wpływu na ten teledysk, a z drugiej strony producent teledysku też robi po prostu to co im regulamin narzuca
4 miesiące temu / Dadino
 
Wycofać Tulję skoro przeszkadza im krzyź to niech się bawią bez nas.
4 miesiące temu / Nik
 
Trzymając się ściśle regulaminu Eurokiczu, logo tegorocznego konkursu ora flaga kraju-gospodarza też powinny być zakazane, ponieważ pokazują one "symbol religijny"!
4 miesiące temu / Bociek
 
Skoro Maruv się wycofała. Tulia też powinna.
4 miesiące temu / mysz.1974
 
Opuśćmy tą pseudo artystyczną imprezę.Nie wstydźmy się krzyża!
4 miesiące temu / 2mek
 
po sukcesie tej dziewczynki wszyscy staną na głowie i zgodzą się na wszystkie, nawet najbardziej upokarzające warunki - fb zablokował komentowanie
4 miesiące temu / kw
 
@odszkodowania Eurowizja to nie jest twór UE.
4 miesiące temu / trooper
 
Po co nam ta byle jaka Eurowizja???? Zerowy poziom artystyczny. Promocja lewactwa i zboczeństwa nie przeszkadza organizatorom. Krzyż jest symbolem miłości Chrystusa i Zwycięstwa nad grzechem i dlatego kłuje ich w oczy. Króluj nam Chryste.
4 miesiące temu / ann
 
Kurski powinien natychmiast zrezygnować z udziału Polski w konkursie i ogłosić powody całemu światu. To wspaniała okazja by zaświadczyć o wolności , o której UE usiłuje nas pouczać.
4 miesiące temu / LN
 
Opuścić ten głupkowaty konkurs eurowizji. Bronić Krzyża, stanąc w Jego obronie, rezygnując z udziału w tym zlewaczałym już konkursie.
4 miesiące temu / Adrian
 
A okultyzm i zboczenia mogą promować ... co za głupie lewackie myślenie !
4 miesiące temu / Jarek
 
Były symbole syjonizmu, czyli gwiazda Dawida, tęcze homoseksualne, półksiężyce na flagach, Conchita Kiełbasa, Dana International czyli chłopy przebrane za baby itd.
4 miesiące temu / Adam
 
Pamiętam że były kiedyś symbole hinduistyczne.
4 miesiące temu / Monarchista
 
Od lat tego chłamu nie oglądam. Jest tyle ciekawszych treści, choćby w Internecie.
4 miesiące temu / Grze
 
Uważam, że Polska powinna zareagować na lewacki regulamin i wycofać się z tego festiwalu.
4 miesiące temu / WIN
 
Niech te panie wystąpią nago,wtedy unia będzie ich popierała ,takie są idiotyczne standarty,olać to całkiem nie brać w tym udziału
4 miesiące temu / Jon
 
Pierwsi chrześcijanie gotowi byli umrzeć za wiarę. Jeśli do wzięcia udziału w jakimś konkursie trzeba zaprzeć się krzyża i uczestnicy się na to zgadzają, to nasza - Polaków - wiara wygląda bardzo blado. Tak, moja też. Zamiast Tel Awiwu, zwróćmy się w stronę Gietrzwałdu. Stamtąd przyszedł Głos, o którym tak niewielu dzisiaj wie...
4 miesiące temu / Dante
 
A od nastepnego sezonu regulamin ten bedzie obowiązywał na skoczniach narciarskich.
4 miesiące temu / reno
 
@sp - smutne ale prawdziwe
4 miesiące temu / tamiko
 
Z tego co wiem, bo tych imprez nie oglądam z zasady, to ileś tam lat temu 1e miejsce dano grupie z Finlandii za iście satanistyczny show! I to nie obrażało nikogo?! A stać to się musi aby na wierzch wyszły zamysły wielu!!! Taki jakiś krzyż przydrożny a jaka Moc! To musimy widzieć, a nie to co nam łopatami do łbów wprasowują - wciąż bezskutecznie i oby padli na ryje parchate z tej ciężkiej harówy . . .
4 miesiące temu / Andrzej BR
 
Śmiech na sali. UE prostuje banany, a ślimaka uznaje za rybę - wyłącznie na potrzeby "elyt". Tak też stało się z Eurowizją, która do krajów Europy zalicza Izrael i Australię - paranoja !!!!
4 miesiące temu / odszkodowania
 
@Dx2ta: O widzę zwolennik ściemniania i "fraternity" Deklaracja o braterstwie. My nie zajmujemy się np. półksiężycem. Zapewne muzułmanie sami by się zatroszczyli o wyrażenie dezaprobaty z właściwym sobie wdziękiem.
4 miesiące temu / ma
 
