DZIŚ JEST:   16   STYCZNIA   2021 r.

Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
 
 
 
 

Śmierć funkcjonariusza BOR: to nie było samobójstwo

Śmierć funkcjonariusza BOR: to nie było samobójstwo

Funkcjonariusz BOR, o którego śmierci informacja pojawiła się w środę, nie popełnił samobójstwa – wynika z nieoficjalnych informacji podanych przez „Nasz Dziennik”.

 

44-letni major Marek K. z Biura Ochrony Rządu przebywał na urlopie w podwarszawskich Ząbkach. Przez kilka dni rodzina nie mogła nawiązać z nim żadnego kontaktu. Gdy przybyli na miejsce, okazało się, że drzwi były zamknięte od środka. Wezwano więc ślusarza, a po otwarciu domu, znaleziono w środku ciało nieżyjącego K.

 

Jak wynika z informacji „Naszego Dziennika” prokuratura wykluczyła samobójstwo, ale wykluczyła również zabójstwo. Na ciele denata nie znaleziono obrażeń wskazujących na udział osób trzecich. Wiele wskazuje natomiast na nieumyślne spowodowanie śmierci. Na tydzień przed śmiercią K. miał bowiem wypadek samochodowy. Szpital opuścił na własne życzenie.

 

Śledczy zwracają jednak uwagę, że założenia prokuratury mogą ulec zmianie po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Jak nieoficjalnie dowiedział się „Nasz Dziennik”, ciało mężczyzny było zakrwawione, ubrane, widoczne było poważne naruszenie twarzoczaszki. Czy zgon mógł nastąpić na skutek urazów po wypadku?

 

K. miał w BOR opinię bardzo dobrego fachowca. Pracował też przy organizacji wizyt w Smoleńsku premiera 7 kwietnia 2010 roku i 10 kwietnia – tej, która zakończyła się tragedią uczestników lotu Tu-154M. Funkcjonariusz koordynował działania grupy odpowiedzialnej za zapewnienie bezpieczeństwa premierowi i prezydentowi. „Nasz Dziennik” przypomina również, że K. nadzorował też działania BOR związane z zabezpieczeniem technicznym i osobowym (zabezpieczenia podsłuchowe, pirotechniczne i sanitarno-epidemiologiczne) najważniejszych osób w państwie w czasie, gdy wybuchła tzw. afera podsłuchowa.

 

 

Źródło: „Nasz Dziennik”

ged


DATA: 2014-08-14 07:54
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.