DZIŚ JEST:   20   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

XXIX Niedziela zwykła
Św. Jana Kantego
Bł. Jakuba Kerna
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


A ja najbardziej ufam posłowi Winnickiemu, poza tym ma najzdrowsze poglądy. Mam nadzieję, że w przyszłości zostanie naszym prezydentem lub premierem.
7 miesięcy temu / Nadzieja
 
Mądrzy, uczciwi katolicy idą za G. Braunem, a nie za Korwinem czy nawet za KORWiN-em - bo niby w czym KORWiN ma lepszy program od pana Brauna? Po drugie, polemika dotyczy słów "Braun, Korwin, Bosak ... mniejsze zło". Z zestawienia trzech nazwisk, a nie nazw partii/ugrupowań, logicznie wynika że nie chodzi o partię KORWiN, lecz o człowieka Janusza Korwina Mikke. Ale jak ktoś nie potrafi dostrzec tej różnicy i dlatego za wszelką cenę robi innym na głowę, nic go nie powstrzyma. Zamiast zająć się czymś pożytecznym, np. uświadamianiem sobie w końcu błędnych elementów w procesie czytania ze zrozumieniem, będą wyżywać się tutaj. Ech bezmyślności ludzka...
7 miesięcy temu / do agricola
 
Partia KORWIN to nie jest tylko Korwin. Idą za nim również mądrzy, uczciwi ludzie - katolicy, nowe pokolenie. Ale jak się ktoś chce czepiać się detali i za wszelką cenę robić innym na głowę, nic go nie powstrzyma. Zamiast zająć się czymś miłosiernym i pożytecznym np. uświadamianiem randystom ich błędnych elementów w niektórych poglądach, będą wyżywać się tutaj. Ech bezmyślności ludzka...
7 miesięcy temu / do @do agricola
 
Potwierdzasz że w słowach o ślepych durniach napisałeś prawdę... o sobie. Bo nawet nie jesteś w stanie wyrwać się ze schematu "Korwin albo socjalizm, i nic więcej". To przynajmniej przyjmij do wiadomości, że katolicy są przeciwni i złu Korwina, i nie popierają socjalizmu. Grzegorz Braun, Kaja Godek - to jest dobro które popierają katolicy. A dlaczego Korwin to zło? Tak skrótowo. Bo pochwala islamską imigrację, bo jest gotów na koalicję choćby z ludożercami a czyż ludożercami nie są zwolennicy mordowania nienarodzonych dzieci?, bo de facto nie popiera walki z aborcją jest przeciwnikiem ścigania morderców dzieci - tu jest takim samym złem jak PiS, bo bez skrupułów mordowałby ludzi którzy niszczą mienie choć nie zagrażają zdrowiu i życiu innych ludzi, bo popiera poligamię, pornografię i prostytucję, bo chełpi się publicznie ciężkim grzechem cudzołóstwa, bo jest hipokrytą przeciwny dotacjom dla partii, ale dla siebie te dotacje bierze. Tfu!!!!
7 miesięcy temu / do agricola
 
@ do agricola. Uderz w stół itd. A dlaczego niby Korwin to też mniejsze zło? Co, przeraża was myśl, że będziecie musieli zadbać o własne sprawy samodzielnie? Socjalizm tak, wypaczenia nie... to wam się podoba.Tfu!
7 miesięcy temu / agricola
 
Mamy generalnego cenzora - "Gaazet Wyborczą". Donosi, opluwa, skarży do sądu. Wszystkich zastrasza.
7 miesięcy temu / Zbigniew
 
Szczęść Boże wszystkim na Niedzielę Zapustną! Filmy udostępniajmy też na portalach, gdzie nie usuwa się treści, na przykład D-Tube i Peertube. Główna działalność nie powinna być prowadzona na pejsbuku, a na przykład na portalu Minds.com - niech te mniej znane portale będą głównym filarem, a na tych pejsbukach można też umieszczać informacje, ale, niech absolutnie nie będzie tak, że coś się doda na jakiegoś jutuba i koniec. Tak nie wolno robić, kopiujmy dobre filmy i zapisujmy je - nie wolno nam polegać na pejsbukach, niech informacje tam podawane będą też w innym miejscu - proponuję portal Minds.com Króluj nam Chryste w Gdańsku i wszędzie!
7 miesięcy temu / Zapiszmy te naz
 
