DZIŚ JEST:   23   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Jana Kapistrana
Św. Józefa Bilczewskiego
 
 
 
 

Sodoma i Gomora w Warszawie

Sodoma i Gomora w Warszawie

W sobotnie popołudnie ulicami Warszawy przemaszerowała kolejna tzw. Parada Równości. Pomimo nachalnej propagandy środowisk lewicowych i promocji idei związków partnerskich, manifestujących było mniej niż w poprzednich latach.

 

Parada rozpoczęła się od przemówień organizatora oraz osób, które weszły w skład komitetu honorowego, m.in. Moniki Płatek, Piotra Guziała, Janusza Palikota, Roberta Biedronia, Ryszarda Kalisza oraz Joanny Senyszyn.

 

Szczególnie szokujące były wypowiedzi Moniki Płatek, która stwierdziła, że „obecnie możemy rozróżnić cztery powszechne orientacje seksualne: heteroseksualną, homoseksualną, aseksualną i biseksualną”. Płatek podkreśliła, że żadna z nich nie jest lepsza ani uprzywilejowana, więc „wszyscy niezależnie od orientacji powinni być równo traktowani”. Ten zdarty slogan, powtarzany przy każdym wystąpieniu „postępowców” przyciąga coraz mniej osób, więc organizatorzy i pomysłodawcy dewiacyjnej parady postanowili poszukać wsparcia wśród innych środowisk. Uznający siebie za wykluczonych, oprócz domagania się legalizacji tzw. związków partnerskich, włączyli do swojego programu „troskę” o: wprowadzenie uregulowań prawnych mających ułatwić prawne i medyczne potwierdzenie płci dla osób transseksualnych; wprowadzenie do szkół „rzetelnej, nowoczesnej i neutralnej światopoglądowo edukacji seksualnej oraz otwartości na inność”; rozszerzenie przepisów dotyczących mowy nienawiści o kwestie dotyczące tożsamości płciowej i orientacji seksualnej; a także zaostrzenie przepisów mówiących o prawach zwierząt. „Tęczowi” nieśli transparenty z takimi hasłami jak: „zakazać pedałowania w niedzielę”, „tak dla podręczników bez homofobii”, „homofobia powoduje choroby serca”, „prawa osób LGBT sprawą ruchu pracowniczego” oraz „homofobia szkodzi tobie oraz osobom w twoim otoczeniu”.

 

Prawdopodobnie każdy z punktów, o które szczególnie walczą manifestanci, u przeciętnego człowieka budzi co najmniej zdziwienie i niepokój. Wszak wprowadzenie ww. uregulowań prawnych, w dużej mierze zrujnowałoby porządek i ład w społeczeństwie. Wygląda na to, że postępowcom właśnie o to chodzi. Przecież ich współczesnym ideałem jest człowiek, który nie potrafi określić swojej płci, jest zakolczykowanym biseksualistą i walczy ze wszelkimi przejawami normalności,takimi jak tradycyjna rodzina oraz ochrona dzieci przed deprawacją i demoralizacją.

 

Spadające zainteresowanie paradami homoseksualistów, a także zdecydowany opór społeczeństwa dla idei związków partnerskich spowodował, że środowiska LGBT (łączące wszelkie dewiacje seksualne), postanowiły odrobinę ocieplić i ucywilizować swój wizerunek. Burmistrz Ursynowa Piotr Guział, porównał dzisiejszych homoseksualistów z powstańcami warszawskimi (sic!). Stwierdził, że dzielni powstańcy walczyli o wolność dla Warszawy tak samo, jak dziś dewianci seksualni walczą o wolność od „homofobii”.

 

Organizatorzy wykazali się niebywałą pomysłowością zapraszając jednego z rzekomych „obrońców krzyża”. Mężczyzna zwany Andrzejkiem, w swoim wystąpieniu powiedział, że jest wyborcą Prawa i Sprawiedliwości i był sceptycznie nastawiony do parady, ale kolorowy tłum, który zobaczył zmienił jego nastawienie. Jarosława Kaczyńskiego uznał za swojego wodza, którego „postara się przekonać do zaakceptowania związków partnerskich, gdyż wszyscy homoseksualiści są przyzwoici”. Jak się później okazało „Andrzejek”, naprawdę nazywa się Andrzej Hadaczi jest znanym prowokatorem z Krakowskiego Przedmieścia, który wystąpił w spotach Platformy Obywatelskiej, mających na celu kompromitowanie PiS i szeroko pojętej polskiej prawicy.

Próba ocieplenia wizerunku środowiska dewiantów seksualnych prawdopodobnie się nie powiodła. Parada odbyła się bez zakłóceń i interwencji policji, w związku z tym organizatorzy i uczestnicy nie mogli użalać się przed kamerami nad „homofobicznymi narodowcami”, faszyzmem i brakiem tolerancji.

 

Nie pomogły kolorowe flagi, energiczna muzyka, prowokacje w postaci wystąpienia Andrzeja Hadacza, wsparcie polityków i ogromna propaganda medialna. Dewianci z pod znaku tęczowej flagi nadal pozostali tylko i wyłącznie dewiantami seksualnymi, którzy za wszelką cenę w imię egalitaryzmu, chcą zniszczyć instytucję rodziny i obecny ład moralny. Świadczą o tym wszelkie deprawujące inicjatywy połączone z ideą parady równości, takie jak: spotkanie pt. „Kino lesbijskie z nutą poliamoryczną”, warsztaty z „oswajania transpłciowości”, wybory miss transseksualistów – określane przez organizatorów mianem wydarzenia kulturalnego, czy też konferencje nt. ruchów LGBT. Ciekawostką jest również wygląd zewnętrzny wielu manifestantów biorących udział w tzw. Paradzie równości. Na pewno wiele mówi nam na temat stanu ich duszy.

 


Paweł Ozdoba


DATA: 2013-06-17 08:31
AUTOR: PAWEŁ OZDOBA
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby przedkładać informację zawarte w Biblii, nad aktualną wiedzę medyczną. Plus to połączenie, Chrześcijaństwo i jawna nienawiść do niewinnych ludzi. Przykre.
ponad 7 lat temu / Paweł1988
 
Porównanie promujących dewiacje do Powstańców Warszawskich to strzał w kolano. Powstańcy walczyli za Polskę, dewianci walczą, żeby ich nieuporządkowane życie seksualne było przedmiotem niemal kultu! Powstańcy ryzykowali życiem, dewianci mają pod opieką media, wpływowych polityków i nic im nie grozi poza utratą godności, której się sami wyrzekli.
ponad 7 lat temu / mataleo
 
Grupa zboków, ciekawscy i psychopatyczni politycy chcący zbić na nich kapitał polityczny. Rozpaczliwa próba skupienia na sobie uwagi...
ponad 7 lat temu / Adam K.
 
Moralność sięga dna, albo już jest pod dnem. Mnie żadna Unia Europejska nie zmusi, żebym patrzył przychylnie na miłośników grzebania w esicy.
ponad 7 lat temu / Loco
 
Mysle, ze czesc albo i wieksza czesc z tych ludzi jest nieswiadoma zagrozen. Nie sami homoseksualisci sa zagrozeniem, ale ich ideologie i sposob ich wdrazania.
ponad 7 lat temu / Mg
 
W Biblii jest napisane,kto czyta ten wie,że tak będzie w dniach ostatecznych,przed powtórnym przyjściem Jezusa.Zło będzie się panoszyć w różnych sferach życia.
ponad 7 lat temu / IMMU
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.