DZIŚ JEST:   28   LUTY   2020 r.

Św. Romana, opata
Św. Hilarego I, papieża
 
 
 
 

„Solidarność” murem za Arcybiskupem. „To było niezwykle ważne i potrzebne świadectwo”

„Solidarność” murem za Arcybiskupem. „To było niezwykle ważne i potrzebne świadectwo”
Piotr Duda. FOT.Lukasz Dejnarowicz/FORUM

Piotr Duda, szef NSZZ „Solidarność” podziękował abp. Markowi Jędraszewskiemu za „odważne i prawdziwe słowa oceniające szerzącą się w naszym Kraju ideologię LGBT+”. Jak ocenił, było to „niezwykle ważne i potrzebne świadectwo”.

 

W liście skierowanym do abp. Marka Jędraszewskiego Piotr Duda, przewodniczący NSZZ „Solidarność” podziękował w imieniu własnym i związkowców „za odważne i prawdziwe słowa oceniające szerzącą się w naszym Kraju ideologię LGBT+”. Jak dodał, było to niezwykle ważne i potrzebne świadectwo, za które spotkało krakowskiego Pasterza mnóstwo ataków nienawiści, oszczerstw i gróźb.

 

„Szczególnie poraża poziom manipulacji i nadinterpretacji niektórych liberalnych mediów. Jednak w tej ważnej i trudnej próbie, może Ksiądz arcybiskup liczyć na nasze wsparcie i pomoc” – zapewnił Duda.

 

Jak dodał, „wściekły atak aktywistów LGBT+ dowodzi, jak trafnych słów Ksiądz Arcybiskup użył. Jak precyzyjnie nazywając tę ideologię neomarksizmem, obnażył jego mechanizm, sposób myślenia i działania”.

 

Szef „S” przypomniał treść laudacji jaka została wygłoszona, kiedy abp Jędraszewski otrzymał tytuł „Człowieka Roku 2017 Tygodnika Solidarność”: „Za wierność ewangelicznej nauce Chrystusa, upominanie się o godność człowieka w życiu społecznym oraz odwagę w wypełnianiu kapłańskiej posługi”. Jak zauważył Piotr Duda, dzisiaj te słowa są jeszcze bardziej aktualne.

 

Źródło: naszdziennik.pl

MA


DATA: 2019-08-16 10:09
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Arcybiskup Jędraszewski ratuje wizerunek polskich kapłanów!
6 miesięcy temu / Jaga
 
Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej stał się tym głównym wizerunkiem Matki Boskiej w Polsce. Jej wizerunek w Częstochowie stał się głównym wizerunkiem, w którym czci się Ją jako Królową Polski. Ten właśnie wizerunek jest szczególnie znieważany, plugawiony przez środowiska sodomickie i innych ludzi z piekła rodem, inspirowanych przez samego szatana, lub ludzi zaprzedanych szatanowi.
6 miesięcy temu / Ryś
 
Laudacja trafiona w punkt. I to nie są czcze słowa. Zostały potwierdzone atakiem na Księdza Arcybiskupa ze strony antykościoła.
6 miesięcy temu / sp
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.