Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   27   LISTOPADA   2020 r.

NMP Cudownego Medalika
Św. Wirgiliusza, biskupa
Św. Józefa Pignatellego
 
 
 
 

Śpieszmy się kochać Eucharystię, tak szybko przychodzą pandemie || JA KATOLIK


Odtwórz w YouTube
 

Na program JA KATOLIK zaprasza Krystian Kratiuk. 


DATA: 2020-10-19 07:23:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Dlaczego w ostatnich latach ciągle słychać słowo Eucharystia, a nie Msza święta?
1 miesiąc temu / ola
 
CEŃMY SOBIE SZCEGÓLNIE DAR EUCHARYSTII W TYCH TRUDNYCH CZASACH,BO NIEWIADOMO JAK DŁUGO W OGÓLE BĘDZIE DOSTĘPNA...ZABIORĄ NAM PANA MŁODEGO I WTEDY DOPIERO ZACZNIEMY JĘCZEĆ...
1 miesiąc temu / REBELIAN
 
Panie Krystianie, serdeczne Bóg zapłać. Robi Pan wspaniałą robotę i dziękuję Panu za dzielenie się żywą wiarą. Z Panem Bogiem.
1 miesiąc temu / Dariusz
 
DEON - i wszystko jasne
1 miesiąc temu / maria
 
Ave Maria! I zgadzam się i dziękuję za napomnienia, że nie wolno obrażać niewybrednymi słowami kapłanów, nawet tych błądzących, raczej się za nich modlić i pokutować, tak jak prosiła Matka Boża w Fatimie.
1 miesiąc temu / ewcia
 
Ave Maria! Dziękujemy z mężem za te piękne wydanie programu, tak ważne w treści. Panie Krystianie, Pan tymi słowami rozpalił jeszcze większą miłość do Eucharystii w naszych sercach, Pan jest narzędziem w rękach Boga, niech Pan nadal o tym wszystkim nam katolikom przypomina.
1 miesiąc temu / ewcia
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 119 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.