Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   LIPCA   2018 r.

NMP Szkaplerznej z Góry Karmel
Św. Marii Magdaleny Postel
 
 
 
 

„Spójrzcie na słońce”. Wielki cud na fatimskim niebie!


Ten cud zapowiedziała Matka Boża. 100 lat temu na oczach tysięcy osób, wierzących i niewierzących,  słońce zawirowało wokół własnej osi. Jego blask nie oślepiał, mimo, że świeciło intensywniej niż zwykle... Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz fragment filmu „Fatima. Orędzie wciąż aktualne”.


DATA: 2017-10-13 10:20:00
AUTOR: ZOBACZ FRAGMENT FILMU „FATIMA. ORĘDZIE WCIĄŻ AKTUALNE”
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Gdzie mozna obejrzec caly film?
9 miesięcy temu / Weronika
 
Są zdjęcia tłumów a czy słyszał ktoś o zdjęciach samego cudu, lub choćby próbach sfotografowania go? Np. że próbowano, ale zdjęcia nie wyszły, czy coś w tym stylu... A może jakieś wyszło...?
9 miesięcy temu / Bolek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 74 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.