Internet miał być wrotami do wolności a stał się obozem otoczonym kolczastymi zasiekami. Miał promować wolność a zniewolił, ogłupił i odczłowieczył. Stał się bronią tyranów i totalitaryzmów. Najsmutniejsze jest to że nie potrafimy tworzyć równoległych portali tylko z typową cechą nałogowca brniemy jak na haju wciąż i wciąż do tych którzy nas zabijają, jak ćpuny do heroiny.
7 miesięcy temu / banita
 
To dlaczego p. Braun czy wRealu24 nie maja kanału np na gloria.tv albo innej prawicowej? tylko obrazaja sie na jutuby i nne badziewia?
7 miesięcy temu / mamas
 
do Em. A panimajesz sens cenzury tych wpisów w których nie ma bluźnierstw i wulgarnych opinii?
7 miesięcy temu / wielokrotna ofi
 
@Em. Pana/Pani komentarz, a konkretnie zawarte na jego końcu pytanie "panimajesz" w mojej ocenie łamie regulamin, ponieważ sugeruje że zwraca się Pan/Pani do jakiegoś ruskiego towarzysza czy też innego członka działu internetowej propagandy Władimira Putina. Rozumiem, że dla moderatorów to nic złego - jest zakaz obrażania interlokutorów, no chyba że zostanie to zrobione w sposób "inteligentny" - wtedy jest szansa, że obrażony/zaatakowany nie skapnie się, o co chodzi. Poza tym wspomniała Pan/Pani o "łonetach" i "ynteryjach" - trochę to dziwne, ponieważ te dwa serwisy zawierające "bluźnierstwa i wulgarne opinie" bardzo często służą jako źródła informacji właśnie dla portalu PCh24.pl. Pozdrawiam i błogosławionej niedzieli życzę
7 miesięcy temu / Kit
 
Krawiec kraje, ... Tu też tną. Potrzeba możliwości podawania stron sieciowych. Za duże wymogi co do wpisu.
7 miesięcy temu / Do celu
 
Przecież Korwin to też mniejsze zło. Wyzywasz innych od naiwnych Polaczków i ślepych durniów, a sam taki jesteś.
7 miesięcy temu / do agricola
 
Gdyby to było 65 milionów ...
7 miesięcy temu / M
 
@ Kit Owszem, jest. Bluźnierstwa i wulgarne opinie są dostępne na łonetach i ynteryjach. Panimajesz?
7 miesięcy temu / Em.
 
A czy moderowanie komentarzy na PCh24.pl nie jest formą cenzury?
7 miesięcy temu / Kit
 
No i co naiwne Polaczki? Macie jeszcze mrzonki, że żyjecie w wolnym kraju? Znajomy młody ksiądz, trzydzieści lat temu, krótko uciął euforię "gnojków" z "pokonania" komunizmu: "Komunizm to się dopiero zacznie, zobaczycie". Nie pomylił się. Durniem był ten, kto w te wszystkie dotychczasowe "teatrzyki dla debili" wierzył. W jakim kierunku "To" uderzy wiadomym było po kadencji pierwszego tzw. rządu z "wolnych wyborów". A nawet wcześniej były tego symptomy dość jasno świecące prosto w gały. Ślepe gały! To było DAWNO! Nie szkoda wam życia na złudzenia? Co cztery lata odbywa się chocholi "Taniec Wariatów" nad urnami i co cztery lata zawsze wygrywają "Nasi"- ci co powinni... by was naiwny ludku krótko za pyski trzymać. Idą wybory, bez złudzeń, Braun, Korwin, Bosak a nawet jakby sam Pan Bóg kandydował to nie mają szans bo... to ... zagłosuje na... "mniejsze zło".
7 miesięcy temu / agricola
 
ważniejsze niż lewackie poglądy jest pochodzenie szefów tych dużych spółek. Wszyscy to eskimosi
7 miesięcy temu / Pejot
 
Co jest złego w moim nicku, że cenzor go uciął? I to w komentarzu pod artykułem dotyczącym właśnie cenzury. Bo jak zwykle trafiłem w sedno?
7 miesięcy temu / Popieram Całko
 
