Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   02   KWIETNIA   2020 r.

Św. Franciszka z Pauli
Św. Marii Egipcjanki
 
 
 
 

„Sprawa” abp. Jana Pawła Lengi. ZOBACZ RAPORT PCh24


Odtwórz w YouTube
 

Wywiad udzielony przez abp. Jana Pawła Lengę wywołał ogromne poruszenie zarówno wśród duchownych jak i świeckich. Rzecznik KEP wydał specjalny komunikat, w którym dano do zrozumienia, że polscy hierarchowie odcinają się od słów abp. Lengi. Dlaczego? Jacek Ożóg zaprasza na Raport PCh24.


DATA: 2020-02-01 10:29:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Pamiątką "wielowiekowego pokojowego współżycia" krakowian z muzułmanami jest odgrywany codziennie hejnał mariacki.
2 miesiące temu / Wojtek
 
Czytałem dwie książki ks.bo.Lengi. To są bardzo mądre wypowiedzi zgodnie z nauką Pana Jezusa. Ks.biskup odważnie głosi prawdziwą Ewangelię. Takich kapłanów nam potrzeba. Ktoś kto krytykuje go i usiłuje go obrażać nie jest dla mnie wierzącym człowiekiem
2 miesiące temu / Adam
 
Rzeczywiście, pomyliłem osobę kard. Gerharda Millera z abp. Athanasiusem Schneiderem. Duch, który neguje boskość Chrystusa od złego pochodzi i podążanie za nim nie da dobrych owoców.
2 miesiące temu / M
 
Nie rozumiem, dlaczego atakujesz M. Co do kardynała, być może pomylił go z biskupem Schneiderem, co nie ma wielkiego znaczenia, bo obaj stoją po stronie prawdy, podobnie jak abp Lenga. Natomiast jeśli chodzi o stosunek mahometan do Jezusa, powszechnie wiadomo, że uznają go za proroka, ale nie Boga i wierzą w to, o czym napisał M, jaki jest więc powód, że nazywasz go fałszywym prorokiem? To że nie możesz czegoś znaleźć, nie oznacza, że to nie istnieje. Tym bardziej, iż Koran w całości nigdy nie został przetłumaczony na języki europejskie, a tłumaczenie dziewiętnastowieczne jest okrojone, złagodzone.
2 miesiące temu / L
 
Marek Jakubiak uwaza, ze jezeli on jest byznesmenem to Bosak powinien byc taki sam jak on jest. Widac, ze zazdrosc Jakubiaka sypie na Bosaka. Bosak jako prezydent bedzie najmadrzejsza glowa panstwa Polskiego I duzo ladniejsza glowa od Marka siwej glowki. Gdyby zafundowal swoje piwko, to by sie posluchalo jego narracji, czesto bez racji.Jakubiak ma glowe do robienia piwa, bo od piwa glowa sie kiwa. Bosak ma glowe do rzadzenia Ojczyzna. Zazdrosc to wielki grzech kochani, ktory prowadzi do zguby ogolnopolskiej. Szkoda, ze Marek w swoim podeszlym wieku jeszcze nie wie co to znaczy lubiec I kochac.Widac, ze nie zna rozumowania obcych jezykow. Krzysiu to brylant, swiecacy diamond Polakow. Prawdopodobnie Duda chce sobie przetrnsfuzjowac polska krew przed wyborami, a po wyborach ja wytransfuzuje!
2 miesiące temu / Olek
 
Kardynał Gerhard Ludwig Müller nigdy nie posługiwał w Kazachstanie.Nigdy też nie był w Kazachstanie.W związku z tym nie posługiwał razem z Abp Lenga.Nie jest do końca pewne czy tych dwóch dostojników kościelnych kiedykolwiek się spotkało.Nigdzie nie mogłem znaleźć dowodów objawień Machometa i relacji z przebiegu spotkania ducha z Mahometem.Nigdzie niema dokumentów potwierdzających że duch przedstawił mu swoją wersję histori Jezusa Chrystusa.Jeśli te rewelacje znalazłeś na youtube to bądz tak miły i nie głoś ich publicznie fałszywy proroku.Decyzje Episkopatu Polski są wiążące i nikt niema prawa ich podważać.W związku z tym decyzje w sprawie Abp Lenga czy ks Piotr Natanek Doktora nauk teologicznych z nałożoną karą suspensy w 2010 za prośbę o uznanie Jezusa za Króla Polski, nawrócenia się i uznania nadrzędności ?Prawa Bożego? nad prawem publicznym pozostają w mocy.Jedyne co możemy to modlić się i prosić Pana Boga o ich odwołanie.
2 miesiące temu / Waldemar
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 133 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.