DZIŚ JEST:   25   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

XXX Niedziela zwykła
Św. Antoniego od św. Anny Galvao
Św. Amona z Toul
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Takich sportowców co ubierają takie koszulki wygwizduję
ponad 1 rok temu / Zolant
 
Takie czasy. Za sztandar na trybunach "White power" jest kara dla klubu. Na paru transmisjach meczowych widziałem na bannerach reklamowych napis "black power" reklama napoju i to już nie jest rasistowskie. Tęcza jest fajna, bo jest kolorowa jak kredki Bambino.
ponad 1 rok temu / Boels
 
@stasiu : cross country to są sami twardziele!!!, o koniach, znaczy się :, w tv mało bo ten CROSS-KRZYŻ wielu w coś uwiera, w to coś mające kontakt z kulbaką
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
Czy badano jakie organizacje i jaka narodowość % promuje te dewiacvje by zdemoralizować i akceptować dewiacje? Dla obniżenia ludności świata? Inne metody od czasu Maltusa??/
ponad 1 rok temu / MUS
 
Nawet gdyby zawodnicy się z tym zgadzali, nawet gdyby to popierali, nawet gdyby CHCIELI promować takie symbole to NADAL są to symbole polityczne i NADAL jest to łamanie regulaminu!! Opinia zawodników a nawet opinia całego klubu jest nieistotna! Łamią regulamin i FIFA powinna nałożyć na nich kary!
ponad 1 rok temu / ..
 
Ohydne, jak widzę tą tęczę to robi mi sie nie dobrze fuujj
ponad 1 rok temu / G
 
Niech sobie te flagi wszyją między nogi. Słuszne uwagi ale w dzisiejszym tęczowym terroryzmie który opanował wiat to rzucanie grochem o ścianę. Ci ludzie zarażeni są wirusem LGBT na kształt wirusów CJD, ASFV, czy ND, z tą różnicą że nikt z tym wirusem nie walczył. Pozwolono na pandemię tak samo jak pozwolono na HIV, tyle że przeciw temu wirusowi szuka się leku, a przecież jest on szczepem wirusa LGBT którego nikt nie leczy. Należało zwalczyć wirus matkę LGBT, a na szczepy typy HIV czy AIDS znalazłoby się lekarstwo. Teraz mamy co mamy.
ponad 1 rok temu / banita
 
Telewizja powinna emitować dużo więcej relacji z zawodów w sportach konnych. W nich nigdy nie było podziału wg. płci. Ani wśród jeżdźców, ani wśród koni.
ponad 1 rok temu / stasiu
 
Ale to LGBT na stadionach to jest miazga. Przegięcie.
ponad 1 rok temu / oloa
 
Homototalitryzm w ofensywie, także w Polsce - Trzaskowski, Jaśkiewicz, Adamowicz, no i... "Wiosna" przede wszystkim. A PIS śpi, nie robi nic, aby temu przeciwdziałać. Pasterze Kościoła świętego milczą, śpią. Kiedyś będą musieli zdać sprawę z troski o swoją owczarnię... Panoszeniu się zboczeńców trzeba postawić tamę, przywrócić penalizację sodomii.
ponad 1 rok temu / Ryszard Kubaszk
 
: a po co te wszystkie sporty w tv? Mecze, skakanie na nartach i różne takie. Powinno być tylko wielopciowe pływanie synchroniczne, baleciki sportowe i integracyjne skakanie w workach z klifu do wody.
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
Kiedyś noszono opaski ze swastyką. Historia lubi się powtarzać. Brrrr.
ponad 1 rok temu / Janusz
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.