Pytanie do Prezydenta A.Dudy: czy mimo napuszonych pańskich mów o suwerenności,obowiązuje już prawo "złośliwego nowotwora" na organizmie Polski pod nazwa Polin?
7 miesięcy temu / wyborca
 
wychodząc z tej zlewaczałej unii moglibyśmy nieco przedłużyć sobie chwile wolności i względnej normalności bo potem i tak nadejdzie czas, kiedy przycisną nas do gleby kolbami karabinów, ale zanim to nastąpi najpierw obłożyliby nas z każdej strony sankcjami. I co z tego, ja dla tych chwil normalności jestem w gotowości znosić materialną biedę, a Wy ?
7 miesięcy temu / tak tylko
 
Jeszcze chwila i z sieci znikać będą już nie tylko prawicowe treści, ale również katolickie. To będzie się działo bardzo szybko. Myślicie, że coś będziemy mogli zdziałać w kwestii zatrzymania tej nagonki lub obrony naszych wartości ? wielki ucisk już stoi w progu próbując wyważyć drzwi razem z futryną
7 miesięcy temu / tak tylko
 
W mojej opinii cenzura to zwyczajne łamanie prawa polskiego, łamanie wolności słowa. Po co daleko szukać przypadków cenzury prawicowej narracji, skoro widać je blisko?
7 miesięcy temu / Popieram Całko
 
Twitter, Youtube, Facebook, Google... to lewackie koncerny, platformy i firmy, które mają za zadanie zlasować mózgi przeciętnych zjadaczy chleba. Lewacka propaganda sączona po kropelce. Od dłuższego czasu zastanawiam się, dlaczego prawica nie korzysta z innych portali? Przecież dostępność ich jest dokładnie taka sama, a cenzura dużo mniejsza.
7 miesięcy temu / szkielet
 
Najprawdopodobniej jest to pokłosie nagonki jaka miała miejsce na łamach lewicowo-liberalnej gazety ?The Australian?, która nazwała Michalkiewicza ?polskim antysemitą?. Powodem takiej oceny było stwierdzenie publicysty, że ?Żydzi chcą okraść Polaków na 65 milionów dolarów?. Wystarczy poczytać inne teksty pana Michalkiewicza, aby się zorientować, że umie dobrze pisać po polsku i faktycznie nie jest antysemitą chińskim.
7 miesięcy temu / Lemur
 
To niech pan Rola napisze do youtube'a gdzie złamał wytyczne. Tak kiedyś zrobił Jerzy Zięba i nic mu nie odpowiedzieli. Widać youtube zatrudnia swoich cenzorów.
7 miesięcy temu / trooper
 
Tak Ewangelicznie zbierać się po dziesięciu, łączyć w setki - by mieć choć szansę obronić siebie i rodzinę przed wszelkim plugastwem! Szkoły nie są państwowe lecz nas - Rodziców - to my je utrzymujemy nie państwo! Samorząd ma wielkie pole do popisu: Nie dla plugastwa! Petycja do podpisania na stronie dakowski.pl, i tekst wytycznych WHO jak zniszczyć Człowieka w imię "wolności" - tu nie ma się już gdzie cofnąć.
7 miesięcy temu / Andrzej BR
 
lewicowy liberalizm to udoskonalony komunizm z czasów jego "świetności". ogłupione społeczeństwa obudzą się za chwilę "z rękę w nocniku". no cóż! głupota społeczna nie ma granic. pozostaje modlić się
7 miesięcy temu / alex
 
Bambuser - live stream. Tam nikt nie blokuje nagrań. Serwery są gdzieś w Chinach czy tego typu krajach. Korzysta z tego Michał Fabisiak - Prezes Stowarzyszenia Dzielny Tata, organizacji, która zrzesza ojców, którym utrudnia się kontakt z dziećmi i zabiera prawo do ich wychowywania.
7 miesięcy temu / Gabriel
 
I jak tu ratowac piękną Polskę dobro nie ma słowa jest niszczone. Jak by najwięcej wiernych odpowiedziało na wezwanie z Fatimy to mielibyśmy piękną przyszłość.
7 miesięcy temu / Gosc
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.