DZIŚ JEST:   30   MAJA   2020 r.

NMP Królowej Apostołów
Św. Joanny d'Arc
Św. Jana Sarkandra
 
 
 
 

Sondaż prezydencki: Komorowski liderem

Sondaż prezydencki: Komorowski liderem
fot. Darwinek / commons.wikimedia.org, licencja cc

Według sondażu TNS Polska, gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższą niedzielę, na Bronisława Komorowskiego zagłosowałoby 33 procent respondentów. Na drugim miejscu znalazł się Jarosław Kaczyński z 14 procentami deklarowanego poparcia.

 

Sondaż zrealizowano na zlecenie Solidarnej Polski w dniach 21-24 czerwca na losowej reprezentatywnej próbie liczącej 961 osób. 21 procent badanych wybrało odpowiedź „trudno powiedzieć”. Wśród osób deklarujących chęć udziału w wyborach i zdecydowanych na kogo oddać głos, Bronisław Komorowski otrzymał 43 procentowe poparcie, Jarosław Kaczyński 18 procent, Zbigniew Ziobro 15 procent, na Janusza Palikota wskazało 9 procent badanych.

 

Ankieterzy zadawali także pytanie o najlepszego kandydata prawicy w wyścigu o fotel prezydencki. 27 procent pytanych wskazało na Zbigniewa Ziobro, 19 procent na Jarosława Kaczyńskiego. 21 procent ankietowanych uważa, że kandydatem prawicy w wyborach prezydenckich powinien zostać ktoś inny.

 

Adam Hofman (PiS) komentując ten sondaż dla „Wiadomości” TVP ocenił wyniki jako „podfałszowane”. Wywołało to ostrą reakcję ze strony Jacka Kurskiego, który zapowiedział, że jeśli poseł PiS nie odwoła tych słów, wytoczy mu pozew o ochronę dóbr osobistych.

 

Źródło: polskatimes.pl

mat


DATA: 2012-07-04 21:49
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Uważam, że Komorowski świetnie sprawuje się jako prezydent. Jest reprezentatywny, nie wpada na dziwaczne pomysły, udaje mu się w miarę odciąć od swojej partii. Nie podoba mi się komentarz Matyldy - to, że ktoś ma odmienne zdanie od Twojego to nie oznacza, że nie myśli. Większość osób jakie znam nie zagłosowało by ani na PO, ani na PiS, a nawet w większości nie wzięłoby w chwili obecnej udziału w wyborach do parlamentu, ale za to zdecydowana większość osób tej grupy stwierdza, że zagłosowałaby na Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich. A więc nie muszą to być sondaże wyssane z palca. Matylda, proszę Cię, szanuj czyjeś zdanie.
ponad 7 lat temu / totton
 
Komorowski??? Liderem ???? Upały jednak ograniczają zdolność myślenia!!!
ponad 7 lat temu / Matylda
 
Wszystkie sondaże, to ściema. Są subiektywne i realizowane na zlecenie, i pod zleceniodawcę. Ślepa uliczka oparta na prawdopodobieństwie. Polsce potrzeba mądrej głowy, a nie polityka z partyjnych układów.
ponad 7 lat temu / Christophoros
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.