DZIŚ JEST:   06   LIPCA   2020 r.

Św. Marii Goretti, męczennicy
Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
 
 
 
 

Śmiertelne żniwa pigułek poronnych. Do tego prowadzi seksedukacja

Śmiertelne żniwa pigułek poronnych. Do tego prowadzi seksedukacja
Fot. Pixabay

Spektakularny dowód na fałsz propagandy lewicy, że permisywna edukacja seksualna to sposób na ograniczenie skali tak zwanej aborcji. Szokujące dane z Wielkiej Brytanii mówią o coraz większej liczbie kobiet i dziewcząt, w tym nastolatek, mających na sumieniu wielokrotne uśmiercenie własnych dzieci.

 

Wielka Brytania to miejsce zarówno super-liberalnej seksedukacji, jak i swobodnego dostępu nawet bardzo młodych osób do antykoncepcji i pigułek wczesnoporonnych (tzw. dzień po). Obydwa destrukcyjne, niszczące społeczeństwo zjawiska są tam na porządku dziennym.

 

Jakie są efekty? Według danych Departamentu Zdrowia Anglii i Walii oraz Narodowej Służby Zdrowia (NHS) Szkocji, w ubiegłym roku aż 718 kobiet poddało się swojej szóstej w życiu aborcji. Sześć spośród tych wielokrotnych dzieciobójczyń było nastolatkami.

 

W tym samym okresie w statystykach zanotowane zostało 140 matek uśmiercających swe nienarodzone potomstwo po raz ósmy. „W ciągu dwóch lat liczba kobiet, które przeprowadziły co najmniej osiem aborcji zwiększyła się o jedną czwartą” – podsumowuje „Rzeczpospolita” w ślad za informacjami Sky News.

 

Nic dziwnego, że obrońcy życia biją na alarm w sprawie polityki, która zezwala na tak instrumentalne traktowanie ludzkich istnień. Do tragicznych skutków przyczyniła się – jak podkreślają – swoboda przepisywania tabletek wczesnoporonnych.

 

- Ta polityka ignoruje dowody wskazujące, że kobiety przeprowadzające aborcję w domu, często bez obecności innych osób, mogą potem borykać się z poważnymi problemami psychicznymi – podkreśla Antonia Tully ze Stowarzyszenia Ochrony Dzieci Nienarodzonych. – To zdrada kobiet i dziewcząt, które potrzebują pomocy, nie aborcji – dodaje obrończyni życia.

 

 

Źródło: rp.pl/Sky News

RoM

 

 

 

 


DATA: 2019-11-20 20:53
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

w Polsce te mielibyśmy 6 nastolatek z których każda miałaby po 6 dzieci za to nie miałaby praw rodzicielskich do żadnego z nich. Prawdopodobnie nie miałaby też żadnego wsparcia w swoim środowisku - skoro dziewczyna przed 18 r.ż. tyle razy jest w ciąży i nikt się tym nie zajął to rodzice są ewidentnie niewydolni wychowawczo i raczej nie pomogą takiej młodocianej matce stanąć na nogi i unieść ciężar odpowiedzialności.
7 miesięcy temu / anna
 
A w nawiązaniu do szkodliwości pigułek poronnych, przypomniał mi się reportaż widziany w niemieckiej telewizji z tego, co pamiętam na RTL. Poruszono w nim temat szkodliwości antykoncepcji. Chodziło o zakrzepicę i inne choroby, które są następstwem stosowania doustnej antykoncepcji. Podano 3 przypadki, w tym jeden śmiertelny, gdzie matka zabrała nastolatkę do ginekologa, ten przepisał jej środki hormonalne. Nastolatka zmarła wkrótce po zażyciu. Dwa kolejne przypadki młodych dotyczyły powikłań związanych z zakrzepicą. Kobiety do końca życia będą musiały się leczyć. Jak to w "nowoczesnym" świecie, dziennikarz podsumował materiał, słowami, że kobiety zażywały pigułki starszej generacji chodziło o początek i pierwszą dekadę XXI w., a obecnie są pigułki nowej generacji i nie są tak szkodliwe. Kto ma dobrą pamięć, ten wie, że wspomniane pigułki z pierwszej dekady tysiąclecia, także były reklamowane jako bezpieczne dla zdrowia.
7 miesięcy temu / sisi
 
Warto jeszcze dodać, że tzw. standardy WHO były współtworzone przez Planned Parenthood. Nie rozumiem, jak zwolennicy tzw. edukacji seksualnej wg ww "standardów" mówię o zwykłych ludziach, nie opłacanych działaczach nie chcą pojąć, że organizacji, która czerpie miliardowe zyski z przeprowadzania aborcji wg sprawozdań finansowych to jest główne źródło dochodu nie będzie zależało na edukowaniu dzieci i młodzieży. Przecież żaden "normalny" prezes firmy nie dopuści do tego, aby odciąć główne źródło finansowania!!! A przecież PP nie jest jedyną tego typu organizacją na świecie.
7 miesięcy temu / sisi
 
Widać jak straszne są skutki kłamstw genderystów i lobby aborcyjnego.
7 miesięcy temu / Obserwator
 
"...tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 40 Wtedy dwóch będzie w polu: jeden będzie wzięty, drugi zostawiony. 41 Dwie będą mleć na żarnach: jedna będzie wzięta, druga zostawiona." Ale co namordują to ich...
7 miesięcy temu / Jot
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.