DZIŚ JEST:   04   LIPCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Elżbiety Portugalskiej
Bł. Piotra Frassatiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dla mnie ciekawe jest to ze niemalze kazdego to zgodzi sie posluchac kilku wystapien Bosaka czy przeyslec jego wypowiedzi zmienia zdanie i na niego glosuje. Niestety tylko mala czesc chce myslec reszta jest ideowa i daje soba manipulowac i zadawala sie zloganami promowanymi przez TV PiS czy tV Nieprawda.
5 dni temu / gosc
 
Wzorem dla Konfederacji muszą być postaci zapisane w historii Polski z początku nie XXI, lecz XX wieku. Tamte wzory trzeba przenieść do czasów współczesnych w sposób inteligentny i niezauważalny. Za wami idą ludzie młodzi i odważni, ale ten siwy dziadziuś, który staje w pierwszym szeregu już powinien pójść na polityczną emeryturę. Wybory z waszym udziałem już się skończyły, teraz potrzeba wam więcej spokoju i zimnej krwi.
5 dni temu / Adam
 
Może to i nieźle, ale prawdziwy sukces to by była trzecia pozycja. Moim zdaniem bardzo Konfie zaszkodziły te wyskoki z głosowaniem na Trzaskowskiego, to było całkowicie bezsensowne i wielu wyborców zniechęciło. Ewidentnie krecia robota, i to klasycznie jak w takich zagrywkach niemal tuż przed głosowaniem.
5 dni temu / abc
 
Uważam, że Pan Krzysztof świetnie sobie poradził jako kandydat. Jego przystojny wygląd i używanie łagodniejszej retoryki spowodowała przyciągnięcie znacznej części kobiecego elektoratu oraz osób starszych. Myślę, że Pan Krzysztof sprawdził się bardzo dobrze, i słuszną decyzją było to że elektorzy postawili na niego w prawyborach.
5 dni temu / Konrad
 
Panie Pani Trad... Z jednej strony ma Pani rację. U Cejrowskiego Bosak wypadł bardzo słabo... zgrabnie wypowiedziane pustosłowie u pana Cejrowskiego nie przejdzie... Ale uważam, że i Cejrowski nie miał racji... Pan Cejrowski uważa, iż: 1. polityk musi być najlepiej biznesmenem a czy Jezus Chrystus, zaczynając swoją działalność również był przedsiębiorcą? miał jakiś własny majątek? 2. Pan Cejrowski uważa, ze poslom nie należy płacić... ale przecież "wart robotnik swojej strawy" , "młócącemu wołowi nie zawiązuj pyska"... 3. Pan Cejrowski uważa, że państwo powinno być nastawione na zysk, bogacenie obywateli... ale widać co zostało z bogatych społeczeństw zachodu... Dalej nie chce mi się wymieniać... Bosak wypadł słabo, ale na kogo innego głosować? Duda? Reprezentujący interesy USA i Izraela... Bierny i mierny...
5 dni temu / Tomb
 
W ostatniej chwili zmieniłam swój głos z Bosaka na Dudę mam trochę wyrzutów sumienia. Bałam się, że Trzaskowski może mieć lepszy wynik w starciu z Dudą. Nie może być, by sponsor kochających inaczej będzie miał jeszcze większe pole manewru do budowania Polski "wolnej inaczej". Całym sercem jestem za NARODOWCAMI i KONFEDERACJĄ chciałabym Polski tradycyjnej i patriotycznej. Cieszę się, że głównie młodzież głosowała na Bosaka to znak na przeszłość.
5 dni temu / Marzena
 
