DZIŚ JEST:   12   LIPCA   2020 r.

XV Niedziela zwykła
Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
Św. Jana Gwalberta, opata
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Czy nie powinniśmy sugerować likwidacji wydziałów, których istotą jest podważanie Pisma Świętego? Po co nam biologia, astronomia czy archeologia, skoro produkują one bzdury niezgodne z Najważniejszą Księgą?
8 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Tytuł artykułu jest wielce mylący."Atak na uniwersytety wczoraj...i dziś". Dziś nikt nie przeprowadza ataku na uniwersytety,one już dawno zostały opanowane i spacyfikowane. Po 1989 roku nic nie zrobiono, ażeby uniwersytety wróciły do tego czemu mają służyć. A dzisiaj mamy "efekty" tego zaniechania.Zresztą któż miał to zrobić,jeśli przez trzydzieści lat umowna prawica rządziła tylko za premiera Olszewskiego - pół roku, pamiętny "lewy czerwcowy" - gdy prezydentem był agent Bolek, oraz w latach od jesieni 2015 do jesieni 2019 roku.Przez te lata agentura i lewicowi wykładowcy akademiccy wychowali swoich następców,takich samych jak ich mentorzy,którzy pójdą za każdym kto im zapewni frukty i odpowiednią pozycję społeczną.Zjednoczona Prawica - trzeba to powiedzieć sobie uczciwie - postawiła na ewolucję nie rewolucję a pan Gowin jest egzemplifikacją tego wyboru.Niestety,opcja rewolucyjna oznaczałaby natychmiastowe "zdmuchnięcie" śmiałków przez lewicę w Brukseli i Targowicę.
8 miesięcy temu / Druh Ryszard
 
Niemcy wycięli elitę intelektualną z naszych uniwersytetów i szkół wyższych, Rosjanie wprowadzili UBekow do tych szkół udających elitę, a p. Gowin Jarosław chce na tych uczelniach, bronić gender za wszelką cenę. Jarosław Gowin, praktycznie nic nie wiadomo o tym polityku, o jego pochodzeniu. Z jakiegoś powodu chce się położyć Rejtanem, broniąc ideologii gender na uczelniach a z drugiej strony padła z jego ust niebezpieczna deklaracja, aby budować polską elitę z Ukraińców. Baaaardzo podejrzany polityk. Takiemu nie należy wierzyć w żadnym wypadku.
8 miesięcy temu / taki 1
 
PM - jeśli dziadkowie żyją to nagrywaj ich relacje póki czas. Bo chcą nam napisać historię od nowa z "polskimi obozami koncentracyjnymi".
8 miesięcy temu / Jot
 
Czy na pewno: NIE MA KTO?! - równie dobrze można oskarżać psa na łańcuchu, że mu sie nie chce pobiegać po lesie z lenistwa!
8 miesięcy temu / AndrzejBR
 
Akcja pozbawiania elity sie powiodła. Niema kto rozpędzić skutecznie lgbt, "wyprosić" z sądownictwa komuchów, zlikwidować wrogich mediów we własnym państwie wĺaśnie - własnym? czy też stworzyć preferencyjne warunki dla swojego kapitału - preferencje były i są dla obcych - to chore. Który rodzic dba bardziej o cudze dzieci? Normalne to?
8 miesięcy temu / Jot
 
"...zaś intelektualistów pochodzenia żydowskiego narodowi socjaliści..." - jacy znowu "narodowi socjaliści"? Byli to po prostu Niemcy i Austriacy. Trzeba pisać wprost. Bo potem mówi się że mordowali jacyś "naziści", a poczciwi Niemcy i Austiacy żyli pod "nazistowską okupacją". Poparcie dla tej zbrodniczej ideologii było w Niemczech i Austii powszechne, podobnie jak mniemanie o wyższości ich germańskiej rasy nad słowianami. Moja babcia i dziadek spędzili na robotach przymusowych prawie 6 lat, i mam relację o postawie "rasy panów" z pierwszej ręki.
8 miesięcy temu / PM
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.