Demony się budzą gdy rozum śpi. Święty Jan Paweł II nauczał ,,Umiłowani bracia i siostry, nie wstydźcie się krzyża. Starajcie się na co dzień podejmować krzyż i odpowiadać na miłość Chrystusa. Brońcie krzyża, nie pozwólcie, aby Imię Boże było obrażane w waszych sercach, w życiu społecznym czy rodzinnym" Zespół Tulia stoi przed wyzwaniem: albo idąc za światem wystąpi w Eurowizji, albo idąc za nauczaniem Namiestnika chrystusowego na ziemi odstąpi z ,,rabanem" od udziału w dyskryminującym ich konkursie. Ewangelia; ,,Odwagi. Nie lękajcie się"
4 miesiące temu / Airam
 
Analogiczne pytanie, czy gdyby w podobnym konkursie ocenzurowano półksiężyc, gwiazdę dawida, ying-yang czy inny symbol to też byście tak protestowali?
4 miesiące temu / Dx2ta
 
Myślę, że zespół osiągnie znacznie większy sukces moralny i propagandowy kiedy zrezygnuje w imię protestu z udziału w tym zlewaczalym antykonkursie.
4 miesiące temu / Spostrzegawczy
 
No chyba żeby szli z tęczową flagą. Wtedy jak najbardziej.
4 miesiące temu / Mirrro
 
Haha wniescie protest do władz Izraela????
4 miesiące temu / M&m's
 
Zamiast krzyża mogli wstawić latarnię i zwycięstwo w konkursie pewne.
4 miesiące temu / ma
 
A jak facet zrobil sie na kobiete i promowal sila rzeczy gender to wszystko bylo ok?! Jawna dyskryminacja i niekonsekwencja, stawianie pewnych grup ponad regulami, ponad prawem. Nie mozna tego zaskarzyc?
4 miesiące temu / Rozczarowana
 
Co tu dużo mówić - nie powinniśmy więcej startować w tym konkursie.
4 miesiące temu / Homeomorfismus
 
do sp- w sam punkt, wtedy jest to oczywiście sztuka
4 miesiące temu / marcin
 
Zło chętnie karmi głupotę - to jest fantastyczne narzędzie dla zła. Dlatego Kościół ustanowiony przez Chrystusa musi wypełniać misję nauczycielską, to jest zasadniczy cel Kościoła Powszechnego ? zaraz po głoszeniu Dobrej Nowiny i udzielaniu Sakramentów. A tego właśnie ostatnio dramatycznie zabrakło. Straszny czas zaczął się praktycznie natychmiast po śmierci Jana Pawła II. Jakby puściły jakieś potężne hamulce. Trzeba się modlić i porządnie żyć. Nic więcej pojedynczy człowiek nie może zrobić, chyba że jest lewakiem albo innym postępowcem.
4 miesiące temu / PM
 
Takich pozornych absurdów jest niestety więcej, Ludzie stracili zdolność do myślenia i wyciągania logicznych wniosków wynikających z otaczającej rzeczywistości. Nie mówiąc już o tak podstawowej kwestii jak proste odróżnianie dobra od zła. Z jednej strony organizuje się konkursy tańca dla inwalidów na wózkach i wizyty w muzeum malarstwa dla niewidomych i dobrze, a z drugiej dopuszcza eutanazję dzieci spowodowaną chwilowym wahaniem nastroju czyli niewielkim smuteczkiem. Buduje się niezwykle kosztowne podjazdy do wszelkich państwowych instytucji, z których raz na dziesięć lat korzysta jakiś inwalida i dobrze a jednocześnie dopuszcza zabicie dziecka dotkniętego niewielką nawet i w dodatku hipotetyczną tylko wadą rozwojową. Kornik ma większe prawa niż nienarodzone dzieci z wadą genetyczną, gdyż o jego losach decyduje przyroda, a nie lekarz czy sąd.
4 miesiące temu / 123
 
Cały czas Polska jest atakowana przez unie,że wolność słowa,demokracja,jest tu zagrożona.A tu Krzyż konkursowi unijnemu się nie podoba.Więc gdzie jest zagrożone prawo do wolności wypowiedzi,demokracji?W Polsce czy tam?U nas każdą bzdurę każdy może głosić jak np.pan M.o którym na portalu pch jest napisane,a tam przeszkadza odwieczny symbol chrześcijaństwa.Przecież to konkurs europejski,a miejsce organizacji jest zupełnie przypadkowe.Czy gwiazda by przeszła?Jestem za tym by Tulia z wielkim hukiem zrezygnowała z występu.Niech panie nie dają sobą manipulować,bo im się niedługo kariera skończy dlatego,że w strojach ludowych polskich występują.Tam kariery nie zrobią z racji nacjonalizmu,który swoimi pięknymi kieckami głoszą.U nas mogą daleko zajść.życzę odwagi i powodzenia!
4 miesiące temu / ładnie,ładnie
 
Na tym polega przecieź "wolność artystyczna", że krzyż można pokazywać tylko sprofanowany.
4 miesiące temu / sp
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.