Gratuluję Panu Bosakowi, dałem mu swój głos. Ale jego zaplecze to porażka, np Pan Korwin od 30 lat chodzi do TVP i opowiada o tym jak to zna sie na gospodarce. Ile projektów ustaw napisał ? Ani jednego... Żyjemy w chwili gdzie FED stworzył z sufitu 6,5 biliona dolarów i poprzez 3 firmy wykupił pół świata. Poglądy Pana Korwina nic na ten temat nie mówią, bo Pan Korwin ma obraz kapitalizmu sprzed 100 lat. Pan Michalkiewicz co dwa dni pisze o wadach polskiej Konstytucji, a czy napisał własny projekt konstytucji ? Nie, nie napisał . Pan Michalkiewicz co dwa dni pisze o tym jak to Niemcy nas wyzyskują. Właśnie skończyłem oglądać rozmowy na niezależnym niemieckim kanale na YT. Ale Pan Michalkiewicz tego nie ogląda i 99,9 % Polaków też tego nie ogląda i powtarza jakieś niestworzone historie o IV Rzeszy. Nie ma żadnych elit, które mogą nas uchronić przed zagrożeniami dzisiejszego świata. 7,4 % to bardzo dobry wynik, ale co ma się tym ludziom do zaoferowania ?
5 dni temu / Pejot
 
Są dobre owoce pracy Grzegorza Brauna natomiast Bosaka nie znam przez co mógł zdobyć znacznie mniej głosów.
5 dni temu / Grzegorz Braun
 
Pewnie, że chciałoby się więcej procent dla Bosaka, ale to naprawdę dobry wynik i... prognostyk na przyszłość. Tylko politycy Konfederacji muszą wyciagnać wnioski, tzn. że ten merytoryczny,stanowczy ale nienaspastliwy język, ta forma kampanii, i jedność liderów przynajmniej na zewnatrz ;- to jest to, co przyciaga nowych wyborców.Jedna wtopa kampanii to głupia i niepotrzebna wypowiedź Wilka kogo skłania się poprzeć w II turze. Wyglądal kiedyś na inteligentnego...zaszkodził... BRAWO BOSAK!
5 dni temu / X5
 
c.d. Braun ma charyzmę, obok Brauna nie można przejść obojętnie, aż chce się posłuchać co ma do powiedzenia, a Bosak??? mdły jak flaki w oleju, przewidywalny, zero charyzmy, typowy "partyjniak". Ot co!
5 dni temu / Paulus
 
Miny są wynikiem opadającego napięcia. To normalny odruch po takim długotrwałym podwyższonym poziomie adrenaliny. Sama mam łzy w oczach, chociaż nie czuję się rozczarowana. Wręcz przeciwnie. Gdyby media rzetelnie informowały o Konfederacji, gdyby prezentowane były wypowiedzi Krzysztofa Bosaka, to boję się nawet myśleć jaki byłby wynik. Przy takim zamilczaniu i braku finansowania z zewnątrz, jak np w przypadku Hołowni, ten wynik jest rewelacyjny. Teraz chcą budować Kluby Konfederacji i konsekwentnie do przodu. Do wyborów parlamentarnych, gdzie staną się już znaczącą siłą. Jeśli ktoś liczył na jeszcze lepszy wynik, to oznacza, że źle oceniał sytuację. Nie zgadzam się, że Grzegorz Braun byłby lepszym kandydatem. Szczerze go podziwiam i zgadzam się z nim w 100%, słucham wszystkiego co mówi. Jednak on jest zbyt radykalny, używa bardzo zdecydowanych słów, jest bezkompromisowy. Wystarczy posłuchać go na komisjach sejmowych. I karzą go za to odrzucając wszystko co proponuje
5 dni temu / Elżbieta
 
sekcja wszechpolska w redakcji dodaje sobie animuszu..ha ha ha !
5 dni temu / Sceptyk
 
Wynik słaby, ale to nie wina Bosaka tylko wyborców. Niestety jak zwykle zagłosowały za nich media. Szkoda szansy i dobrego kandydata.
5 dni temu / mironek
 
Powrót do przyszłości
5 dni temu / Paweł K.
 
"Z dużej chmury mały deszcz"- niestety. Wynik słaby, strategicznym błędem była kandydatura Bosaka zamiast Brauna. Ot,co!
5 dni temu / Paulus
 
Niestety p. Bosak w wywaidach, szczegolnie u p. Cejrowskiego pokazal, ze jest tylko politykiem. Nie ma znaczenia jaka partia. Jak powiedzial p. Cejrowski potrzebny Polsce jest dobry gospodarz a nie polityk. Dosc politykow u wladzy, potrzebni sa fachowcy, a nie nieroby i karierowicze!
5 dni temu / Trad
 
Mina Korwina mówi wszystko o wyniku!
5 dni temu / Paulus
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.