DZIŚ JEST:   06   LIPCA   2020 r.

Św. Marii Goretti, męczennicy
Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
 
 
 
 

Specjalista od muzułmańskiej migracji: Niemcy nie czują się już bezpiecznie w swoim kraju

Specjalista od muzułmańskiej migracji: Niemcy nie czują się już bezpiecznie w swoim kraju
fot. You Tube / LIBS TV

Polityka imigracyjna naszego zachodniego sąsiada doprowadziła do tego, że – jak podają ostatnie badania opinii publicznej - 50 proc. Niemców nie czuje się bezpiecznie. Do takiego wniosku doszedł dr Sławomir Ozdyk, zamieszkały w Niemczech ekspert od muzułmańskiej migracji.

 

W rozmowie z Witoldem Gadowskim, dr Ozdyk przekonywał, że niepokój budzi nie tylko polityka migracyjna Niemiec. W zdumienie wprawia sposób w jaki rząd niemiecki próbuje zintegrować muzułmańskich przybyszów z resztą społeczeństwa. Do szkół zostanie wprowadzony nowy przedmiot, mający ukazać jakie wartości wyznają Europejczycy.

 

- CDU postanowiło temu jakoś zapobiegać i w szkołach niemieckich dla imigrantów wprowadzony zostanie nowy program, który nazywać się będzie „Nauczanie o wartościach”. Chodzi o to aby nowych uczniów nauczać jakież to wartości panują w Europie, w Niemczech i poszczególnych krajach europejskich. Niestety, troszeczkę różniących się od wartości , które ci uczniowie do tych szkół wnoszą – wskazał na antenie radia Wnet.

 

Dr Ozdyk przytoczył także garść statystyk. Według najnowszych badań, 50 proc. Niemców nie czuje się bezpiecznie w swoim kraju. Największy odsetek osób odczuwających zagrożenie mieszka w dużych miastach takich jak Berlin, Brema, Hamburg, co nie dziwi, gdyż to właśnie w dużych miastach rozlokowane są największe skupiska islamskich imigrantów.

 

W 2017 r. badania dla miasta Brema wykazały, że najczęściej nadawanym imieniem noworodkom jest „Muhammad”.

 

Dr Ozdyk ironicznie zaznaczył, że Niemcy powoli zaczynają się denerwować. Szczególnie widać to na portalach internetowych i w mediach społecznościowych. Obywatele naszego zachodniego sąsiada dochodzą do wniosku, że imigrantom przysługuje już więcej przywilejów niż nim samym.

 

- Ostatnio mieliśmy przykład, że  miejsce w którym spotkali się emeryci zostało zamienione na miejsce bezpieczeństwa dla muzułmańskich kobiet, aby tam nie były nagabywane. To oczywiście nie spodobało się niemieckim emerytom, ale cóż, niemiecki emeryt ma coraz mniej do powiedzenia – kto się więc będzie przejmował jego opiniami? – konkludował Sławomir Ozdyk.

 

 

Źródło: YouTube / Radio WNET                                     

PR   

   

Zobacz także:

 

Polonia Christiana 47. Imigranci - piąta kolumna kalifatu

 

Polonia Christiana 47. Imigranci piąta kolumna kalifatu

 

Polonia Christiana 18. Wojny demograficzne

 

Polobia Christiana 18


DATA: 2018-07-19 13:21
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Naiwniaku wierzący w banki i przemysł, gdy muzułmanie przejmą w Niemczech władzę, twoja wiara pryśnie jak bańka mydlana :)
ponad 2 lata temu / do puchacz
 
Jeśli Niemcy przestaną istnieć, to zastąpi ich naród jeszcze gorszy, niż oni. I ten nowy naród będzie naszym sąsiadem... Więc nie wiadomo, czy dobrze, że Niemcy przestaną istnieć.
ponad 2 lata temu / p
 
Dodam jeszcze kilka słów.Otóż moim zdaniem cała ta polityka przyjmowania muzułmanów do Europy jest planem realizowanym przez żydomasonerię który ma doprowadzić do zniszczenia Europy. Że dojdzie do wojny z muzułmanami to prawdopodobne ale bardziej pewne jest że wprowadzając szariat muzułmanie będą stopniowo wprowadzać niewolnictwo zwłaszcza seksualne. Dlatego jestem zatrwożony tym stanem rzeczy bowiem wyobrażam sobie cierpienia kobiet , dziewczynek, dzieci rdzennych Europejczyków .Co ich czeka.Dlatego drażnią mnie "katolicypolscy" pobożnych udający którzy wręcz cieszą sie z niesczęścia np.Niemców.Jakby nie zważali nawet że w samych Niemczech mieszka i pracuje dużo Polaków.A poza tym skoro jesteśmy narodem pobożnych to powinniśmy wspierać modlitwą Europejczyków, wypraszać łaski miłosierdzia i pomocy dla nich.Dla całej Europy a nie kisić się w samozadowoleniu.Islam nie uwzględnia li nie odróżnia "niewiernego" chodzącego do kościoła czy nie praktykującego.
ponad 2 lata temu / lolas
 
naród niemiecki nie przestanie istnieć bo ma banki i przemysł, a od tego zależy poziom życia Europy. Zrozumcie, że jakaś tam Polska albo Węgry, to nie są Niemcy
ponad 2 lata temu / puchacz
 
Ja też czuję się coraz mniej bezpiecznie mimo że mieszkam w Polsce. Coraz więcej kolorowych i Ukraińców na ulicach. Rząd mówi że nie przyjmuje ''uchodźców'' a tym czasem coraz bardziej ''ubogacone'' różnym elementem jest moje miasto. Nie brakuje brodatych amatorów bydła kopytnego. Coś tu nie gra !
ponad 2 lata temu / DUEUS VULT
 
może to i dobrze, naród niemiecki przestanie istnieć !
ponad 2 lata temu / Módlmy się za Polaków i Polskę
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.