DZIŚ JEST:   16   STYCZNIA   2019 r.

Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Obliczono, że w skali roku przyniesie ona 1,15 mld zł. Ta zobaczymy. Obiecanki cacanki. Jak mówił Petru bogate firmy uciekną do Czech i na Słowację. Niech dają niepełnosprawnym pieniądze. Ale niech zabiorą je sobie z nagród, 100 wiceministrów, gabinetów politycznych, namnożonych na potęgę urzędasów i Misiewiczów. Tam są pieniądze na niepełnosprawnych, a nie dalej ludzi doić. Skoro PiS mówi, że panuje dobrobyt to po co robi daniny solidarnościowe. Powinni przecież mieć te pieniądze skoro jest dobrobyt.
7 miesięcy temu / trooper
 
Komunistyczne pomysły, nowy podatek w cenie benzyny więc pójdzie w górę wszystko, chore pomysły na dopłaty po 25 tys. do aut elektrycznych, kogo złupią na te auta? a teraz podatek i nie tylko od najbogatszych, bo i od innych w składce na Fundusz Pracy, a w kolejce banksterski wariant cypryjski dla całej gawiedzi.
7 miesięcy temu / finka
 
@PK: AMEN.
7 miesięcy temu / wit
 
Albo solidarność, albo przymus. Jedno wyklucza drugie. Jeżeli zabiera się komuś jego własność pod przymusem, to jest to zwyczajna grabież, a nie solidarność.
7 miesięcy temu / Janek
 
Jestem w szoku czytając pod tym artykułem tyle mądrych komentarzy co mnie oczywiście cieszy
7 miesięcy temu / Jan
 
Panu Dworczykowi się ustroje pokićkały.
7 miesięcy temu / kolego
 
"osoby lepiej sytuowane powinny oddawać część swoich dochodów tym mającym gorszą sytuację." - już oddają. Podatki są procentowe, nie kwotowe. PiSocjaliści, ech
7 miesięcy temu / kasai
 
W czasie prosperity się zmniejsza podatki i dotacje socjalne, a PiS robi odwrotnie. To co dopiero zamierzają zrobić gdy przyjdzie kryzys ?!?
7 miesięcy temu / Kazimierz S
 
Kara dla Polaków za bycie bogatym - patologia. Najpierw wygonili biednych z Polski a teraz pozbywają się bogatych Polaków. Kto więc tu zostanie? Obcy. Tak oto Naród Polski został doprowadzony do ruiny i biologicznego wyniszczenia w pół wieku! Okrągłostołowi na szubienicę!
7 miesięcy temu / Jacek
 
Boże, Rządco i Panie narodów... uwolnij nas od nich, od tych którzy gubią nas dla niecnych celów zdobycia władzy. Niech zapanuje nad nami ręka sprawiedliwego władcy, który dojrzy za Twoją łaską rozwiązania prawne i podatkowe sprawdzone, takie jak pogłówne, łanowe i podymne, dostosowane oczywiście do współczesnych realiów. Niech będzie to władca, który zauważy głosujących nogami i możnych, którzy rejestrują się jako rezydenci zagranicą, pozostawiając biednych tubylców, uciekając z Polski jak szczury z tonącego statku. Niech zauważy konkurujące ze sobą państwa i zechce uczynić naszą państwowość atrakcyjną, by Polacy przestali głosować nogami przeciw dotychczasowej podłej, egoistycznej polityce partii. Niech wróci władza do ojca, matki, rola ciał pośredniczących, Kościoła, aby każdy miał wkład według własnych środków w budowę dobra wspólnego. Abyśmy w obliczu potęg światowych nie zostali zdmuchnięci przez koczowników rządzących się szariatem lub zmaterializowane Chi
7 miesięcy temu / PK
 
Nakładanie dodatkowych podatków na bogatych obywateli skutkuje zawsze tym samym czyli wyjazdem i obywateli do takiego kraju gdzie takich dodatkowych danin nie ma a co za tym idzie odpływ żywej gotówki z kraju a co za tym idzie mniej inwestycji a co za tym idzie zubożenie reszty społeczeństwa A ci co zostaną będą tak kombinować żeby tego miliona nie przekroczyć
7 miesięcy temu / IzajaszGB
 
Państwo tubylcze (z całą pewnością NIE-polskie) idzie drogą Wenezueli. Dlatego też dziękuję Panu Bogu za to, że nie mam tu dzieci, nieruchomości i mogę w każdej chwili stąd wyjechać. Chwała Bogu!
7 miesięcy temu / Polak nie bolszewik
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.