DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2019 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

Soros sypnął groszem! Lewacki finansista wsparł postępową fundację olbrzymią kwotą

Soros sypnął groszem! Lewacki finansista wsparł postępową fundację olbrzymią kwotą
George Soros. fot.:commons.wikimedia.org(Johnleemk)

Open Society Foundations stała się trzecią najbogatszą na świecie fundacją charytatywną. Wszystko za sprawą olbrzymiego przelewu na jej konto, jakiego z prywatnych pieniędzy dokonał George Soros – wynika z doniesień „Wall Street Journal”.

 

Fundacja założona przez pochodzącego z Węgier amerykańskiego finansistę żydowskiego pochodzenia została przez niego wsparta kwotą blisko 18 miliardów dolarów (64,5 mld zł). Majątek Sorosa szacowany jest na około 23 miliardy dolarów, co oznacza, że na wsparcie, jakiego udzielił Open Society Foundations, wydał aż 80 proc. swojego majątku.

 

Celem Fundacji Społeczeństwa Otwartego jest propagowanie ideologii lewicowo-liberalnej czyli tzw. „praw człowieka”, demokracji, homoseksualizmu, „praw kobiet” (w tym aborcji) i multikulturalizmu osiąganego drogą niekontrolowanej migracji.

 

Niedawno Instytut Ordo Iuris ustalił, że organizacje powiązane z Sorosem stały za finansowaniem proaborcyjnego „Czarnego Protestu” w Polsce w roku 2016.

 

„W finansowanie czarnych protestów bezpośrednio zaangażowany był Global Fund for Women (GFW), organizacja mająca – jak sama podaje – wspierać prawa kobiet na świecie, w praktyce zaangażowana w promowanie dostępu do aborcji. Global Fund for Women jest partnerem i grantobiorcą Open Society Foundations – największej międzynarodowej fundacji George’a Sorosa” – informował Instytut. ZOBACZ WIĘCEJ.

 

 

Źródło: dorzeczy.pl / wprost.pl / „Wall Street Journal”

MWł

 

 


DATA: 2017-10-19 09:04
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A od kiedy to pieniądze śmierdzą ? Dzisiaj jesteśmy pod wpływem chrześcijaństwa ucywilizowanego postępowego SŁUŻĄCEGO CZŁOWIEKOWI i kościołowi.Bierzemy przykład z Ameryki (mega kościołów i protestantów).Niby dlaczego fundacje - szczególnie te kościelne i hołubione przez kościół miałyby rezygnować z pieniędzy nawet jeśli pochodzą ze śmierdzącego źródła. A w ogóle to pieniądze można wyprać w instytucjach kościelnych działających na rzecz postępu i DOBRA CZŁOWIEKA. Można też zamknąć oczy i udawać , że się NIC nie WIE i nie ROZUMIE. Tak najprościej. Ale kto nakarmi na całym świecie biednych ?
ponad 1 rok temu / Iskierka
 
Dziś jest 7 mld ludzi pomimo obowiązku szczepień, a nie z powodu obowiązku szczepień.
ponad 1 rok temu / do ala wilk
 
Od kiedy propagowanie zboczeń i zbrodni jest "postępowe" ?
ponad 1 rok temu / kk1956
 
Opodatkować polski oddział i poddać ścisłej kontroli. Swoją drogą jego majątek pochodzi w głównej mierze z tzw spekulacji czyli ładnie nazwanej kradzieży.
ponad 1 rok temu / One
 
Depopulacja to zniesienie obowiązku szczepień. W dawnych dobrych czasach gdy nie było szczepionek na świecie żyło 2 mld ludzi - dziś 7 mld.
ponad 1 rok temu / ala wilk
 
NEOMALTUZJANIZM to program niszczenia mlodego pokolenia. Dla obniżenia liczby ludności na świecie powinny czarne damy i mocodawca Sorosz dać przykład światu i na oczach największych telewizji pozwolić się publicznie "uśpić"
ponad 1 rok temu / Nikolas
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.