Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   LIPCA   2018 r.

Św. Brygidy, patronki Europy
 
 
 
 

ZOBACZ VIDEO

Sonda PCh24: czy Polska powinna przyjąć imigrantów?

#IMIGRANCI    #UCHODŹCY    #POLSKA    #SONDA    #DYKTAT    #NACISK    #MIGRANCI    #SONDAŻ    #BRUKSELA    #POLITYCY    #SANKCJE    #UNIA EUROPEJSKA    #POLITYKA    #KRAKÓW    #POLITYKA MIGRACYJNA

Bruksela wywiera coraz większy nacisk na kaje należące do UE, aby zrealizowały ustalenia szczytu migracyjnego z 2015 i przyjęły zadeklarowane wówczas kwoty uchodźców. Czy Rzeczpospolita Polska i jej obywatele są na to gotowi? Czy Polacy chcą przyjąć uchodźców? Kamera PChTV wyruszyła na krakowskie ulice. Zapraszamy do obejrzenia wyników naszej sondy.

 

 

 


DATA: 2017-12-08 14:52:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Wspomagać bezpośrednio w Ojcowiźnie w wszelakiej formie i pośrednio ujawniając przyczyny bezpośrednie i pośrednie "emigracji", której nie było przez wieki.
7 miesięcy temu / Stanislavus
 
NIGDY I ZA ŻADNĄ CENĘ !!!
7 miesięcy temu / GM
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 74 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.