DZIŚ JEST:   06   CZERWCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Norberta, biskupa
Bł. Marii Karłowskiej, zakonnicy
 
 
 
 

Sondaż prezydencki: Andrzej Duda wygrywa w pierwszej turze

Sondaż prezydencki: Andrzej Duda wygrywa w pierwszej turze
fot. Jerzy Dudek / FORUM

Jak wynika z sondażu przeprowadzonego przez Social Changes, gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższą niedzielę, zdecydowanie wygrałby Andrzej Duda. Na drugim miejscu znaleźli się ex aequo Małgorzata Kidawa-Błońska oraz Władysław Kosiniak-Kamysz. Za ich plecami z 7 proc. poparciem znalazłby się Szymon Hołownia.

 

57 proc. respondentów wskazało na Andrzeja Dudę – wynika z badania przeprowadzonego przez Social Changes dla wPolityce.pl. Na drugim miejscu, z 11 proc. poparciem znalazła się Małgorzata Kidawa-Błońska oraz Władysław Kosiniak-Kamysz. 7 proc. zadeklarowało chęć poparcia Szymona Hołowni.

 

Według sondażu na 6 proc. wynika może liczyć przedstawiciel Konfederacji, Krzysztof Bosak. Robert Biedroń uzyskał 5 proc., a kolejny kandydat Marek Jakubiak – 1 proc.

 

Na pytanie o chęć udziału w wyborach 37 proc. respondentów odpowiedziało twierdząco. 54 proc. zapowiedziało, że nie zechce uczestniczyć, gdyby wybory miałyby się odbyć w najbliższą niedzielę.

W przypadku możliwości wzięcia udziału w wyborach korespondencyjnych, 65 proc. zagłosowałoby na obecnego prezydenta, na drugim miejscu znalazłby się Szymon Hołownia (10 proc.), a Krzysztof Bosak uzyskałby 7 proc.

 

Źródło: wpolityce.pl
PR

Czytaj także:
DATA: 2020-04-26 15:10
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jak masz szwagra to ci zagra na...dudach.
3 dni temu / Liczyrzepa
 
Demokracja przy obecnym stanie świadomości politycznej Polaków jest zagrożeniem dla istnienia państwa. Żeby uświadomić Polaków co to naprawdę jest polityka, jakie są metody manipulacji politycznej, po co jest państwo, co to jest naród i po co mu państwo potrzeba dziesięcioleci wychowywania i uświadamiania młodych i tylko młodych bo starzy są już straceni dla takiego uświadamiania - wbili sobie do głowy fałszywy obraz polityki i państwa którego nikt i nic nie jest w stanie im wybić z głowy.
1 miesiąc temu / Tom
 
tron gotowy bo renowacja przez mistrzow kielni przeprowadzona
1 miesiąc temu / ZBIGNIEW
 
A ja wierzę, że Bóg może cały naród zaślepić. Patrz Egipcjanie, żydzi... Na koniec czasów ci co źlę czynią będą zabijać myśląc,że służą Bogu. Przykładów jest dużo, które świadczą, że Bóg ma nad wszystkim kontrolę.
1 miesiąc temu / Second
 
Z całym szacunkiem do osoby podpisującej się jako "Second", ale: Bóg nie wypełnia kart do głosowania. Bóg nie liczy głosów. Dostaliśmy od Boga na tyle wolności, że sami tzn. ludzkość ustalamy prawa obowiązujące w poszczególnych krajach. Wybory są jednym z czysto ludzkich praw. Bóg ma wiele innych możliwości, żeby "strącić władców z tronu i wywyższyć pokornych".
1 miesiąc temu / Mariusz
 
Bóg powołuje i strąca z tronu. Będzie taka Jego wola PAD będzie prezydentem.
1 miesiąc temu / Second
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.